اهمیت خوردن صبحانه – وب سایت رسمی دکتر محمد صفریان


صبحانه یک وعده غذایی بسیار مهم است – می تواند روز شما را خوشایند یا مختل کند. این می تواند روز شما را آماده کرده یا مختل کند. صبحانه باید حداقل 20 درصد از انرژی روزانه شما را تامین کند. از طرف دیگر اکثر مردم فواید این غذا را نمی دانند زیرا نحوه استفاده از آن را نمی دانند یا مفید نمی دانند.

مطالعات نشان داده است که نه تنها صبحانه ، بلکه دفعات و تداوم آن نیز در تغییر وزن مثر است. صبحانه در بسیاری از کشورها از جمله نوجوانان گزارش شده است. برخی مطالعات نشان داده اند که “چاقی” صبحانه با اضافه وزن ارتباط دارد و صبحانه معمولی یکی از عوامل چاقی در نوجوانان است.

وقتی فردی عمداً یا به زور وعده های غذایی را حذف می کند ، میزان سوخت و ساز بدن می سوزد و تجمع می یابد. با ادامه غذا ، درصد بیشتری از متابولیسم کاهش می یابد. انرژی کمتر زن ری ده اقامت. نتیجه این عمل این واقعیت است که بدن چربی بیشتری را در بافت چربی جمع می کند ، همچنین باید از مزایای صبحانه مطالعه اجتناب کرد. به طور متوسط ​​، آنها کوچکتر از انسان هستند. کسانی که عادت به خوردن صبحانه ندارند ، از سوی دیگر ، کسانی که صبحانه نمی خورند ، بیشتر در طول روز زیاد غذا می خورند. کم ارزش و بدون ارز It’s نوبت آنهاست و آنها را بیمار می کند) ، از جمله دیابت و چربی خون بالا. (البته منظور من صبحانه ، شیرینی صبحانه سالم ، شکلات ، تنقلات و آب میوه غیر طبیعی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید