“او تفنگ دارد!” – وبشو تک


در صحنه ای به طور مستقیم از سرقت بزرگ خودرو به گفته پلیس، تعقیب و گریز خودرو در Upper East Side نیویورک با برخورد یک دزد SUV به یک مرسدس بنز مشکی و سپس یک کیسه پول نقد پایان یافت.

روز شنبه ساعت ۱۶:۴۰ پلیس به تماسی مبنی بر تعقیب و گریز یک مرسدس بنز مشکی رنگ با تویوتا راو۴ نقره ای در خیابان دوم پاسخ داد و آن را به سمت دیگر چرخاند. به گفته پلیس نیویورک، مرسدس بار دیگر با تویوتا برخورد کرد و مردی پیاده شد، اسلحه خود را به سمت راننده SUV گرفت و یک کیف مشکی حاوی مقداری پول نامعلوم به سرقت برد.

سخنگوی پلیس گفت: «مظنون با یک خودرو از محل متواری شد. بستگی ندارد. کسی دستگیر نشده و تحقیقات ادامه دارد.

بیا دیگه ویدئو گرداب رسانه های اجتماعی هرج و مرج را به تصویر می کشد.

شنیده می شود که تماشاگران می گویند: “اوه لعنتی” و “او تفنگ دارد!” سرقت نیز انجام می شود.

شاهدان عینی می گویند در جریان این حادثه لاستیک یکی از خودروها منفجر شده و صدایی شبیه شلیک گلوله به گوش می رسد که باعث وحشت تماشاگران شده است.

راننده تویوتا در این ویدئو با دست های بالا دیده می شود که دزد کیف را گرفته و به داخل مرسدس می پرد.

“مرد در شوک بود – او نمی توانست چیزی بگوید. او فقط آنجا ایستاد. او گفت نیویورک دیلی نیوز.

“اول وقتی اسلحه را دید… از آن پایین آمد و دستش را بلند کرد… راننده فقط منتظر بود که سوار ماشین شود و بلافاصله پیاده شدند.”

یکی دیگر از رهگذران به روزنامه گفت که سه مرد را دیدند که از یک مرسدس بنز مشکی در همان حوالی دور شده و در مترو فرار کردند.

این حادثه نه چندان دور از قصر گریسی، محل اقامت شهردار نیویورک رخ داد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر