این هفته در TheHealthHub … راه خود را برای کاهش وزن پایدار با Rocky Haire و Valerie Maclin آموزش دهید


Rocky Haire و Valerie Maclin بنیانگذاران SKINNY هستند ، یک برنامه جامع کاهش وزن که در بین سایر برنامه هایی که مدعی کمک به کاهش وزن به مشتریان خود هستند واقعاً بی نظیر است. به همان اندازه منحصر به فرد این راهی است که Rocky eri Valerie SKINNY تاسیس شد. راکی وکیل آسیب های شخصی است و والری مربی و متخصص تغذیه است. راکی از تغییر محسوس در ظاهر والری الهام گرفت رژیم غذایی جدیدی که امتحان کرده بود. او تصمیم گرفت خودش آن را امتحان کند ، همان نتایج قابل توجه را احساس کرد. هر دوی آنها آنقدر تحت تأثیر ظاهر و احساسات خود قرار گرفتند که می خواستند به دیگران کمک کنند تا موفقیت یکسانی را ببینند. و خارج از آن ، SKINNY متولد شد. والری این راکی ​​برنامه ای ایجاد کرده است که فراتر از رژیم معمولی است. به عنوان مثال ، والری به مشتریان کمک می کند تا تصور واقع بینانه ای از وزن ایده آل خود داشته باشند و چگونه می توانند با رژیم غذایی متناسب با هر فرد به آن برسند. پاسخگویی به مشتریان بازی را تغییر می دهد ، که حتی شامل خدمات مادام العمر رایگان نیز می شود. آنها واقعاً برای کمک به مردم نه تنها وزن خود را کاهش می دهند بلکه آن را حفظ می کنند. SKINNY یک تغییر کامل در شیوه زندگی است که به ورینری و راک پشتیبانی می کند که مشتریان آنها برای موفقیت نیاز دارند.

نکات آموزشی.
  1. رازهای کاهش وزن و جلوگیری از آن
  2. چرا 7 روز اول کاهش وزن می تواند سخت ترین باشد؟
  3. چرا آموزش مناسب برای کاهش وزن پایدار ضروری است؟

رسانه های اجتماعی

به صورت زنده گوش دهید یا به پادکست ها در iTunes و SoundCloud گوش دهید.

هر سه شنبه از ساعت 11 صبح تا 12 شب ، میزبان The Health Hub ، یک برنامه گفتگوی تعاملی و آینده نگر هستم. رادیو ماریا کانادابه از آنجایی که ما مسائل سلامتی شما را از منظری جدید و مبتکرانه بررسی می کنیم ، تماس نگیرید ، صدای جیر جیر یا ایمیل نزنید.به

TheHealthHub در حال حاضر در iTunes است.

اشتراک در: : هیچ قسمت را از دست ندهید.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ما در اینستاگرامhehealthhubrmc هستیم ، توییتر: : فیس بوک


چگونه مستقیم گوش دهیم؟

از وب سایت ما دیدن کنید و نحوه گوش دادن به برنامه ما را هر هفته بیاموزید. http://www.radiomaria.ca/how-to-listen:

به ما اطلاع دهید!


اگر موضوعی درباره سلامتی دارید که می خواهید در مورد آن صحبت کنید یا یک متخصص بهداشت هستید که می خواهید مهمان برنامه ما باشید ، به ما اطلاع دهید. اینجا ایمیل ماست. دوست داریم بیشتر از شما بشنویم. [email protected]:

دیدگاهتان را بنویسید