اندرو ویور دولت حزب دموکراتیک ملی بریتیش کلمبیا (NDP) را به ایجاد “مصونیت گله” در برابر COVID-19 متهم کرده است.


یکی از متحدان نزدیک نخست وزیر جان هورگان واکنش دولت وی به این همه گیری را محکوم کرده است.

“امیدوارم که جاسازی توییت و جاسازی توییت اندرو ویور، رهبر سابق پی‌سی سبز، در ۱۴ آوریل در توییتر نوشت که دولت چند ماه پیش به صراحت گفته بود که برای جلوگیری از شیوع بیماری تلاش می‌کند و وارد “مصونیت گله‌ای” شده است.

ویور افزود: “ارتباط ضعیف بین اهداف بهداشت عمومی اعتماد به رهبران سلامت ما را تضعیف می کند.”

او این اظهارات را پس از مثبت شدن آزمایش کووید ۱۹ بیان کرد، علیرغم اینکه به مدت دو سال در «هوشمندی بالا» بود و ماسک N95 بر سر داشت.

رهبر سابق BC Green اشاره نکرد که مصونیت گله در برابر زیرگروه BA.2 Omicron غیرممکن است زیرا افراد می توانند چندین بار در سال دوباره آلوده شوند.

پیام ویور در بحبوحه خشم در توییتر به دلیل امتناع دولت بریتیش کلمبیا از اتخاذ تدابیر شدیدتر برای مهار شیوع بیماری، از جمله بازگرداندن ماسک‌های منطقه‌ای به مدارس، کشتی‌ها و حمل‌ونقل عمومی منتشر شد.

کبک و جزیره پرنس ادوارد سفارشات منطقه ای برای ماسک های داخل ساختمان دارند. هفته گذشته، نوا اسکوشیا نیاز به ماسک در مدارس و اتوبوس های مدرسه را تا آخر هفته طولانی در ماه می تمدید کرد.

در انتاریو، برخلاف بریتیش کلمبیا، هنوز ماسک در وسایل حمل و نقل عمومی وجود دارد

در جنوب مرز، مرکز کنترل بیماری ایالات متحده مجوز ماسک را برای هواپیماها و وسایل حمل و نقل عمومی تا ۳ می تمدید کرده است.

در زیر می توانید در مورد زمان انتظار در بخش اورژانس در بیمارستان کودکان بی سی در آخر هفته عید پاک بخوانید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر