ایران غریب آباد سانسور «استانداردهای دوگانه» اتحادیه اروپا را در مورد حقوق بشر اعمال می کند


کاظم غریب آبادی، دبیرکل شورای عالی حقوق بشر ایران گفت: اتحادیه اروپا مدافعان امنیت و امنیت مردم ایران را در مقابل شورش‌های اخیر مورد حمایت غرب مجازات می‌کند، اما پناهگاه تروریست‌ها است. که ۱۷۰۰۰ ایرانی بی گناه را کشته اند. وی همچنین به فرقه تروریستی ضد ایرانی وابسته به سازمان مجاهدین خلق (سازمان مجاهدین خلق (منافقین) اشاره کرد.

غریب عبادی در توییتی نوشت: اتحادیه اروپا به دلیل اجرای تحریم های یکجانبه و سختگیرانه سازماندهی شده توسط آمریکا و پناه دادن و حمایت از تروریست هایی که ۱۷۰۰۰ ایرانی بی گناه را به قتل رساندند، حقوق میلیون ها غیرنظامی ایرانی را زیر پا گذاشته است.

وی در صفحه توئیتر خود افزود: اکنون بار دیگر با ادعای دفاع از حقوق بشر و در عین حال تحریم حامیان امنیت و امنیت مردم ایران در برابر شورشیان مورد حمایت غرب، رقت انگیز است. . لوگو برای شروع

سازمان مجاهدین خلق پس از تأسیس بیش از پنجاه سال پیش، کمپین بمباران و وحشت را در ایران به راه انداخت. از حدود ۱۷۰۰۰ ایرانی کشته شده در حملات تروریستی در چهار دهه گذشته، حدود ۱۲۰۰۰ نفر قربانی اقدامات تروریستی این گروه بوده اند. این گروه تروریستی بدنام در حال حاضر در آلبانی مستقر است، جایی که پس از خروج به ترتیب توسط اتحادیه اروپا و ایالات متحده در سال ۲۰۰۹ و ۲۰۱۲ از آزادی فعالیت برخوردار است.

توئیت غریب عبادی پس از آن منتشر شد که نشست روز دوشنبه وزرای خارجه اتحادیه اروپا تصمیم گرفت ۱۱ فرد و چهار نهاد ایرانی را به دلیل واکنش این کشور به ناآرامی های پس از مرگ مهسا امینی زن جوان ایرانی در بیمارستان پس از سقوط در بیمارستان، تحریم کند. پلیس شو ایستگاه.

این تحریم ها بخشی از نیروهای امنیتی ایران، نیروهای داوطلب بسیج و بخش سایبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را هدف قرار داد. این بلوک همچنین نام عیسی زریبور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران را برای قطع اینترنت درج کرده است. اقدامات اجرایی شامل ممنوعیت سفر و مسدود شدن دارایی ها می شود.

حسین امیرآباد لاهیان، وزیر امور خارجه ایران روز دوشنبه تحریم‌ها را محکوم کرد و آن را «اقدامات بیش از حد»، «اقدامات غیرسازنده و اشتباه محاسباتی» خواند.

اتحادیه اروپا امروز در مسیر تحریم های ناکارآمد تحریم های بیشتر علیه مردم ایران را تصویب کرد. وزیر امور خارجه گفت: این اقدام به دلیل محاسبات غلط و انتشار اطلاعات نادرست، اقدامی غیرسازنده است.

ناصر کنانی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران، تصمیم اتحادیه اروپا را نقض قوانین بین‌المللی و مصداق آشکار مداخله در امور داخلی جمهوری اسلامی دانست و قول داد که تحریم‌های متقابلی را علیه افراد و نهادهای اروپایی اعمال کند.

اعتراضات به قتل محصی امینی ابتدا در استان کردستان زادگاه وی و سپس در چندین شهر از جمله تهران، پایتخت آغاز شد. امینی در کلانتری بیهوش شد و سه روز بعد در یکی از بیمارستان های تهران جان باخت. عناصر تندرو به سرعت تظاهرات را از مسیر خارج کردند و به خشونت علیه نیروهای امنیتی دامن زدند.

تحقیقات مجلس ایران به این نتیجه رسید که مرگ امینی مربوط به حمله فیزیکی ادعایی نبوده، بلکه او بر اثر بیماری فوت کرده است.

بر اساس این گزارش، زن جوان در حین انتقال به کلانتری تهران مورد تعرض قرار نگرفت و در آنجا به کما رفت و همچنین در حین اقامت در آنجا مورد ضرب و شتم قرار نگرفت.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر