انتظار داشتن همسرتان برای سقط جنین تأیید حقوق زنان نیست، بلکه انکار آنهاست. – تک بست ۱۰۰


زنی که تنها دستاوردش در زندگی سقط جنین است – جمیله جمیل – در اینستاگرام افکار خود را در مورد نشت دادگاه عالی فاش کرد.

https://www.dailywire.com/news/actress-jameela-jamil-مردان را تشویق به-حمایت-سقط-به-اجتناب-حمایت-پرداخت-های-کودک-و-مادام العمر-پدری

و همانطور که همیشه اتفاق می افتد، او در اقدامی ناامیدانه، نیات واقعی چپ افراطی را فاش کرد. سقط جنین هرگز «ابزار ضروری برای محافظت نبود زنان” همانطور که به ما گفتند. سقط جنین برای محافظت از الف مال مرد “حق” داشتن رابطه جنسی بدون هر مسئولیتی.

“آیا راه خروج از پدری مادام‌العمر و پرداخت‌های حمایت از فرزند را نمی‌خواهید، حتی اگر یک نوجوان هستید، زیرا کاندوم شکسته است؟”

جمیل از «پیشرفتی» که در حوزه «حقوق زنان» داشتیم، سخن می گوید. اما تعریف او از “پیشرفت” وظیفه زن ارائه خدمات جنسی به مردان در هر زمان که از آنها خواسته می شود، بدون اینکه مردان مسئولیت اعمال خود را بر عهده بگیرند، است. اگر در ۱۷ سالگی زندگی می کردم، نمی توانستم به عنوان یک زن احساس قدرت بیشتری کنمهفتم قرن.

بر اساس استدلال جمیل، مرد حق کامل دارد که از بدن زنان بدون نگرانی از تعهدات «پدری مادام العمر و نفقه فرزند» استفاده کند. برخی در سمت چپ حتی به ما می گویند که رعایت ایمنی (که به عنوان “پوشیدن اجباری کاندوم” نیز شناخته می شود) تحمیلی بر آزادی مرد است. در عوض، مردان باید از «حقوق زنان» با درخواست از یک زن «انتخاب» انجام یک روش پزشکی تهاجمی و تغییردهنده زندگی که می‌تواند عوارض جسمی و عاطفی را به همراه داشته باشد، حمایت کنند – و اگر این کار را انجام ندهد، آزاد است که فرزند خود را بزرگ کند. به تنهایی

“مردانی که من می شناسم که شریک زندگی داشته اند / یک شب است که سقط جنین کرده اند نیز با آرامش و قدردانی بی اندازه زندگی کرده اند، زیرا در موقعیتی نبودند که از نظر عاطفی / مالی کودکی را بزرگ کنند.”

آیا شما برای همه قربانیان «تجاوز جنسی و زنای با محارم» که چپ همیشه در مورد Roe v Wade صحبت می کند، احساس نمی کنید؟ داستان های اشکبار آنها را در مورد زنان “که در وحشتناک ترین شرایط مجبور به بچه دار شدن می شوند” به خاطر دارید؟ اینها زنانی نیستند که چپ واقعاً نگران آنها باشد. به هر حال، این موارد بسیار اندک هستند و به سختی برای توجیه قوانین “سقط جنین بر اساس تقاضا” که آنها در حال اجرا هستند کافی هستند. در عوض، چپ به دنبال پسران نوجوانی است که نحوه استفاده از کاندوم را یاد نگرفته‌اند و پسران دانشگاهی که بیش از حد مست هستند و نمی‌توانند به درستی از آن استفاده کنند. اینها کسانی هستند که محدودیت های سقط جنین بیشتر به آنها آسیب می زند، زیرا ممکن است لازم باشد قبل از اینکه خودشان را به همکلاسی مست خود مجبور کنند دو بار فکر کنند.

چپ ها می خواهند به هر قیمتی از سقط جنین محافظت کنند، زیرا آنها نمی خواهند هیچ هنجار یا استاندارد رفتاری را بر آنها تحمیل کنند. هر کسی – و کمتر از همه، در مورد مردان. اگر می خواهید قبل از فارغ التحصیلی از دبیرستان رابطه جنسی داشته باشید – ادامه دهید. اگر عاشق مستی های یک شبه خود هستید – خودتان را کوبیده کنید. اگر شما یک پدر مرده هستید که نمی خواهید یک بچه دیگر را تامین کنید – مجبور نیستید. سکس بر حسب تقاضا – مسئولیت صفر.

به روح روز مادر، این پیامی وحشتناک برای پسران و مردان جوان ما است. به عنوان یک مادر پسر، پیام من به آنها همیشه این بود: اگر برای بچه دار شدن آماده نیستید، برای داشتن رابطه جنسی آماده نیستید. اگر فرزندی را باردار می‌شوید – چه از روی طراحی یا تصادفی – مسئولیت مراقبت از این کودک بر عهده شماست. هیچ پیشگیری از بارداری ۱۰۰٪ مؤثر نیست – مطابق با آن عمل کنید. انتظار سقط جنین همسرتان تحمیلی وحشتناک به او و خانواده اش و توهین به ارزش های خودم است.

من معتقدم که بهترین راه برای حفظ حقوق زنان و کرامت زنان این است که پسرها یاد بگیرند که داشتن رابطه جنسی با مسئولیت هایی همراه است. نزدیک شدن به زن به عنوان بدنی برای لذت بردن و سپس کنار گذاشتن آن زمانی که دیگر با اهداف شما سازگار نیست، راهی برای “حمایت” از حقوق زنان نیست. محدودیت در سقط جنین راهی برای تحمیل مسئولیت است مردان.

سقط جنین ابزاری نیست محافظت زنان. این یک سلاح است که استفاده می شود در برابر آنها.

اگر این مقاله را آموزنده یافتید، لطفاً یک کمک مالی کوچک به ما در نظر بگیرید فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه نگاری محافظه کار – یا انتشار این خبر. متشکرم.

منبع سندیکای مقاله اصلی RWR.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر