ایانا مک‌نیلی Fallout جدایی گرت – ۱۰۰ مجرد را به اشتراک می‌گذارد


جدایی آسان نیست، و زمانی که جهان نظرات نامطلوب خود را مشاهده می کند و ارائه می دهد، می تواند چالش های بزرگی ایجاد کند. ایانا مک نیلی، ستاره Love Is Blind اخیرا متوجه شده است. زمانی که یکی از بازیگران فصل ۲ جدایی خود را از همسرش گرت جونز در اینستاگرام اعلام کرد، مردم افکار خود را به صورت عمومی به اشتراک گذاشتند، برخی به این فکر می کنند که ستاره واقعیت را با گریه ترک کردند.

اینستاگرام گرت جونز

مک نیلی در مورد احساساتی که پس از این اعلامیه به وجود آمد صحبت کرد

در آخرین قسمت از پادکست مک‌نیلی، «احساس در خلأ»، او پیامدهای عاطفی اعلام جدایی خود در اواسط ماه اوت از مجری برنامه، کایلا اسکات و مهمان آن‌ها، ناتالی لی، همبازی «Love Is Blind» را بیان کرد. . “من باید [done] کاری که جارت انجام داد و در ابتدا نظرات را متوقف کرد. اما نتوانستم جلوی خودم را بگیرم و در پایان آن روز گریه کردم تا بخوابم.[People] خیلی بد است که در مورد افرادی که نمیشناسید فرضیاتی بسازید. و بعد، هنوز، بخش آزاردهنده این است که او نظرات خود را بر اساس زمان تماشای ترکیبی یک برنامه ۱۰ قسمتی می‌گوید و هر بهانه‌ای را که بتواند برای یک سال و نیم رابطه توضیح دهد، به کار می‌برد. با این حال، پس از آن روز، درس خود را آموختم. “من تمام اعلان هایم را خاموش کردم و از آن زمان حالم خوب است.”

اینستاگرام گرت جونز

این زوج متوجه شدند که “ازدواج آسان نیست”

این دو در فصل دوم سریال پرطرفدار نتفلیکس، عشق کور است، ملاقات کردند و نامزد کردند. اما رسیدن به آنجا همیشه آسان نبود. جونز ۳۲ ساله ابتدا با مالوری زاپاتا مرتبط بود اما در نهایت مک نیلی ۲۷ ساله را انتخاب کرد. رابطه آنها لحظات سختی را پشت سر گذاشت و آن دو نگران بودند که سبک زندگی متفاوت آنها پس از ازدواج به هم بخورد، اما در نهایت تصمیم به ازدواج گرفتند.

در تیزر “عشق کور است: پس از پیر شدن”، به نظر می رسد که اوضاع برای این زوج بلافاصله پس از خواندن نذرشان سخت تر شده است. جونز در این تبلیغ گفت: «ازدواج آسان نیست. اگر کسی بخواهد از وجودش به شما بگوید، دروغ می گوید.» او ادامه داد: آیا این اشتباهی است که ما مرتکب شدیم یا چیزی است که شما برای آن می جنگید؟

عشق اینستاگرام کور است

هر دو همسری که در برنامه با هم ازدواج کردند اکنون طلاق گرفته اند

مک نیلی و جونز تنها زوجی نبودند که ازدواج کردند و سپس در برنامه از هم جدا شدند. دو روز قبل از اینکه مک‌نیلی و جونز جدایی خود را اعلام کنند، دنیل رول و نیک تامپسون، بازیگران همبازی، درخواست طلاق دادند. بلافاصله پس از انتشار همه اخبار جدایی، مک‌نیلی و رول برای یک شب دخترانه سرگرم‌کننده به لی و دیپتی ویمپاتی همبازی‌شان پیوستند. من با تمام خدمه بیرون رفتم … خوب است. من در حال حاضر دوستانی دارم که خیلی از من حمایت می کنند. «بیشتر انتقاد چیزی است که آزار دهنده است».

شب دختران نابینا عشق استشب دختران نابینا عشق است
دانیل رول – اینستاگرام

فصل های جدید کتاب عشق کور است به زودی

دو فصل اول این سریال در حال حاضر در نتفلیکس در دسترس است. آپدیت فصل دوم، “Love Is Blind: After the Age” در تاریخ ۱۶ سپتامبر منتشر خواهد شد. نمایش محبوب برای سه فصل دیگر انتخاب شد. تاریخ انتشار رسمی فصل ۳ هنوز مشخص نشده است، اما اواخر امسال منتشر می شود، بنابراین برای عشق بیشتر، درام بیشتر و عهد عروسی بیشتر آماده شوید.

بیشتر بخوانید: اخبار جهان سرگرمی اخبار سلبریتی ها
۲۴۷

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر