انتظار می رود چیشولم ۶ هفته مارلینز را از دست بدهد – WSVN 7News


پیتسبورگ (AFP) – میامی مارلینز دومین بازیکن پایه جاز چیشولم جونیور است. به احتمال زیاد تا پایان مرداد ماه منتشر خواهد شد.

خانواده مریلین روز جمعه گفتند که آزمایش‌ها نشان داد که چیشولم در ناحیه کمرش واکنش استرسی نشان داده است. انتظار می رود او شش هفته را از دست بدهد.

چیشولم ۲۴ ساله برای اولین بار در دوران حرفه ای خود به تیم ستارگان لیگ ملی راه یافت. با این حال، او مجبور شد بازی روز سه شنبه در لس آنجلس را از دست بدهد.

او از ۲۹ ژوئن با چیزی که به عنوان کشیدگی کمر راست شناخته می شود در لیست قرار دارد.

دان متینگلی، مربی مارلینز، قبل از بازی تیمش مقابل پیتسبورگ پیراتز گفت: “او خیلی تلاش می کرد تا به بازی ستاره ها راه پیدا کند، بنابراین ما می دانستیم که وقتی او نتوانست به آن برسد، مشکل بزرگتری وجود دارد.” “اکنون، زمان آن است که اقدامات لازم را انجام دهید تا این کار را به درستی انجام دهید و روند را ادامه دهید. شما نسبت به موسیقی جاز احساس بدی دارید. او سال خوبی را سپری می کند.”

چیشولم با ۱۴ ران خانگی، ۴۵ RBI و ۱۲ توپ ربایی در ۶۰ بازی به ۰.۲۵۴ می رسد. او تیم را در کبوترهای خانگی و RBI هدایت می کند.

حق چاپ ۲۰۲۲ آسوشیتدپرس. تمامی حقوق محفوظ است. این مطالب را نمی توان منتشر کرد، پخش کرد، بازنویسی کرد یا دوباره توزیع کرد.

در خبرنامه ما مشترک شوید تا آخرین اخبار را مستقیماً در صندوق پستی خود دریافت کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر