این ۵ دستور العمل خوشمزه می تواند به شما کمک کند – تک بست ۱۰۰


رژیم کاهش وزن
عکس: جمع آوری شده

بدیهی است که من سفر کاهش وزن خود را با ورزش منظم و محدودیت های غذایی آغاز کردم. من روزانه همین نوع فلفل قرمز، یک کاسه سبزیجات، چای سبز و موارد دیگر را مصرف می کردم. وعده های غذایی رژیمی و کاهش وزن در نهایت برای من یکنواخت شد. و هر زمان که این اتفاق می افتاد، همیشه خودم را میل به چیزی زشت تر می دیدم. همانطور که با دستور العمل های متعددی امتحان کردم و به دنبال موارد جدید گشتم، متوجه شدم که دوغ یکی از آن موادی است که می توان با آن کشف کرد.

دوغ برای دستگاه گوارش بسیار مفید است و برای معده آسان است. تولید کاری های فوق العاده که بی نهایت لوکس تر از یک چیلا ساده هستند، ساده است. علاوه بر این، دوغ تأثیر ناچیزی بر وزن بدن دارد. برای اینکه بتوانید برخی از دستور العمل های دوغ را امتحان کنید، در اینجا چند غذا وجود دارد که می توانید به منوی خود اضافه کنید. آنها را در زیر بررسی کنید:

در اینجا پنج دستور پخت دوغ وجود دارد که می تواند به کاهش وزن شما کمک کند:

دوغ سامبهار

این غذا یکی از بهترین پیشنهادات ماست! یک خوراکی هندی جنوبی مملو از ادویه جات و دوغ محلی – لذیذ! سامبر با دوسا، ادلی، وادا و سایر غذاها به خوبی می آید. این غذای سمبهار سرشار از مواد مغذی و ادویه های معطر است. این دستور سامبهار سریع آماده می شود.

سنگری کاندا

این یک کاری سنتی لذیذ راجستانی به نام سانگری کاندا است. لوبیا سنگی اغلب بی مزه است اما بسته به طرز تهیه آن می توان آن را به یک غذای خوشمزه تبدیل کرد. در این دستور، لوبیا در دوغ با ادویه های هندی پخته می شود تا یک غذای منحصر به فرد و سالم به دست آید. این را می توان با روتی سرو کرد.

مورو کاری

کاری مورو ممکن است در ۲۰ دقیقه با استفاده از مواد معمولی آماده شود. این غذای فوق‌العاده با استفاده از دوغ، روغن نارگیل، تکه‌های نارگیل و ادویه‌های اصلی جنوب هند تهیه می‌شود که طعم متمایز کاری را فراهم می‌کند. این دستور غذا معادل کادی هند شمالی است.

مرغ دوغ با کلم بروکلی

در اینجا یک گزینه آسان برای آن شام های عجله در هفته وجود دارد: مرغ دوغ با کلم بروکلی. این غذای مرغ همه چیز را ارائه می دهد، از طعم گرفته تا سهولت آماده سازی. برای ایجاد یک وعده غذایی متعادل و مغذی، بروکلی را با ذوق سرو کنید! علاوه بر این، این غذای مرغ برای هر غیر گیاهخواری که رژیم می گیرد بسیار عالی است.

چاچ خچدی

دوغ ترش موجود در دستور چاچ ولی خیچدی، عمق، بافت و طعم خیچدی را فراهم می کند. خیچدی طبق معمول در زودپز پخته می شود و در آخر سبزیجات به آن اضافه می شود. سپس غذا با مخلوطی از دوغ و حبوبات کامل می شود.

اکنون این دستور العمل های خوشمزه را درست کنید و وزن خود را حفظ کنید! به ما بگویید از کدام یک بیشتر لذت بردید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر