ایالت اورگان به عنوان بخشی از برنامه صدور گواهینامه مدیریت رویدادهای بحرانی جهانی (CEM) Everbridge به بهترین ها در Enterprise ResilienceTM دست می یابد.


برلینگتون، ماس .– (سیم تجاری) – Everbridge، Inc. (NASDAQ: EVBG)، رهبر جهانی در مدیریت رویدادهای حیاتی (CEM) و راه حل های هشدار عمومی ملی، امروز اعلام کرد که ایالت اورگان به این مقام معتبر دست یافته است. بهترین در Enterprise Resilience™ تعیین طلا بر اساس عملکرد استثنایی آن در رعایت استانداردهای رسمی دقیق برای کسب گواهینامه مدیریت رویدادهای حیاتی (CEM).

اورگان به پلتفرم CEM Everbridge برای تامین انرژی OR-Alert، سیستم اعلان اضطراری ایالتی که می‌تواند در صورت وقوع یک فاجعه طبیعی یا انسان‌ساز به ۳.۳ میلیون نفر در سراسر ۳۶ شهرستان اورگان و دولت‌های قبیله‌ای دسترسی پیدا کند، متکی است. این سیستم همچنین به مدیران اورژانس شهرستان اجازه می دهد تا به ابزارهای اعلان از جمله سیستم هشدار و هشدار یکپارچه FEMA (IPAWS) دسترسی داشته باشند که قادر به ارسال پیام به همه تلفن های همراه در یک منطقه جغرافیایی هدف است. پس از آنکه این ایالت یکی از مخرب‌ترین فصول آتش‌سوزی‌های جنگلی را تجربه کرد، در سال ۲۰۲۰ اوربریج را پذیرفت.

ویلیام چپمن، هماهنگ کننده قابلیت همکاری در سراسر ایالت اورگان اظهار داشت: «ما مفتخریم که موفق به کسب بهترین در Enterprise Resilience™ گواهینامه. این به رسمیت شناختن بسیاری از کارهایی را که شهرستان ها، دولت های قبیله ای و سازمان های ایالتی انجام داده اند برای آمادگی بهتر برای شرایط اضطراری یا فاجعه بعدی تأیید می کند. ما می‌خواهیم تا حد امکان آماده و انعطاف‌پذیر باشیم و به کار برای بهبود در حال حاضر و آینده ادامه خواهیم داد.»

را بهترین در Enterprise Resilience™ ارزیابی ایالت اورگان را در چهار حوزه شایستگی ارزیابی کرد: داده و تجزیه و تحلیل، تحول دیجیتال، اتوماسیون فرآیند هوشمند، و ارتباطات و همکاری. نقاط قوت مهم شناسایی شده در طول ارزیابی عبارتند از:

  • مدیریت پایگاه داده میلیون‌ها مخاطب برای اطمینان از اینکه دولت می‌تواند پیام‌های هشدار، هشدار و اعلان (AWN) را از طریق مسیرهای متعدد ارائه دهد. به اشتراک گذاری منابع متعدد اطلاعات در مورد یک تصویر عملیات مشترک. (داده ها و تجزیه و تحلیل)
  • حفظ برنامه قابلیت همکاری ارتباطات سراسری (SCIP) و برنامه‌های ارتباطات تعاملی تاکتیکی (TICPs). استفاده از نرم افزار مدیریت بحران برای به اشتراک گذاری اطلاعات حادثه و درخواست منابع. (تبدیل دیجیتال)
  • ایجاد یک گروه شبکه خصوصی برای اطلاع رسانی خودکار به ایالت زمانی که یک حوزه قضایی محلی هشداری را به جامعه خود صادر می کند. ادغام پلت فرم ایالت اوربریج با پلتفرم های شهرستانی برای اطمینان از اینکه ثبت نام کنندگان به طور خودکار به سیستم ایالتی وارد می شوند. و به طور خودکار هشدارهای آب و هوا، زلزله و آتش سوزی را از طریق SmartWeather و ShakeAlert فعال می کند. (اتوماسیون فرآیندهای هوشمند)
  • صدور پیام های AWN به هر مکان در سراسر ایالت از طریق ایمیل، پیام متنی، تماس تلفنی، برنامه تلفن همراه، و هشدارهای اضطراری بی سیم IPAWS و سیستم هشدار اضطراری؛ دولت‌های محلی و قبیله‌ای را قادر می‌سازد تا AWN‌ها را برای رویدادهای محلی منتقل کنند، با دولت پشتیبان برای ارسال AWN در صورت درخواست. (ارتباطات و همکاری)

مایک ماستو، معاون ایمنی عمومی اوربریج در اوربریج گفت: «اوربریج به ایالت اورگان به دلیل نشان دادن نوع رهبری که به عنوان الگویی برای سایر سازمان‌های آینده‌نگر عمل می‌کند تبریک می‌گوید. ما مفتخریم که مشارکت مشترک بین دفتر مدیریت اضطراری اورگان، برنامه قابلیت همکاری در سراسر ایالت، و دولت‌های محلی، قبیله‌ای و شهرستانی را تقویت کنیم و سرمایه‌گذاری را در ارتباطات انعطاف‌پذیر متقابل در سراسر ایالت نشان دهیم.»

بهترین در انعطاف پذیری سازمانیTM رهبر

به عنوان یک سازمان دارای گواهی، اورگان به صفوف رده های برتر می پیوندد آماده و مقاوم سازمان هایی از جمله گلدمن ساکس، NBCUniversal، Dow، Discover، AARP، زیمنس، فیلیپس، نورثروپ گرومن، تاکدا، الکسیون، شهرستان لودون (VA)، شهر فیرفکس (VA)، و وزارت کار ایالات متحده.

برنامه صدور گواهینامه Everbridge Critical Event Management (CEM) یک چارچوب استاندارد منحصر به فرد برای ارزیابی انعطاف پذیری کلی سازمان ارائه می دهد، که از ۲۰ سال خدمات حرفه ای در ده ها هزار پروژه در بیش از ۱۵۰ کشور استفاده می کند و ده ها میلیارد تعامل حیاتی را تسهیل می کند. فرآیند صدور گواهینامه انحصاری Everbridge به سازمان ها یک روش پایان به انتها برای ارزیابی و معیار تاب آوری در هنگام مواجهه با رویدادهای مهم ارائه می دهد. سازمان هایی که گواهینامه CEM را دریافت می کنندTM وضعیت از بهترین شیوه های اثبات شده صنعت پیروی می کند تا افراد خود را ایمن نگه دارند و عملیات را سریعتر انجام دهند.

درباره اوربریج

Everbridge, Inc. (NASDAQ: EVBG) یک شرکت نرم‌افزاری جهانی است که برنامه‌های نرم‌افزاری سازمانی را ارائه می‌کند که پاسخ عملیاتی سازمان‌ها را به رویدادهای حیاتی خودکار و سرعت می‌بخشد تا افراد را ایمن نگه دارند و سازمان‌ها را در حال اجرا نگه دارند. در طول تهدیدات ایمنی عمومی مانند موقعیت‌های تیراندازی فعال، حملات تروریستی یا شرایط آب و هوایی شدید، و همچنین رویدادهای تجاری حیاتی از جمله قطعی فناوری اطلاعات، حملات سایبری، فراخوان‌های محصول یا قطع زنجیره تامین، بیش از ۶۱۰۰ مشتری در ۷۶ کشور به موارد حیاتی شرکت متکی هستند. بستر مدیریت رویداد برای جمع‌آوری و ارزیابی سریع و مطمئن داده‌های تهدید، تعیین مکان افراد در معرض خطر و پاسخ‌دهندگانی که می‌توانند کمک کنند، اجرای فرآیندهای ارتباطی از پیش تعریف‌شده را از طریق تحویل ایمن به بیش از ۱۰۰ روش ارتباطی مختلف به‌طور خودکار انجام می‌دهد، و پیشرفت در اجرای طرح‌های پاسخ را پیگیری می‌کند. . برای اطلاعات بیشتر، به www.everbridge.com مراجعه کنید، وبلاگ شرکت را بخوانید و ادامه دهید توییتر و فیس بوک

زبان احتیاطی در مورد اظهارات آینده نگر

این بیانیه مطبوعاتی حاوی «بیانیه‌های آینده‌نگر» به معنای مفاد «بندر امن» قانون اصلاحات دعوی حقوقی اوراق بهادار خصوصی در سال ۱۹۹۵، شامل، اما نه محدود به، اظهارات مربوط به فرصت‌های پیش‌بینی‌شده و روند رشد در ارتباطات حیاتی ما و اما نه محدود به آن است. برنامه های کاربردی ایمنی سازمانی و تجارت کلی ما، فرصت های بازار ما، انتظارات ما در مورد فروش محصولاتمان، هدف ما برای حفظ رهبری بازار و گسترش بازارهایی که در آن برای مشتریان رقابت می کنیم، و تأثیر پیش بینی شده بر نتایج مالی. این اظهارات آینده نگر تا تاریخ انتشار این بیانیه مطبوعاتی بیان شده است و بر اساس انتظارات، برآوردها، پیش‌بینی‌ها و پیش‌بینی‌های فعلی و همچنین باورها و مفروضات مدیریت است. کلماتی مانند «انتظار»، «پیش‌بینی»، «باید»، «باور»، «هدف»، «پروژه»، «اهداف»، «تخمین»، «پتانسیل»، «پیش‌بینی»، «ممکن است»، «ارادت، تغییرات این اصطلاحات یا موارد منفی این اصطلاحات و عبارات مشابه برای شناسایی این عبارات آینده نگر در نظر گرفته شده است. اظهارات آینده نگر در معرض خطرات و ابهامات متعددی قرار دارند که بسیاری از آنها شامل عوامل یا شرایطی هستند که خارج از کنترل ما هستند. نتایج واقعی ما می‌تواند به‌دلیل تعدادی از عوامل، از جمله، اما نه محدود به موارد زیر، با نتایج بیان شده یا ضمنی در اظهارات آینده‌نگر متفاوت باشد: توانایی محصولات و خدمات ما برای انجام آن‌طور که در نظر گرفته شده و برآورده کردن انتظارات مشتریان ما؛ توانایی ما برای ادغام موفقیت آمیز مشاغل و دارایی هایی که ممکن است به دست آوریم. توانایی ما برای جذب مشتریان جدید و حفظ و افزایش فروش به مشتریان فعلی؛ توانایی ما برای افزایش فروش برنامه Mass Notification و/یا توانایی افزایش فروش سایر برنامه هایمان. تحولات در بازار برای ارتباطات مهم هدفمند و مرتبط با زمینه یا محیط نظارتی مرتبط؛ تخمین‌های ما از فرصت‌های بازار و پیش‌بینی‌های رشد بازار ممکن است نادرست باشند. ما از لحاظ تاریخی به طور ثابت سودآور نبوده‌ایم و ممکن است در آینده به سوددهی دست پیدا نکنیم یا حفظ کنیم. چرخه های فروش طولانی و غیرقابل پیش بینی برای مشتریان جدید؛ ماهیت کسب و کار ما را در معرض خطرات ذاتی بدهی قرار می دهد. توانایی ما برای جذب، ادغام و حفظ پرسنل واجد شرایط؛ توانایی ما برای حفظ روابط موفق با شرکای کانال و شرکای فناوری؛ توانایی ما برای مدیریت موثر رشدمان؛ توانایی ما برای پاسخگویی به فشارهای رقابتی؛ مسئولیت بالقوه مربوط به حریم خصوصی و امنیت اطلاعات قابل شناسایی شخصی؛ توانایی ما برای محافظت از حقوق مالکیت معنوی و سایر خطرات که در عوامل خطر ما که در پرونده‌های کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) مورد بحث قرار گرفته است، شامل گزارش سالانه ما در مورد فرم ۱۰-K برای سال، اما نه محدود به آن است. منتهی به ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ در ۲۵ فوریه ۲۰۲۲ در SEC ثبت شد. اظهارات آینده نگر موجود در این بیانیه مطبوعاتی بیانگر دیدگاه های ما از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی است. ما هیچ قصد یا تعهدی برای به روز رسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر، خواه در نتیجه اطلاعات جدید، رویدادهای آینده یا موارد دیگر، نداریم. این اظهارات آینده نگر نباید به عنوان نمایانگر دیدگاه های ما در تاریخ بعد از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی استناد شود.

همه محصولات Everbridge علائم تجاری Everbridge, Inc. در ایالات متحده آمریکا و سایر کشورها هستند. سایر نام های محصول یا شرکت ذکر شده متعلق به صاحبان مربوطه می باشد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر