اولین آکادمی حرفه ای کشتی در غرب کشور در مالایی افتتاح شد


مصطفی جوکار مدیر این آکادمی تخصصی در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران گفت: آکادمی تخصصی کشتی برای اولین بار در غرب کشور با همکاری شهرداری ملایر راه اندازی شد.

وی گفت: به همراه برادرم میثم مصطفی جوکار، بازیکن سابق تیم ملی در المپیک ۲۰۰۸ پکن و قهرمان سابق آسیا، این آکادمی را تأسیس کردیم.

اولین آکادمی حرفه ای کشتی در غرب کشور در مالایی افتتاح شد

جوکار خاطرنشان کرد: این فرهنگستان در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید به نام سردار شهید حاجی حسین همدانی در منزل مسعود مصطفی جوکار آغاز به کار کرد.

وی ارائه خدمات استعدادیابی از جمله بدن سنجی، ارزیابی عملکرد ورزشی، معاینات پزشکی، برنامه تمرینی، تست روانشناسی و برنامه حرکت اصلاحی را از ویژگی های این آکادمی عنوان کرد و گفت: ثبت نام از علاقه مندان از اول تیرماه آغاز می شود. ، و شروع کلاس ها از ۱۳ تیرماه سال جاری می باشد.

جوکار تصریح کرد: سینا شهردولی، مصطفی رهام، فرید دیم خویی و بابک مرادی از چهره های شناخته شده و با تجربه نیز در این آکادمی همکاری لازم را خواهند داشت.

وی خواستار همکاری دستگاه های اجرایی شهرستان ملایر و استان همدان در حمایت از این آکادمی تخصصی شد و افزود: در حال حاضر مسکن نیاز اساسی آکادمی تخصصی کشتی است.

ملایر با داشتن قهرمانان المپیکی، جهانی و آسیایی یکی از شهرهای پرافتخار کشتی آزاد کشور است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر