الکس جونز در طول شهادت سندی هوک بی‌احتیاطی از Infowars درخواست کمک‌های ارزهای دیجیتال کرد.


الکس جونز در حالی که در دادگاه افترا در سندی هوک شهادت می داد، بی شرمانه از مردم خواست که ارزهای دیجیتال را به Infowars اهدا کنند.

جونز URL اهدای رمزنگاری را به شرکت رسانه ای راست گرای خود داد، حتی زمانی که وکیل خانواده قربانیان او را در مورد روش هایی که او ادعا کرد قتل عام مدرسه یک فریب است، تحت فشار قرار می داد.

این نظریه پرداز توطئه به دادگاه گفت که طرفدارانش قبلاً ۹ میلیون دلار ارز دیجیتال اهدا کرده بودند که مستقیماً به کیف پول شخصی او رفت. اما او اصرار دارد که همه به جز ۶۰۰۰۰ دلار را به شرکت رسانه ای خود، Free Speech Systems منتقل کرده است.

وی گفت: از نظر فنی به حساب بانکی خود رفتم و سپس به سیستم های گفتار آزاد رفتم.

جونز ادعا کرد که بینندگانش می‌دانستند که ارز دیجیتال را مستقیماً به او داده‌اند و این ارز برای شرکت او بوده است.

جونز در تریبون گفت: “ما در حال مبارزه با دولت عمیق هستیم و به پول نیاز داریم.”

سپس از جونز در مورد محصولات دیگری که او به مخاطبانش فروخت، از جمله یک سکه نقره کلکسیونی ۱۷۷۶، سؤال شد. او در دادگاه گفت که این سکه برای او ۳۵ دلار قیمت داشت، اما قیمت کاملی که برای آن پرداخت کرد ۱۳۰ دلار بود و در حال حاضر با قیمت ۹۹ دلار برای فروش در دسترس است.

جونز اصرار داشت که در مورد معامله با طرفدارانش صادق است. او در دادگاه گفت: “محافظه کارها باهوش هستند. آنها همه چیز را در مورد نقره و طلا می دانند.”

وی در پاسخ به سوالی در خصوص برچسب زدن به محصولات دیگر افزود: مخاطبان باهوش من برای امرار معاش کار می کنند.

این دومین محاکمه افترا در یک دعوی قضایی است که آقای جونز با خانواده قربانیان سندی هوک شکست داده است.

در دادگاهی در تگزاس ماه گذشته، جونز اعتراف کرد که می‌دانست قتل عام سال ۲۰۱۲ واقعی است – نه یک “فریب” همانطور که قبلاً ادعا می‌کرد.

در این پرونده، او به پرداخت ۴.۱۱ میلیون دلار غرامت و ۴۵.۲ میلیون دلار غرامت تنبیهی به نیل هسلین و اسکارلت لوئیس، والدین قربانی شش ساله جسی لوئیس محکوم شد.

اکنون یک هیئت منصفه در کنتیکت تصمیم خواهد گرفت که آقای جونز چقدر باید به خانواده ها بپردازد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر