انیمیشن Sonic & Detective Pikachu ثابت می کند که برای فیلم های بازی های ویدیویی بهترین است – سپتامبر Mag


سونیک جوجه تیغی قسم می خورم – فحش می دهم کارآگاه پیکاچو دو تا از بهترین مدهای بازی ویدیویی با صفحه نمایش بزرگ در حافظه اخیر. هر دو فیلم ترکیبی از اکشن و انیمیشن زنده را به نمایش گذاشتند که آنها را از اکثر همتایان خود متمایز کرد. انیمیشن برخی از عناصر در آن فیلم ها، به ویژه شخصیت های عنوان، آن را به تجربه بهتری نسبت به فیلم های معمولی بازی های ویدیویی تبدیل کرده است.

اکثر فیلم های بازی های ویدیویی اقتباسی زنده هستند. در واقع، این فیلم پردرآمدترین فیلم در این ژانر، به ازای ScreenRant است قوطی ها. مشکل در بازآفرینی عناصر اصلی در بازی های ویدیویی، مانند خود دنیای بازی، قدرت شخصیت، ظاهر یا شخصیت، اقتباس از رویدادهای زنده را به خطر می اندازد. فیلم هایی مانند ناشناس قسم می خورم – فحش می دهم نیاز به سرعت گواه این عقیده است. قاتلان ایمان مثال دیگری به ذهن خطور می کند، اگرچه می توان آن را با رویکردی متفاوت بهبود بخشید.

مرتبط: چرا مدهای بازی ویدیویی نتوانستند انتظارات طرفداران را برآورده کنند

فیلم های انیمیشن می توانند به راحتی بازی های ویدیویی را تکرار کنند

این بدان معنا نیست که همه ورودی های رویداد زنده بد هستند. ما از هر فرصتی برای تماشای یک بازی ویدیویی روی صفحه نمایش بزرگ استقبال می کنیم. نه اینکه بسیاری از آنها واقعاً بازنمایی خوبی از مواد اصلی خود باشند، اگرچه طرفداران بر اساس رابطه آنها با خود بازی ویدیویی خاطرات خوبی از تعدادی از آنها خواهند داشت. فیلم های کاملا انیمیشنی مانند پرندگان خشمگین فیلم های ماریو و فیلم آینده، فیلم Super Mario Bros، تحت فشار کمتر آنها به راحتی با نام خود از نقطه نظر زیبایی شناسی هماهنگ می شوند، که آنها را جلوتر از منحنی قرار می دهد. فیلم هایی مانند سونیک جوجه تیغی قسم می خورم – فحش می دهم کارآگاه پیکاچو پر کردن این شکاف به طرفداران این امکان را می دهد تا تصور کنند بازی های مورد علاقه آنها چگونه در دنیای واقعی تعامل خواهند داشت.

یکی از فیلم هایی که در ارتباط با این روند می توان به آن اشاره کرد، فیلم سینمایی است پیکسل ها. ماشین آدام سندلر اولین ماشینی بود که این دو عنصر را با هم ترکیب کرد. اگرچه فیلم مورد استقبال قرار نگرفت، اما به لطف تعامل بین شخصیت های واقعی و انیمیشن، همچنان سرگرم کننده بود. به این نکته نیز می توان اشاره کرد صدای من قسم می خورم – فحش می دهم پیکاچو. این را به این واقعیت اضافه کنید که به ویژه در صدای مندر بازی های ویدیویی بسیاری از عناصر فیلم به شخصیت اصلی وفادار مانده اند.

مطالب مرتبط: آیا Sonic the Hedgehog 3 بالاخره عدالت را انجام خواهد داد؟

بازی های ویدیویی در حال حاضر تقریباً در نوع خود فیلم هستند

هر مد برای بازی های ویدیویی یا کمیک می تواند از یک مشکل خاص رنج ببرد: مجوز خلاق. طرفداران نسخه‌های اصلی می‌خواهند دنیا و شخصیت‌هایی را که عاشقشان شده‌اند، همانطور که در نسخه اصلی بودند ببینند. در حالی که غیرمنطقی است که انتظار داشته باشیم بازیگران و فیلم چیزی را بدون افزودن خلاقیت خود تکرار کنند، تعداد زیادی از تغییرات یا تحریف ها به راحتی پذیرفته نمی شوند. اینجا جایی است که فیلمی مثل فیلم قبلی وجود دارد کامبات انسانی خلاصه در عین حال که کار خوب بود و یادآور بازی بود، اما داستان اصلی پروژه را خراب کرد.

امروزه بسیاری از بازی های ویدیویی دارای گرافیک و داستان های عالی هستند. خدای جنگ قسم می خورم – فحش می دهم روح تسوشیما نمونه های خوبی در این مورد وجود دارد. در حالی که مطمئناً دیدن آنها در صفحه بزرگ جالب خواهد بود، همانطور که در مورد این اتفاق می افتد روح تسوشیما، احتمال ناامیدی بزرگ وجود دارد. سونیک جوجه تیغی قسم می خورم – فحش می دهم کارآگاه پیکاچو آنها بهترین های هر دو دنیا را دادند و این فیلم ها به لطف قهرمانان کارتون موفقیت زیادی کسب کردند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر