انتقاد میخائیلو مودریچ از شاختار دونتسک به خاطر مصدومیتش – بی بی سی نیوز


میخائیلو مودریچ، وینگر شاختار دونتسک عضویت خود را متهم به آسیب رساندن به رویای او برای رسیدن به یک لیگ معتبر اروپایی کرد.

آرسنال در میان بسیاری از خواستگاران اوکراینی در سرتاسر جهان است که شایعات زیادی در مورد علاقه باشگاه های مختلف به این مهاجم ۲۱ ساله وجود دارد.

۹۰ دقیقه برنتفورد مدتهاست که علاقه زیادی به مادریک دارد، در حالی که اورتون در تابستان پیشنهادی ۳۰ میلیون یورویی برای مادریک ارائه نکرد. شاختار در رویدادهای مختلف آنقدر سردرگم است که حاضر است نیمی از نزدیک به ۱۰۰ میلیون یورو را با دارایی های گرانبهای خود طلب کند.

داریو سرنا، مدیر ورزشی، قیمت مودریچ را بالاتر از حد تعیین شده عنوان کرد، در حالی که دستیار کارلو نیکولینی به خواستگاران هشدار داد که باید چیزی شبیه به انتقال ۱۰۰ میلیون یورویی آنتونی به منچستریونایتد در تابستان تولید کنند.

با این حال، نقطه ضعف مادریک این است که او معتقد نیست هیچ یک از خواستگارانش توانایی پرداخت چنین پولی را ندارند. در واقع، فروش پرونده اوکراینی انتقال فرد از شاختار به یونایتد در سال ۲۰۱۸ با قیمتی در حدود ۵۲ میلیون پوند بود.

مادریک گفت: «وقتی ارزش خودم را فهمیدم، به سادگی شوکه نشدم – قبلاً شوکه بودم. عرصه ورزشی.

هری سیمئو میزبان اسکات ساندرز، برایان گلدفارب، شان والش و علی رمپلینگ است تا نگاهی به برزیل ۱۴ به عنوان بخشی از مجموعه «جام جهانی» آنها داشته باشد. ما در حال انجام یک سفر به پایین خط حافظه هستیم – بخشی از ما باشید!

من با شاختار قرارداد بلندمدت دارم، همه چیز را خواهم داد تا شاختار بهترین نتایج را کسب کند… اما هر فوتبالیستی آرزوی بازی با اعضای رده بالا و کسب جام های بالا را دارد. من معاف نیستم

اما من ۱۰۰٪ مطمئن هستم که آنها بعید هستند که یک شرکت کننده در مسابقات قهرمانی اوکراین را با ۱۰۰ میلیون یورو بخرند. نمی توانم کتمان کنم که قبلا خیلی ناراحت بودم. مبلغ ۱۰۰ میلیون یورو مانعی برای صعود من به بالاترین لیگی است که آرزویش را داشتم. من نمی توانم بگویم که رویای من مرد، اگرچه او مجروح شد – مطمئناً.

مادریک اخیراً فاش کرد که اگر چنین پول نقدی را به خواستگاری ارائه دهد، چگونه عضویت بعدی خود را تسویه خواهد کرد و تأکید کرد که اگر می‌خواهد به اوکراین برود، واقعاً می‌خواهد احساس کند که یک شروع کننده تضمین شده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر