اینوزیتول برای مشکلات دوره ، رهایی از حسابداری کلان ، عدم تمرکز و برای تنقلات کودک


در اینجا پست های قسمت 338 زنان تغذیه شده خوب وجود دارد. مطمئن شوید که هر سه شنبه یک قسمت جدید را مرور کنید برای مشترک شدن در Apple Podcasts یا Stitcher مشترک شوید.

بازخورد پادکست (HORRAY!) برای خروج ، از https://coconutsandkettlebells.com/review دیدن کنید

در این قسمت ، Noell و Stephanie در مورد اینوزیتول برای مشکلات دوره صحبت می کند ، محاسبه کلان ، عدم تمرکز و تنقلات کودکان را کنار می گذارد.

آیا سوالی دارید که دوست دارید به آن پاسخ دهید؟ برای ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید

10 of از درآمد حمایتی ما مستقیماً به موسسه خیریه شریک ما ، Thistle Farms اختصاص می یابد ، جایی که زنانی که از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشا جان سالم به در برده اند از طریق مسکن ، درمان ، تحصیل و فرصت های شغلی کمک می گیرند. با پرداخت هزینه هر بار بارگیری ، شما با بارگیری پادکست ما هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[9:38] اینوزیتول برای مشکلات پریودی

[24:45] رد کردن محاسبه کلان

[36:13] عدم تمرکز

[47:00] تنقلات کودک

وب سایت نوئل: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کتری بلز را بخرید

صفحه فیس بوک برای زنان تغذیه مناسب

Blublox.com/wellfed:

Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed:

# 327. چگونه مشکلات قاعدگی و عدم تعادل هورمونی را بدون قرص با لارا برایدن ، ND برطرف کنیم

# 213 قرص ، دوره های نامنظم و سندرم نظارت بعد از زایمان با دکتر اوله اولین برایتن

اینوزیتول

اکسیر قارچ چهار شیر سیگمایی

آسیاب های ساده

هفت

بهینه سازهای BIO:

وقتی در مورد قند خون صحبت می کنم ، بسیاری از افراد با آن کنار می آیند زیرا فکر می کنند این مورد فقط برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 صدق می کند. اما قند خون یک موضوع است همه باید درک شود

حفظ سطح قند خون سالم برای سلامتی شما حیاتی است ، اما سوال این است که چگونه این کار را انجام می دهید؟

یکی از راه های کاهش مصرف کربوهیدرات های فرآوری شده ، اطمینان از مصرف چربی ، پروتئین ، فیبر و مقدار زیادی غذای سبز است.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. همه ما گاهی تقلب می کنیم. بنابراین منطقی است که یک روز قند خون سالم داشته باشید – هر روز ، حتی اگر یک “روز تعطیل” داشته باشید.

به همین دلیل است که من محصولی به نام Blood Sugar Breakthrough by BiOptimizers را توصیه می کنم. این مکمل آسان ، نتیجه آزمایشات متعدد برای یافتن بهترین فرمول مطلق برای حفظ قند خون است. در حقیقت ، BiOptimizers قبل از فرود بر روی این فرمول ، 5 فرمول مختلف را طی کرده است.

پیشرفت قند خون کاهش قند خون را بعد از غذا تضمین می کند تا بتوانید وزن سالم داشته باشید و کربوهیدرات ها را به ماهیچه های خود هدایت کرده و در آنجا برای انرژی سوزانده شوند.

امروز می توانید 10٪ F NOT با کد کوپن ما دریافت کنید.

به Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed وارد کد WELLFED10 شوید

BLUblox:

پادکست توسط BLUblox حمایت می شود. به تازگی ، من به شدت علاقه مند به بهینه سازی نور و نور رایانه و فیلتر نور آبی بعد از به دنیا آمدن مادر شدم. من تا حدود یک سال پیش هیچ کاری در مورد آن انجام ندادم ، احساس خستگی چشم ، میگرن ، به طور غیرقابل درک تنش و خستگی کردم ، به ویژه در شب. من اکنون هر زمان که به نمایشگرها و لنزهای شب BLUblox نگاه می کنم ، عینک فیلتر کامپیوتر BLUblox می پوشم ، از آن زمان هیچ علامتی را تجربه نکرده ام.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها نیاز به محصولی را پیدا کردند که دقیقاً با ادبیات دانشگاهی مورد بررسی همسان مطابقت داشته باشد. تعداد زیادی لنز ارزان قیمت وجود دارد که در واقع تمام نور آبی و سبز را مسدود نمی کند. وقت خود را برای آن تلف نکنید ، بروید blublox.com/wellfed:، و: از کد WELLFED با 15 درصد تخفیف استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید