امتحان مخفی پلیس: آیا می توانید پلیس مخفی را در ۵ ثانیه تشخیص دهید؟


تست پلیس مخفی: این معمای تصویری جدید توجه هزاران نفر را در شبکه های اجتماعی به خود جلب کرده است. در این تست شما باید پلیس مخفی را شناسایی کنید. اما فقط افرادی با هوش و بینایی بالا می توانند این کار را در ۵ ثانیه انجام دهند. تو چطور؟

بنابراین اگر خود را در حل کوئست های پازل متخصص می دانید، بهتر است عجله کنید. آزمون شناسایی پلیس مخفی می تواند مهارت های ذهنی شما را به خوبی به چالش بکشد.

مال شما: تست هوش زن و شوهر: نرگس یا مریم؟ زن مرد کیست؟

این بازی فکری برای کسانی است که از بازی های سرگرم کننده و پازل لذت می برند. بازی های فکری یک پازل یا پازل ساده را جذاب تر می کند. زیرا این بازی های فکری با تفکر خلاق حل می شود. در حین حل این معماها باید از ذهن خلاق خود استفاده کنید و کمی متفاوت به مسئله نگاه کنید. برخی از بازی های فکری نیز نوعی تست هوش هیجانی هستند که به ارزیابی سطح هوش شما کمک می کنند. بنابراین، بخش سرگرمی و سرگرمی خبرنامه را برای شما آماده کرده ایم تا با تشریح پلیس مخفی، مهارت های ذهنی خود را محک بزنید.

برای شما: آزمون تشخیصی قاتل شاهزاده خانم: قاتل شاهزاده کیست؟

تست پلیس مخفی

تست پلیس مخفی

مهارت های بینایی، دقت و تمرکز نقش مهمی در حل تست پلیس مخفی دارند. زیرا شما باید این معمای تصویری را در ۵ ثانیه یا کمتر حل کنید. اگر امتحان را در زمان تعیین شده حل کنید، باید گفت که در انجام سوالات هوش بصری نابغه هستید.

در تصویر سه مرد جوان را می بینید که در صف خرید بستنی ایستاده اند و یکی از افراد حاضر در تصویر یک پلیس مخفی است که در حال انجام تحقیقات در منطقه است. به نظر شما کدام یک از افرادی که در عکس هستند می توانند پلیس مخفی باشند؟

برای شما: تست هوش مرد ثروتمند: به نظر شما کدام مرد ثروتمندتر است؟

.

.

.

.

.

برای شما: یک تست روانشناسی جالب: چه کسی را نجات خواهید داد، همسر یا دختر؟

.

.

.

.

.

برای شما: تست ببر پنهان: تنها ۲ درصد از بینندگان می توانند ببر پنهان شده در تصویر را پیدا کنند!

جواب

پلیس یک بستنی فروش است. توضیحات می گوید پلیس مخفی، زیرا او نباید توجه زیادی را به خود جلب کند و در عین حال بتواند تحقیقات خود را انجام دهد.

اولین کسی که با دوربین به اطراف نگاه می کند بسیار احمق است. به نظر می رسد نفر دوم فقط یک شهروند عادی است. پسر سوم نیز یک دستگاه واکی تاکی اسباب‌بازی در جیب خود دارد و شبیه پلیس مخفی نیست، اما پلیس مخفی با یک دستگاه واکی تاکی به این بزرگی ماموریتی ندارد. اما مرد بستنی می تواند یک پلیس مخفی باشد. او می تواند همه جا را تماشا کند بدون اینکه کسی به او شک کند.

برای شما: تست بینایی: آیا می توانید مادر نوزاد را در ۱۱ ثانیه پیدا کنید؟

تست ضریب هوشی همیشه یک راه عالی برای سرگرمی است. زیرا این تصاویر همیشه کنجکاوی افراد را برمی انگیزد. حل سوالات نه تنها حس کنجکاوی و علاقه افراد را برمی انگیزد، بلکه عملکرد مغز و چشم را نیز بهبود می بخشد. مهمتر از همه، این نوع تست ها ارتباط بین سلول های چشم و مغز را تقویت می کند، سرعت مغز و عملکرد چشم را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است.

خوانندگان محترم خبرنامه می توانند نظرات و پیشنهادات خود را از طریق شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیسبوک درج نمایند. همیشه می توانید از طریق بخش سرگرمی خبرنامه به آخرین آزمون ها، معماها، سوالات و معماها دسترسی داشته باشید. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. مخصوصاً آنهایی که به شناخت بهتر خود اهمیت می دهند!

بیشتر بخوانید:

آزمون زن قاتل: با یک نگاه به عکس بگویید قاتل کدام زن است!؟

معمای زن متاهل: کدام زن متاهل است؟

بازی فکری: آیا می توانید خطای تصویر را در ۵ ثانیه تشخیص دهید؟

پازل مشکل: آیا می توانید خواهر و برادر را تشخیص دهید؟

معمای هوش: زن مرد کیست؟

تست بینایی اردک: چند اردک در تصویر وجود دارد؟

معمای ذهن: به نظر شما چه کسی فقیر است؟رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر