ایران برای همیشه در کنار فلسطینی ها خواهد بود – ساحل خوب


اظهارات علی اکبر ولایتی در گفت و گوی تلفنی با اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی حماس و زیاد النخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین بیان شد و در جریان آن، آخرین تحولات فلسطین و آخرین تحولات اسرائیل بررسی شد. هتک حرمت مسجد الاقصی.

ولایتی در گفتگو با نخاله با تبریک پیروزی های اخیر ملت فلسطین، افزود: فلسطینی ها با تلاش خود توطئه های آمریکا و اسرائیل را خنثی کردند.

ولایتی: نقش شما و نهضت جهاد اسلامی در رهبری مبارزات شکوهمند برای سرزمین اسلامی فلسطین مورد قدردانی مسلمانان جهان است و جمهوری اسلامی ایران در کنار مردم مظلوم فلسطین خواهد بود. تبلیغ کننده.

دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین با قدردانی از مواضع مستحکم جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و آرمان های آنان، افزود: ما در خط مقدم دفاع از آرمان های فلسطین هستیم و از شما تشکر می کنیم. تو در این راه با ما بودی.

ملت فلسطین و همه مبارزان و برادران ما در حماس در خط مقدم مبارزه با صهیونیسم هستند و بدون حمایت جمهوری اسلامی ایران، رهبر انقلاب اسلامی و مردم ایران به این مهم نمی رسیدیم. . وی افزود: ما معتقدیم که جهاد و مقاومت تنها راه آزادی فلسطین است.

ولایتی در گفت‌وگوی تلفنی با هنیه، پیروزی‌های بزرگ مردم فلسطین را تبریک گفت و افزود: مبارزه فلسطین با یکی از «وحشی‌ترین رژیم‌های تاریخ بشریت» قطعاً به ثمر خواهد رسید.

هنیه به نوبه خود گفت: از جمهوری اسلامی ایران که سیاست منسجمی در دفاع از فلسطین و آرمان های مردم مظلوم در پیش می گیرد، قدردانی می کنیم و مفتخریم که جمهوری اسلامی ایران حامی سرسخت فلسطین است. “

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر