انکارکنندگان انتخابات درخواست ها برای ثبت اسناد عمومی در میسوری را در سراسر کشور افزایش می دهند


مانند بسیاری از مردم، کیمبرلی بل، کارمند کانتی مک‌دونالد، قبل از تابستان امسال چیزی در مورد ضبط رأی نشنیده بود.

این نوع گزارشی نیست که او تا به حال پس از انتخابات در شهرستان کوچک جنوب غربی میسوری، جایی که او به مدت هشت سال انتخابات برگزار کرد، ارائه کرد.

اما مانند بسیاری از کارمندان شهرستان و مقامات انتخاباتی در سراسر کشور، پل با درخواست‌های سوابق عمومی، تماس‌های تلفنی و بازدیدهای غیرمنتظره برای درخواست سوابق بمباران شده است – اقدامی که توسط انکارکننده انتخابات و مدیر عامل MyPillow مایک لیندل درخواست شده است.

لندل در «اجلاس لحظه‌ای حقیقت» در اسپرینگفیلد در اواخر ماه اوت، از همه پیروانش در سراسر کشور خواست تا این رکورد را بخواهند. او معتقد است که سوابق رای گیری – اساساً نمایش الکترونیکی نحوه رأی دادن رای دهندگان – می تواند بی نظمی در نحوه و زمان رای دادن مردم را آشکار کند و نیاز به بررسی تقلب در انتخابات را آشکار کند.

اگرچه وزیر امور خارجه میسوری و مقامات ایالتی جمهوری خواه تلاش کرده اند نظریه های افشا شده توسط لیندل را رد کنند، برخی از ساکنان میسوری هنوز معتقدند که می توان در انتخابات با دستگاه های رای گیری الکترونیکی تقلب کرد.

در حالی که بیل می خواهد شفاف و پاسخگو باشد، او فقط چهار کارمند دارد. و اکنون، آنها فقط ساعات طولانی کار نمی کنند، بلکه برای نوامبر آماده می شوند. ۸ ساکنان آنها را انتخاب می کنند و در مورد الزامات هویت رای دهندگان جدید اطلاع می دهند، اما آنها همچنین مسئول حقوق و دستمزد، منابع انسانی و حسابداری شهرستان هستند.

بل گفت: «برخی از این درخواست‌ها آنقدر گسترده هستند که تقریباً غیرممکن است که جلوی کاری را که برای آنها انجام می‌دهیم را بگیریم. من اصلاً نمی‌گویم که نمی‌خواهیم وقت داشته باشیم یا سعی نکنیم زمان پیدا کنیم.»

سوال بزرگی که مسئولان انتخابات میسوری، همراه با مقامات سراسر کشور با آن مواجه هستند، این است که آیا سوابق رای گیری برای عموم باز است یا اینکه آیا انتشار آنها حریم خصوصی رای دهندگان را نقض می کند.

جی اشکرافت، وزیر امور خارجه، در ماه اوت ایمیلی به همه مقامات انتخابات محلی ارسال کرد و اذعان کرد که سؤالات مربوط به درخواست ها در نهایت می تواند با طومار حل شود. ۳۰ از آنها می‌خواهد اطمینان حاصل کنند که تمام سوابق مربوط به انتخابات ۲۰۲۰ نگهداری می‌شوند “تا ما در مورد آنچه که توسط دادگاه عمومی یا مهر و موم شده است روشن باشیم.”

دو هفته بعد، شین شولر، کارمند منطقه گرین، یک جمهوری خواه، از زنی که برای سوابق رای دادن درخواست ثبت عمومی کرده بود، شکایت کرد.

شولر در دادخواست خود به ماده ای در قانون اساسی ایالت اشاره می کند که مقامات انتخاباتی را از انتشار “مواد رای گیری پردازش شده الکترونیکی” یا “نرم افزارهای رایانه ای مرتبط با هر انتخاباتی” منع می کند.

آستین فکس، وکیل شویلر، گفت: “تا آنجا که من می دانم، هیچ پرونده ای در میسوری وجود ندارد که به این موضوع بپردازد که آیا آنچه آنها درخواست می کنند تحت این بند قرار می گیرد یا خیر.” لذا از دادگاه تقاضای راهنمایی در این زمینه داریم.»

سوال دوم شولر از دادگاه این بود که آیا قانون سوابق عمومی ایالت، معروف به قانون طلوع خورشید، ملزم به ارائه گزارشی است که مقامات انتخابات قبلاً نداشتند؟

دیوید رولند، وکیل دادگستری و مدیر دعاوی در مرکز آزادی آزادی، میسوری، که وکالت چندین پرونده قضایی Sunshine را بر عهده داشته است، از لوری هادلستون، ساکن اسپرینگفیلد، که از شولر شکایت کرده است، دفاع کرد.

رولاند در مصاحبه با ایندیپندنت گفت که از پرسیدن سوالات شولر از دادگاه قدردانی می کند و افزود که اگر مقامات دولتی از یکی از ساکنان برای روشن شدن مسائل مربوط به قانون Sunshine شکایت کنند، باید هزینه های دادگاه را بپردازند.

رولاند گفت هادلستون استدلال خواهد کرد که این رکوردها باید باز باشند.

او گفت: «هرچه روند انتخابات شفاف‌تر باشد، ما برای رفع این نگرانی‌ها مجهزتر خواهیم بود». جایی که پاسخی نداریم، اینجاست که تردید و نگرانی در مورد نتیجه این انتخابات بیشتر می شود.»

سوابق رای نمایندگان

یک کارگر انتخاباتی پاکت ها را باز می کند و برگه های رای را برای شمارش در دفتر انتخابات در ماه اکتبر پس می گیرد. ۲۶، ۲۰۲۰ در پروو، یوتا (جورج فری/گتی ایماژ).

کوری نیبرت، فروشنده تجهیزات تبلیغاتی، تماس هایی از بیل و دیگر مقامات انتخاباتی دریافت کرده است که در مورد تاریخ رای دادن بازیگران و نحوه ایجاد آن سوال می پرسند. برای درک بهتر جریان برنامه ها، نیبرت، که شرکت Elkins-Swyers تجهیزات انتخاباتی را در سراسر ایالت ارائه می دهد، به پخش زنده کل جلسه لیندل گوش داد.

او گفت: «من نمی‌دانم که آنها ادعا می‌کنند که به دنبال چه چیزی هستند و ما از دهه ۱۹۴۰ کار انتخاباتی انجام می‌دهیم.

نیبرت رکورد رای گیری را به عنوان گزارشی توصیف می کند که در آن برنامه ریز به مقامات انتخابات می گوید: این همان چیزی است که روی هر برگه رای مشخص شده است و این تاریخ و ساعت خوانده شده است.

مرجع انتخابات می تواند یک برگه اکسل تهیه کند که این اطلاعات را در قالبی خوانا قرار دهد – نه فقط تصاویر اسکن شده از خود برگه های رأی.

شولر در دادخواست خود استدلال می کند که مشکل اینجاست. این گزارش می تواند فیلتر و سازماندهی شود تا ترتیب رای گیری را در یک مکان نشان دهد، “که ممکن است محرمانه بودن رای یک رای دهنده را بی اعتبار کند.”

کارا کلارک سامرز، کارمند شهرستان کیپ ژیراردو و رئیس انجمن مقامات و کارمندان انتخاباتی میسوری، گفت: یک مشکل بالقوه زمانی ایجاد می‌شود که یک رکورد رای‌دهی شده با یک رکورد باز دیگر به نام rollover ترکیب شود.

لیست حضور، زمان ثبت نام رای دهنده، از جمله نام فرد را در روز انتخابات نشان می دهد.

در برخی از شهرستان‌های کوچک‌تر، جایی که تعداد کمی از رای‌دهندگان در یک زمان می‌آیند، سامرز گفت که فهرست ثبت‌نام نشان می‌دهد که رای‌دهنده برای مثال ساعت ۸ صبح حاضر شده است، و سپس سوابق رای‌دهندگان می‌تواند سازماندهی شود تا نشان دهد که چگونه یک نفر در ساعت ۸ صبح رای داده است. : ساعت ۱۰ صبح

ترکیب این دو رکورد می تواند نشان دهد که آن شخص چگونه رای داده است.

او گفت: «مردم خشمگین و عصبانی هستند، زیرا نحوه رأی دادن آنها اکنون یک رکورد عمومی است.

رولند گفت شهرستان گرین مشکلی را که سامرز توضیح داد را نخواهد داشت زیرا شهرستانی پرجمعیت است.

رولاند گفت: “من مطمئن نیستم که این نگرانی ها چقدر مشروع هستند، اما مطمئناً در این مورد خاص ارائه نشده اند.”

رولند همچنین گفت که مشتری او به گزارش‌هایی که از دستگاه‌های رای‌گیری صفحه لمسی در شهرستان گرین تولید می‌شود، علاقه‌مند است، نه فقط برنامه‌ریزهایی که برگه‌های رأی را اسکن می‌کنند.

نیبرت گفت که او معتقد است انتشار سوابق خطری برای حریم خصوصی رای دهندگان است.

او گفت: «فکر نمی‌کنم این چیزی باشد که میسوری توصیه می‌کند.

پاسخ به درخواست ها

سامرز به صورت روزانه قضات انتخابات را آموزش می دهد و اطلاعاتی در مورد الزامات جدید رای دهندگان برای ارائه مدارک شناسایی صادر شده توسط دولت در صندوق رای به دست می آورد.

او همچنین با افرادی مانند لیندا رانتز که گزارشی در سطح ایالت به نام «تقلب انتخاباتی میسوری: شناسایی شواهد فراتر از ماشین‌ها» نوشت، صحبت کرد.

در گزارش Rantz آمده است: “هدف ما شناسایی نقاط ضعف بالقوه در رویه‌های انتخاباتی میسوری است که می‌تواند منجر به “بازخرید” آرای ما با تقلب، “سرقت” توسط بازیگران بد یا به دلیل مشکلات یا نقص‌های سیستم پیچیده ما شود. .

Rintz، یکی از ساکنان Osage County، در شکایت شولر به عنوان فردی که نه تنها در Lendl Summit صحبت کرد، بلکه وب‌سایت و وبلاگ frankspeech.com را که ویدیوهای Lendl را نشان می‌دهد، نیز اداره می‌کند، معرفی شد. در این شکایت آمده است که او فرمی را برای درخواست سوابق رای نمایندگان ارائه کرده است.

سامرز اخیراً به رانتز توضیح داد که به ویژه شهرستان های کوچک کارگران کافی برای رسیدگی به سفارشات زیاد ندارند.

سامرز گفت: «ما تعداد زیادی از آنها را دریافت کردیم. “همه ما می خواهیم شفاف باشیم، اما وظیفه داریم. برخی از مردم با آن مشکل دارند.”

در پایان سپتامبر، بیل یک شب رسانه ای انتخاباتی برگزار کرد که در آن نیبرت، شولر، هفت کارمند محلی دیگر و یک مدیر انتخابات از دفتر کریسی پیترز وزیر امور خارجه به سوالات ساکنان کانتی مک دونالد پاسخ دادند.

از آن زمان، سفارشات به طور چشمگیری کاهش یافته است.

او گفت: «نمی‌دانم از طریق افرادی که شرکت کرده‌اند یا نه، اما ما آن درخواست‌ها را دریافت نکرده‌ایم.»

میسوری ایندیپندنت بخشی از اتاق خبر ایالات متحده است، شبکه ای از اتاق های خبر که توسط کمک های مالی و ائتلافی از اهداکنندگان به عنوان یک موسسه خیریه عمومی ۵۰۱c(3) پشتیبانی می شود. میسوری ایندیپندنت استقلال تحریریه خود را حفظ می کند. با ویراستار جیسون هنکاک با سوالات تماس بگیرید: [email protected] میسوری ایندیپندنت را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر