الویس لیندا تامپسون سابق، ۴۵ سال پس از مرگ کینگ، با عکس‌های تکان‌دهنده به او ادای احترام کرد.


امروز چهل و پنجمین سالگرد مرگ الویس پریسلی است. لیندا تامپسون در آخرین سال های زندگی خود پس از جدایی از پریسیلا پریسلی دوست دختر اصلی پادشاه بود. نماد موسیقی از سال ۱۹۷۲ تا ۷۶ با مدل خانم تنسی قرار داشت و این زوج با هم در گریسلند زندگی می کردند.

لیندا، ۷۲ ساله، ادای احترامی به الویس در چهل و پنجمین سالگرد مرگ او در سال ۱۹۷۷ منتشر کرد.

شعله قدیمی او به یک ترانه سرای موفق تبدیل شد و برخی از جاش گروبان را به جایی که هستی، درباره عشقش به کینگ به اشتراک گذاشت.

او در اینستاگرام خود نوشت: “همانطور که قلبم تو را نگه می دارد…فقط یک ضربان…من هر روز به همه چیزهایی که به من دادی احترام می گذارم…چون تو برای همیشه عشق من هستی…به من نگاه می کنی…و فکر می کنم… فرشته ها نفس می کشند…و آن عشق ادامه خواهد داشت و هرگز نمی رود…من را به جایی که هستی پرواز بده…فراتر از هر ستاره ای دور…آرزو کن امشب…لبخندت را ببینم…فقط برای مدتی…می دانم…هیچ روحی دور نیست…به جایی که تو هستی…” – LT. “

لیندا و الویس به طور دوستانه در کریسمس ۱۹۷۶ از هم جدا شدند و می خواستند زندگی عادی را به دور از کانون توجه افراد مشهور داشته باشند. اگرچه پادشاه با جینجر الدن ملاقات کرد که او را مرده یافت، اما این زوج تا روز مرگ او دوستان خوبی باقی ماندند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر