الیزابت هولمز سرنوشت خود را به عنوان مدیر عامل وحشت زده در محاکمه کلاهبرداری می یابد – WebView Tech


هیئت منصفه الیزابت هلمز را به دلیل کلاهبرداری مجرم می داند

الیزابت هولمز، بنیانگذار ترانوس، قرار است امروز با حضور در دادگاه فدرال در سن خوزه، سرنوشت خود را بفهمد، جایی که با ۲۰ سال زندان روبرو می شود.

دادستان به دلیل نقش او در اتهامات متقلبانه شرکت به دنبال مجازات ۱۵ سال زندان هستند.

دادستان ها با خواندن این پرونده “یکی از بزرگترین جنایات یقه سفید که تا به حال در سیلیکون ولی یا هر جای دیگر دیده شده است”، توصیف وکلای مدافع را به شدت رد کردند که هولمز به طور ناعادلانه قربانی شده است، تا حدی از طریق پوشش رسانه ای.

او سال گذشته به سه فقره کلاهبرداری با سیم و یک فقره توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری با سیم محکوم شد.

وکلای هولمز او را به عنوان قربانی تصویر کردند که بر یک رابطه مسموم غلبه کرده و تبدیل به یک مادر مهربان شد. آنها استدلال کردند که فرستادن هلمز به زندان “غیر ضروری” است.

اوایل این هفته در دادخواست بیان شده بود: “ما تصدیق می کنیم که با توجه به درک عمومی از این پرونده، این ممکن است چالش برانگیز به نظر برسد، به ویژه زمانی که خانم هولمز به عنوان یک کاریکاتور به جای یک شخص دیده می شود.”

۱۶۶۸۷۶۴۷۰۰

سانی پالوانی، عاشق سابق هولمز و شریک در Theranos نیز به دلیل کلاهبرداری و توطئه محکوم شد.

در جولای ۲۰۲۲، رامش “سانی” بالوانی، معشوق و شریک سابق الیزابت هلمز، بنیانگذار ترانوس، نیز به اتهام کلاهبرداری و توطئه محکوم شد.

مگان شیتس در آن زمان از این حکم خبر داد.

الیور اوکانل۱۸ نوامبر ۲۰۲۲ ۰۹:۴۵

۱۶۶۸۷۵۷۵۰۰

پنج نکته از شهادت هفت روزه الیزابت هلمز

کارآفرین سابق الیزابت هولمز در اوایل دسامبر ۲۰۲۱ هفت روز از شهادت خود را در دادگاه جنایی مرتبط با کلاهبرداری به پایان رساند و عمدتاً از زمان خود برای دفاع از اقدامات خود به عنوان مدیر عامل استارتاپ Theranos استفاده کرد. شرکتی که او تأسیس کرد، با وعده فناوری نوآورانه آزمایش خون، تنها در یک نمایش آشفته شکست و فریب ادعایی سقوط کرد.

هولمز به نوبت مسئولیت اشتباهات خود را به عنوان مدیر عامل بر عهده گرفت و خود را قربانی آزار معشوق سابق و شریک تجاری اش سانی پالوانی نشان داد. او همچنین بارها گفت که نمی‌تواند اقدامات خود را در نقاط کلیدی به یاد بیاورد، حتی زمانی که با اسناد داخلی از جمله ایمیل‌های خود مواجه می‌شود.

در اینجا پنج نکته از محاکمه آورده شده است که به شما کمک می کند تا هر دو طرف برای بحث پایانی هفته آینده و پس از اینکه پرونده به هیئت منصفه می رسد آماده شوند.

الیور اوکانل۱۸ نوامبر ۲۰۲۲ ۰۷:۴۵

۱۶۶۸۷۵۰۳۰۰

دادستان از قاضی خواست تا او را به ۱۵ سال زندان محکوم کند

دادستان های فدرال از قاضی خواسته اند تا الیزابت هولمز، مدیرعامل ترانوس را به ۱۵ سال زندان محکوم کند، با این استدلال که او مستحق مجازات طولانی تری است زیرا طرح عظیم او سرمایه گذاران را در بین صدها نفر گمراه کرد. او میلیون ها دلار را فریب داد و آنها را متقاعد کرد که شرکتش انقلاب کرده است. دستگاه آزمایش خون

در حالی که دادستان ها این پرونده را به عنوان “یکی از مهم ترین جنایات یقه سفید که تا به حال در سیلیکون ولی یا هر جای دیگر دیده شده” توصیف می کنند، آنچه وکلای مدافع هولمز را قربانی ناعادلانه خواندند، تا حدی با پوشش رسانه ای مورد انتقاد قرار گرفت.

الیور اوکانل۱۸ نوامبر ۲۰۲۲ ۰۵:۴۵

۱۶۶۸۷۴۳۱۱۸

هولمز خواستار ملایمت در جنایات خود شد

الیزابت هولمز، مدیر عامل ترانوس، خود را به عنوان قربانی سیلیکون ولی نشان داده است که با غلبه بر یک رابطه آزاردهنده، تبدیل به یک مادر دوست داشتنی می شود تا از محکومیت طولانی به دلیل کلاهبرداری از سرمایه گذاران در شرکت آزمایش خون شکست خورده خود جلوگیری کند.

در یک سند ۸۲ صفحه ای که هفته گذشته ارائه شد، وکلای هولمز تلاش کردند تا ادوارد داویلا، قاضی ناحیه ایالات متحده را متقاعد کنند که فرستادن هولمز به زندان ضروری نیست، تا حدی به این دلیل که او قبلاً توسط پوشش رسانه ای افشاگری هایش مورد توهین قرار گرفته بود. کاریکاتور، آنها انگ شده اند. آنها مورد تمسخر و تحقیر قرار می گیرند.»

اگر داویلا تصمیم بگیرد او را به زندان بفرستد، وکلای هولمز استدلال کرده‌اند که او نباید بیش از ۱۸ ماه محکوم شود – کسری از حداکثر ۲۰ سالی که او می‌توانست پس از محکوم شدن به چهار فقره کلاهبرداری از سرمایه‌گذاران و توطئه در اوایل امسال محکوم شود. سال سال . .

الیزابت هولمز برای جنایات ترانوس درخواست نرمش کرد

الیزابت هولمز، مدیر عامل ترانوس، خود را به عنوان قربانی سیلیکون ولی نشان می دهد که بر یک رابطه آزاردهنده غلبه کرده و مادری دوست داشتنی شده است تا از محکومیت طولانی به دلیل کلاهبرداری از سرمایه گذاران در شرکت آزمایش خون شکست خورده اش جلوگیری کند.

الیور اوکانل۱۸ نوامبر ۲۰۲۲ ۰۳:۴۵

۱۶۶۸۷۳۵۹۱۸

پیشنهاد برای آزمایش جدید زودتر شکست خورد

یکی از شاهدان کلیدی در محاکمه الیزابت هلمز شهادت اولیه خود را که توسط وکلای مدافع مورد بازجویی متقابل قرار گرفت، پس گرفت و باعث شکست درخواست بنیانگذار ترانوس برای محاکمه جدید شد.

آندره آ بلانکو در ماه اکتبر در مورد توسعه گزارش داد.

الیور اوکانل۱۸ نوامبر ۲۰۲۲ ۰۱:۴۵

۱۶۶۸۷۲۸۷۱۸

هولمز به دنبال محاکمه جدیدی بود و مدعی شد که شاهد اصلی از شهادت اصلی پشیمان است.

در ماه سپتامبر، بنیانگذار ترانوس، چند هفته قبل از تاریخ صدور حکم اولیه، برای محاکمه جدید اقدام کرد.

خانم هولمز در دادخواستی گفت، آدام روزندورف، مدیر عامل سابق آزمایشگاه ترانوس، شاهد کلیدی در محاکمه اصلی او، در ۸ آگوست به خانه اش رفت و به شریک زندگی اش گفت که دادستان شهادت او را تحریف کرده است.

ابی عشر گزارش داد بستگی ندارد.

الیور اوکانل۱۷ نوامبر ۲۰۲۲ ۲۳:۴۵

۱۶۶۸۷۲۵۱۱۸

چرا حکم الیزابت هلمز به تعویق افتاد؟

در اوایل اکتبر پس از اینکه دادستان ها متهم به رفتار نادرست شده اند، صدور حکم برای الیزابت هلمز به تعویق افتاد.

آندره آ بلانکو و ابی آشر اتفاقی که افتاده را توضیح می دهند.

الیور اوکانل۱۷ نوامبر ۲۰۲۲ ۲۲:۴۵

۱۶۶۸۷۲۱۵۱۸

آیا سیلیکون ولی از محکومیت هلمز درس خواهد گرفت؟

آیا کسی در صنعت فناوری این لحظه را جدی خواهد گرفت؟ روی آن حساب نکنید.

الیور اوکانل۱۷ نوامبر ۲۰۲۲ ۲۱:۴۵

۱۶۶۸۷۱۷۹۱۸

مشخصات: الیزابت هلمز

هر آنچه که باید در مورد بنیانگذار Theranos قبل از قضاوت بدانید.

الیور اوکانل۱۷ نوامبر ۲۰۲۲ ۲۰:۴۵

۱۶۶۸۷۱۴۳۱۸

هولمز با استناد به پشیمانی شاهدان اصلی به دنبال محاکمه جدیدی بود

همچنین در ماه سپتامبر، مدیر عامل بدنام شده Theranos درخواست محاکمه جدیدی کرد و در پرونده دادگاه ادعا کرد که یکی از شاهدان کلیدی دادستان اکنون از نقشی که در محکومیت خود به دلیل کلاهبرداری از سرمایه گذاران و طرح آزمایش خون مربوط به استارت آپ شکست خورده خود ایفا کرده پشیمان است. است.

الیزابت هلمز در جستجوی محاکمه جدیدی به پشیمانی شاهدان اصلی اشاره می کند

الیزابت هولمز، مدیر عامل شرمگین Theranos، روز سه‌شنبه درخواست محاکمه جدیدی کرد و در یادداشتی از دادگاه گفت که یکی از شاهدان اصلی دادستان در محکوم کردن او به کلاهبرداری از سرمایه‌گذاران و توطئه در ارتباط با شکست استارت‌آپ‌اش نقشی ندارد. در زمینه آزمایش خون، پشیمانی.

الیور اوکانل۱۷ نوامبر ۲۰۲۲ ۱۹:۴۵

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر