امتیازات متوازن ۶.۵ میلیون دلار برای تناسب اندام دیجیتال متمرکز بر بزرگسالان مسن ترشرکت تناسب اندام دیجیتال متمرکز بر ارشد Balanced 6.5 میلیون دلار سرمایه اولیه کسب کرده است.

این دور، که شامل تامین مالی از یک پیش‌بنیاد قبلی و اعلام‌نشده است، توسط Founders Fund و Primary Venture Partners با مشارکت Lux Capital و Stellation Capital رهبری می‌شود.

چکار میکند

Balanced کلاس های تناسب اندام زنده و درخواستی را برای افراد مسن ارائه می دهد. مشتریان می‌توانند اطلاعاتی در مورد آسیب‌ها، شرایط سلامتی، اهداف شخصی و اولویت‌های تمرینی وارد کنند و پلتفرم برنامه‌ها و تغییرات مختلفی را بر اساس نیازهای آنها پیشنهاد می‌کند.

کیتی رید مدیر عامل شرکت گفت MobiHealthNews که او و بنیانگذارش کلی فرولیچ در طول همه‌گیری کووید-۱۹ متوجه گزینه‌های تمرینی دیجیتال اول شدند، اما بسیاری از آنها بر تمرینات عمومی یا با عملکرد بالا متمرکز بودند.

او گفت که این گزینه های تناسب اندام برای همه کار نمی کند.

“من قبلا می گفتم “تناسب اندام برای افراد مسن.” این تناسب اندام ارشد نیست.رید گفتاین فقط در مورد تغییراتی است که یک فرد به آن نیاز دارد، زیرا افراد مسن دارای پروفایل های ناهمگون هستند: آنها شرایط مزمن، جراحات، جراحی ها را به همراه دارند، که همه فقط به نوع متفاوتی از تمرین نیاز دارند.”

این برای چه است

با هجوم بودجه جدید، Balanced قصد دارد مربیان بیشتری را استخدام کند و محتوای تناسب اندام بیشتری ایجاد کند، بنابراین آنها می توانند توصیه هایی را برای کاربران با نیازهای مختلف شخصی سازی کنند.

هنگامی که متعادل است رید که در ماه نوامبر از نسخه بتا راه اندازی شد، گفت که آنها با ارائه مستقیم پلتفرم خود به مصرف کنندگان شروع خواهند کرد، اما می خواهند در نهایت با پلتفرم های Medicare Advantage کار کنند. اکنون که این پلتفرم راه اندازی شده است، آنها در حال برنامه ریزی برای پیگیری این مشارکت هستند.

او گفت: “ما محصول خود را به صورت زنده داریم. در حال دریافت بازخورد هستیم. ما کلاس های بهتر و بهتری را بر اساس محتوا، طول مدت، نوع مربی ایجاد می کنیم که با مخاطبان ما طنین انداز می شود.” و اکنون زمان آن فرا رسیده است که پوسته پوسته شدن آن را شروع کنیم تا افراد مسن مجبور نباشند برای حفظ سلامتی خود از جیب خود هزینه کنند.”

عکس فوری از بازار

شرکت های بزرگ فناوری به پیشنهادات تناسب اندام خانگی خود اضافه کرده اند. آمازون سال گذشته کلاس های آموزشی را در کنار پوشیدنی جدید خود، Halo View اضافه کرد. اپل پیشنهادات Fitness+ خود را گسترش داده است، از جمله تمرینات برای افراد باردار، مبتدیان و افراد مسن. شرکت فناوری سلامت Connected Withings اخیراً اعلام کرد که ۸fit را خریداری کرده است، یک برنامه تناسب اندام و برنامه ریزی غذایی شخصی.

گزینه های تمرینی که برای سالمندان طراحی شده اند عبارتند از کفش کتانی نقره ای و سیلور اند فیت.

صنعت تناسب اندام تغییرات قابل توجهی را در طول همه‌گیری متحمل شد، زیرا بسیاری از ورزشکاران از گزینه‌های خانگی برای فاصله اجتماعی استفاده کردند.

“به طور کلی برای جمعیت، به طور متوسط ​​۲۸ روز طول می کشد تا عادت های جدید ایجاد شود. ما شوک باورنکردنی به سیستم وارد کردیم، جایی که عادات همه را کاملاً مختل کرد، خواه نوشیدن یک قهوه در راه سر کار در صبح باشد. یا روشی که شما ورزش می‌کردید و تمرین می‌کردید.” رید گفت. «این عادات کار کردن [out] در خانه خیلی در ما ریشه دوانده است.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر