ایالات متحده مالیات های فدرال جمع آوری می کند – بازندگان چه کسانی هستند؟ – تک بسته ۱۰۰


در ماه مه ۲۰۲۱، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، پیشنهاد بودجه فدرال ۶.۰۱۱ تریلیون دلاری برای سال مالی ۲۰۲۲ را اعلام کرد. دولت ایالات متحده تخمین می زند که تا سپتامبر ۴.۱۷۴ تریلیون دلار دریافت کند. ۳۰، ۲۰۲۲، کسری ۱۸۳۷ تریلیون دلاری را برای ماه اکتبر ایجاد کرد. ۱، ۲۰۲۲ – اینجا را ببینید.

پس چگونه ایالات متحده این مالیات ها را جمع آوری می کند؟ طبق گزارش وزارت خزانه داری، در شش ماه اول سال مالی ۲۰۲۲ (از اکتبر تا مارس)، دولت فدرال ۲,۱۲۱,۹۸۷,۰۰۰,۰۰۰ دلار کل مالیات جمع آوری کرد. به نمودار روند زیر نگاه کنید و در اینجا بیشتر بدانید.

بودجه 10-2021 تا 03-2022

همچنین این اولین باری است که جمع آوری مالیات فدرال از ۲ تریلیون دلار در نیمه اول سال مالی فراتر رفته است. به یاد داشته باشید که اعداد ارائه شده نیم سال است نه یک سال کامل. به نمودار مالی زیر نگاه کنید که منبع بودجه و هزینه آن را نشان می دهد.

نقشه بودجه 2022

دولت فدرال با کسری ۶۶۸.۲۶۷ میلیارد دلاری مواجه بود. زیرا دولت در این مدت ۲,۷۹۰,۲۵۴,۰۰۰,۰۰۰ دلار هزینه کرده است. هزینه ها ۴۰۰ میلیارد دلار تخمین زده می شود و درآمد نزدیک به ۲۰۰ میلیارد دلار بیشتر از حد انتظار است. با این حال، فرض بر این است که هزینه ها و جمع آوری مالیات در طول سال خطی خواهد بود و هیچ بند بودجه دیگری توسط کنگره تصویب نخواهد شد.

با افزایش تورم، IRS براکت های مالیات بر درآمد فدرال ۲۰۲۲، کسر استاندارد، محدودیت های سهام ۴۰۱ (k) و موارد دیگر را افزایش داده است. اما سایر مقررات بدون تغییر باقی مانده اند که منجر به افزایش صورت حساب های مالیاتی در طول زمان شده است. به عنوان مثال، همسرانی که خانه های خود را با هم می فروشند ممکن است از مالیات بر عایدی سرمایه تا سقف ۵۰۰۰۰۰ دلار (۲۵۰۰۰۰ دلار برای افراد مجرد) معاف شوند. این اعداد از سال ۱۹۹۷ تغییر نکرده اند، علیرغم این واقعیت که میانگین قیمت فروش مسکن در ۲۰ سال گذشته دو برابر شده است.

هزینه های فدرال در آینده تریلیون ها افزایش می یابد – ۶۵٪ اجباری در نظر گرفته می شود. بقیه اختیاری در نظر گرفته می شود – کمی بیش از ۱۵٪ که بزرگترین ارتش است. سه دسته اصلی بودجه – مراقبت های بهداشتی، تامین اجتماعی و مزایای بدهی – ۸۰ درصد از این رشد هزینه ها را تشکیل می دهند.

رشد بودجه آمریکابا ادامه افزایش تورم، اعداد فقط افزایش خواهند یافت. کسانی که امتیاز دریافت اعتبار را دارند و مطمئناً دولت ایالات متحده این کار را به خوبی انجام می دهد، می توانند اعتبار خود را با پول ارزان تری در آینده پرداخت کنند. دولت ها بزرگتر و شادتر می شوند. بازنده ها چه کسانی هستند؟

شهروند عادی…

بیشتر از پست های نمودار امروز را مشاهده کنید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر