این هفته در TheHealthHub … میل جنسی شما پایین است؟ با دکتر رنی ولنشتاین فراتر از هورمون های خود فکر کنید


دکتر رنی یک پزشک دو تخته است که بیش از 20 سال با زنان کار کرده است و به دلیل مشکلات سلامتی شخصی ، از رشته پزشکی معمولی کنار گذاشته شده است. برای درمان خود از عمق سوزش ، رویکرد کاملاً متفاوتی در پیش بگیرید. دکتر رنی حدود یک دهه پیش چگونه زندگی می کرد؟ او فکر می کرد زندگی رویایی اوست. او بسیار مشغول Ob / Gin بود ، با یک پزشک ازدواج کرد ، و دوقلوهای کوچک به شهر زیبا و آرام در کشور نقل مکان کردند. یک روز در ماه مه 2012 ، دکتر رنی زمین خورد در حین آموزش اسب سواری و کمر او شکست. او نه تنها با کمردرد شدید ، بلکه با خستگی و ناتوانی نیز دست و پنجه نرم می کرد برای تمرکز پزشک او را مبتلا به افسردگی تشخیص داد ، اما علائم وی پس از استفاده از دو داروی ضد افسردگی متفاوت بهبود نیافت. دو سال پس از جراحت ، دکتر رنی هنوز با علائم غیرقابل توضیح دست و پنجه نرم می کرد. پس از به پایان رساندن تمام امکانات خود در سیستم مراقبت های بهداشتی معمولی ، با یک پزشک ضد پیری تماس گرفت. سرانجام تشخیص داده شد ، علائمش برطرف شد ، او: بلند شد و به دنیای طب کاربردی پیوست. در آگوست 2019 ، دکتر رنی مشاوره سلامت Kaspira Elite Health LLC را راه اندازی کرد. در طول سفر خود ، او مطمئناً با موانع قابل توجهی روبرو شد و بر هنر عبور از هر محور تسلط داشت. دکتر رنی اکنون به زنان این امکان را می دهد که بر سلامت خود نظارت داشته باشند ، انرژی خود را بازیابی کنند ، اعتماد به نفس خود را تقویت کرده و میل جنسی خود را احیا کنند.

نکات آموزشی.
  1. میل جنسی چیست؟
  2. کاهش میل جنسی چگونه می تواند با سایر زمینه های سلامت ما مرتبط باشد؟
  3. برای ارتقاء میل جنسی پایین به چه مناطقی می توانیم مراجعه کنیم؟

رسانه های اجتماعی

به صورت زنده گوش دهید یا به پادکست ها در iTunes و SoundCloud گوش دهید.

هر سه شنبه از ساعت 11 صبح تا 12 شب ، میزبان The Health Hub ، یک برنامه گفتگوی تعاملی و آینده نگر هستم. رادیو ماریا کانادابه از سوالات خود تماس نگیرید ، صدای جیر جیر یا ایمیل نزنید زیرا ما مسائل سلامتی شما را از منظر جدید و ابتکاری بررسی می کنیم.به

TheHealthHub در حال حاضر در iTunes است.

اشتراک در: : هیچ قسمت را از دست ندهید.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ما در اینستاگرامhehealthhubrmc هستیم ، توییتر: : فیس بوک


چگونه مستقیم گوش دهیم؟

از وب سایت ما دیدن کنید و بیاموزید که چگونه هر هفته به برنامه خود بصورت زنده گوش دهید. http://www.radiomaria.ca/how-to-listen:

به ما اطلاع دهید!


اگر موضوعی در مورد سلامتی دارید که می خواهید در مورد آن صحبت کنید یا یک متخصص بهداشت هستید که می خواهید مهمان برنامه ما باشید ، به ما اطلاع دهید. اینجا ایمیل ماست. دوست داریم بیشتر از شما بشنویم. [email protected]:

دیدگاهتان را بنویسید