امید دموکرات های سنا برای ادغام در سراسر آریزونا و نوادا در حالی که حزب جمهوری خواه ترامپ را برمی انگیزد – WebView Tech


مجری فاکس نیوز می گوید انتخابات میان دوره ای برای حزب جمهوری خواه یک «کیفرخواست سخت» است

تسلط بر مجلس سنای ایالات متحده اکنون به رقابت‌های فشرده در آریزونا و نوادا بستگی دارد، پس از آن که رقابت بین رافائل وارناک و هرشل واکر در جورجیا به دور دوم رفت.

هم جمهوری‌خواهان و هم دموکرات‌ها باید دو کرسی از سه کرسی باقی‌مانده سنا را برای کنترل سنا به دست آورند، پس از اینکه دموکرات‌ها کرسی قرمز را به آبی در پنسیلوانیا تبدیل کردند، جایی که جان فترمن بر دکتر مهمت اوز، دکتر تلویزیونی پیروز شد.

هم آریزونا و هم نوادا هنوز خیلی نزدیک به تماس هستند. در آریزونا، سناتور دموکرات مارک کلی در حال حاضر با بیش از ۲۰ درصد آرای شمارش نشده پیشتاز جمهوریخواه بلیک مسترز است.

هم تیمی او در نوادا کاترین کورتز ماستو همچنان پشت سر آدام لاکسالت جمهوری خواه است.

پس از اینکه “موج قرمز” مورد انتظار ظاهر نشد، چندین بازی کلیدی در ورزشگاه ما نیز در دسترس قرار گرفت. جمهوری خواهان هنوز هم گزینه های مورد علاقه برای تصاحب اتاق هستند، اما هنوز رقابت های بیهوده زیادی وجود دارد.

حزب جمهوری خواه از دونالد ترامپ به دلیل عملکرد بدتر از حد انتظارش انتقاد کرد، در حالی که جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا فهرست پیروزی را انتخاب کرد و روز انتخابات را «روز خوب برای آمریکا» نامید.

۱۶۶۸۱۴۷۳۰۰

مری ترامپ از وزارت دادگستری می خواهد که قبل از اعلام ترامپ در سال ۲۰۲۴ استیضاح خود را اتخاذ کند.

خانم ترامپ داشت صحبت می کرد دین عبیدالله را ببینید در SiriusXM، او نتایج میان‌دوره‌ای را با میزبان و احتمال اینکه رئیس‌جمهور سابق به زودی پیشنهاد دیگری را برای کاخ سفید اعلام کند، بحث کرد.

او امیدوار بود که وزارت دادگستری اکنون به سرعت تصمیم بگیرد که آیا او را متهم کند یا نه.

الیور اوکانل۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ ۰۶:۱۵

۱۶۶۸۱۴۵۵۴۹

کری لیک “مطمئن” است که پیروز می شود زیرا با اختلاف کمی پیش است

من ۱۰۰% برنده هستم. لیک به فاکس نیوز گفت: من ۱۰۰ درصد مطمئن هستم که فرماندار بعدی آریزونا خواهم بود.

او گفت: “من فکر می کنم حزب جمهوری خواه باید به سیاست های “اول آمریکا” خود ادامه دهد، جایی که ما راه حل ها و راه حل های منطقی داریم.”

ستاره ماگا اضافه کرد که امیدوار است دونالد ترامپ دوباره در سال ۲۰۲۴ برای کاخ سفید نامزد شود.

ما به پرزیدنت ترامپ نیاز داریم که به آنجا برود و تمام آسیب هایی را که جو بایدن به این کشور وارد کرده است، جبران کند. و من طرفدار رئیس جمهور ترامپ هستم.”

علیشاه رحمان سرکار۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ ۰۵:۴۵

۱۶۶۸۱۴۵۵۳۹

ترامپ به مطبوعات «میانه‌رو» دیسانتیس و مرداک حمله کرد

پس از اینکه دارایی های روزنامه بارون از نفوذ رئیس جمهور سابق دو بار استیضاح شده در انتخابات میان دوره ای ۲۰۲۲ انتقاد کرد و فرماندار فلوریدا را به عنوان نامزد احتمالی سال ۲۰۲۴ معرفی کرد، دونالد ترامپ از روپرت مرداک، مالک نیویورک پست و وال استریت ژورنال انتقاد کرد. او به ران دیسانتیس فرماندار فلوریدا حمله کرد.

ترامپ در بیانیه‌ای که توسط کمیته اقدام سیاسی «نجات آمریکا» منتشر شد، گفت دو مقاله مرداک «همه چیز» برای دیسانتیس بود، او یک بار دیگر او را به عنوان «رون دو سانمونیوس» مورد تمسخر قرار داد و او را «فرماندار میانه‌رو جمهوری‌خواه» خواند. چه کسی از ” روابط عمومی بزرگ” سود برده است؟

رئیس‌جمهور سابق همچنین از دیسانتیس به دلیل پیروی از راهنمایی‌های مراکز کنترل بیماری و کاخ سفید در آغاز همه‌گیری کووید-۱۹، زمانی که ترامپ خود برنامه‌های تعطیلی موقت را «اقتباس» کرد، انتقاد کرد. ۱۵ روز برای کاهش اختلاف

اندرو فینبرگ بیشتر دارد.

علیشاه رحمان سرکار۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ ۰۵:۴۵

۱۶۶۸۱۴۳۷۰۰

انتخابات میان دوره ای ایالات متحده: چه کسی برنده شد، چه کسی شکست خورد، و آنچه تاکنون می دانیم

با شروع به ظهور نتایج از انتخابات میان دوره ای ایالات متحده، به سرعت مشخص شد که رقابت بسیار نزدیک تر از آنچه انتظار می رفت و نتیجه آن بیش از آن چیزی که بسیاری انتظار داشتند، غیرقابل پیش بینی بود.

اما «سونامی قرمز» که بسیاری از مفسران محافظه‌کار بدبین با اطمینان پیش‌بینی کرده بودند که قرار بود به واشنگتن دی سی برسد، قطعا محقق نشد.

به ویژه نامزدهای مورد حمایت دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق، دوران بسیار متفاوتی داشتند.

در اینجا مروری سریع از میان‌ترم ایالات متحده است، زیرا نتایج در روز پنجشنبه اعلام می‌شود و در ساعات و روزهای آینده نتایج بیشتری ارائه می‌شود.

الیور اوکانل۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ ۵:۱۵

۱۶۶۸۱۴۳۴۱۹

لورن پوپرت با اندکی پیشتاز است

لورن بوبرت و نماینده دموکرات او آدام فریش با بیش از ۱۰۰۰ رای در کلرادو در رقابت غیرمعمول سختی با نامزد جمهوری خواهان پیشتاز هستند.

خانم پوپرت دیروز گفت که عدم اشتیاق برای سایر جمهوری خواهان در نظرسنجی ها می تواند به قیمت حمایت او تمام شود.

او به خبرنگاران گفت: «نمی‌دانم شور و شوق کافی برای نامزدهای ما برای فرمانداری و مجلس سنا وجود نداشت یا نه، اما نوسانات زیادی در آرا وجود داشت.

تاکنون ۹۹ درصد آرا شمارش شده است.

علیشاه رحمان سرکار۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ ۰۵:۱۰

۱۶۶۸۱۴۲۳۱۸

تام اوهالوران، دموکرات، سه دوره در آریزونا شکست خورد

به گزارش آسوشیتدپرس، تام اولوران، نماینده دموکرات کنگره، سه دوره از رقیب جمهوریخواه خود، نیروی دریایی سیل الی کرین، شکست خورد.

دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوری خواه، اکنون نماینده منطقه وسیع دوم کنگره خواهد بود که بیشتر شمال شرقی آریزونا را پوشش می دهد و از جنوب تا حومه شمالی توسان امتداد می یابد.

آقای اوهالوران اولین بار در سال ۲۰۱۶ انتخاب شد و در کمیته های کشاورزی، انرژی و بازرگانی مجلس نمایندگان خدمت کرده است.

علیشاه رحمان سرکار۱۱ نوامبر ۲۰۲۲، ۰۴:۵۱

۱۶۶۸۱۴۱۹۳۹

کایلی مک انانی اذعان دارد که حقوق سقط جنین در انتخابات میان دوره ای نقش داشته است

کایلی مک انانی، سخنگوی سابق کاخ سفید گفت که عملکرد ضعیف جمهوری خواهان در انتخابات میان دوره ای روز سه شنبه تا حدی به دلیل تصمیم دادگاه عالی برای لغو رو و وید است، اما موضوع سقط جنین در درازمدت برطرف خواهد شد.

خانم مک انانی، چهارمین منشی مطبوعاتی دونالد ترامپ، به فاکس نیوز گفت: «رو و وید و قلب او از هر سیاست کوتاه مدتی مهمتر بود.

“پیروزی که در تابستان رخ داد، یک پیروزی برای حاکمیت قانون بود و به مراتب بیشتر از هر حاشیه کوچکی در مجلس نمایندگان بود. بنابراین ما باید به بازی طولانی نگاه کنیم: سقط جنین از بین خواهد رفت.”

علیشاه رحمان سرکار۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ ۰۴:۴۵

۱۶۶۸۱۴۰۴۴۲

تینا کوتیک برنده فرماندار اورگان شد

به گزارش آسوشیتدپرس، تینا کوتیک، نماینده دموکرات ها در رقابت برای تصدی فرمانداری جدید اورگان پیروز شد و از قرمز شدن این ایالت جلوگیری کرد.

خانم کوتیک، رئیس سابق مجلس نمایندگان، در این انتخابات میان دوره ای با تبدیل شدن به یکی از دو محافظه کار همجنسگرا تاریخ ساز شد.

او کریستین درازان، رقیب جمهوری خواه و قانونگذار سابق ایالتی را همراه با نامزد مستقل بتسی جانسون شکست داد.

اورگان از سال ۱۹۸۶ فرماندار جمهوری خواه نداشته است و معمولاً یک دموکرات قابل اعتماد در رقابت های ایالتی است.

علیشاه رحمان سرکار۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ ۰۴:۲۰

۱۶۶۸۱۴۰۱۴۲

«دشمن مردم»: ترامپ رسانه‌ها را مسئول عملکرد میان‌مدت جمهوری‌خواه دانست

الیور اوکانل۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ ۰۴:۱۵

۱۶۶۸۱۳۸۹۷۰

در حالی که آریزونا و نوادا هنوز در حال تزلزل هستند، کنترل سنا در خطر است

دو روز پس از اینکه آمریکایی‌ها به پای صندوق‌های رای رفتند، اکنون کنترل سنای آمریکا به دو رقابت تنگاتنگ در آریزونا و نوادا بستگی دارد.

سنای جمهوری خواه بر انتصابات قضایی جو بایدن، از جمله هر جای خالی احتمالی در دیوان عالی، تسلط خواهد داشت.

در نوادا، آدام لاکسالت، رقیب جمهوری خواه، دادستان کل ایالت، به برتری کمتر از دو درصد می چسبید، اما با شمارش آرا در شهرستان کلارک پرجمعیت، برتری او نسبت به رئیس فعلی کاترین کورتز ماستو کاهش یافت.

در آریزونا، مارک کلی، نامزد فعلی دموکرات، از روز سه‌شنبه شاهد کاهش برتری خود نسبت به رقیب جمهوری‌خواه بلیک مسترز بوده است. با این حال، همچنان بیش از ۵ درصد پیشرفت می کند.

علیشاه رحمان سرکار۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ ۰۳:۵۶

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر