باربارا بورگیت و جی هیرابایاشی، رقصندگان ونکوور پوتو، به تالار مشاهیر رقص کانادا راه یافتند.


این هست خیابان جورجیا من بروشور زیر را از Dance Collection Dance دریافت کردم. در زیر تجدید چاپ شده است.

تالار مشاهیر گروه رقص ۲۰۲۲ که توسط گروه رقص معرفی شده است، مفتخر است که ۲۰۲۲ استخدام کنندگان برجسته رقص را از سراسر کشور معرفی کند.

در حال حاضر در چهارمین سال خود، تالار مشاهیر DCD، کمک‌های پویا و مادام‌العمر رقص در کانادا را با یک مهمانی در روز یکشنبه، ۲ اکتبر، در Palais Royale در تورنتو جشن خواهد گرفت.

گالا القایی تالار مشاهیر DCD 2022 به میزبانی میکا بارنز خواننده و ترانه سرا نیز به صورت زنده پخش خواهد شد. این شب شامل اجراهای زنده افسانه ای توسط رقصندگان نخبه، یادداشت های مجریان و داوطلبان برجسته، خدمات غذا و کوکتل، و همچنین یک حراج بی صدا خواهد بود.

پذیرفته شدگان DCD Hall of Fame 2022:

● Evelyn Hart، CC، OM، FRSC

● Paul-Andre Fortier، OC، OQ

● الخاندرو رونسریا

● رابرت دسروزیر

باربارا بورژه و جی هیرابایاشی از رقص کوکورو

● ویکی آدامز ویلیس، میشل ماس و هانا استیلول از Decidedly Jazz Danceworks

باربارا بورژه و گای هیرابایاشی
باربارا بورژه و گای هیرابایاشی در توسعه رقص مدرن و پست مدرن در ونکوور نقش دارند و سهم قابل توجهی در معرفی و تمرین بوتو در کانادا داشته اند.

آنها بنیانگذاران EDAM (رقص و موسیقی تجربی) در سال ۱۹۸۲ هستند و سپس در سال ۱۹۸۶ رقص کوکورو را تشکیل دادند. نام آن از کلمه ژاپنی گرفته شده است. کوکورو-معنی قلب، روح و روح – رقص کوکورو بیش از هزار اجرا در کانادا، ایالات متحده، آمریکای جنوبی، مکزیک، اروپا و ژاپن داشته است.

Bourget و Hirabayashi جشنواره سالانه بین‌المللی رقص ونکوور را سازماندهی می‌کنند که هنرمندان رقص محلی، ملی و بین‌المللی را در اجراها و کارگاه‌ها به نمایش می‌گذارند. آنها رپرتوار بزرگی از کوکورو ایجاد کرده‌اند که اغلب با طراحی رقص و ادغام زیبایی‌شناسی و فلسفه بوتو با فرم‌های رقص غربی همکاری می‌کنند.

کوکورو خشم او توجه را به موضوع شرم آور تبعید ژاپنی ها در تاریخ کانادا جلب کرد. کوکورو همچنان در استودیوی خود در مرکز شهر ونکوور در شرق ونکوور به ارائه درس های رقص مدرن غربی و زیبایی شناسی بوتو ادامه می دهد.

گی در سال ۱۹۹۴ جایزه ژاکلین لمیو شورای هنر کانادا را همراه با بورسیه بوتو در ژاپن دریافت کرد. باربارا دارای مدرک کارشناسی ارشد هنرهای زیبا از دانشگاه سایمون فریزر است و در سال ۲۰۱۱ جایزه هنرهای زیبای شهردار ونکوور در رشته رقص را دریافت کرد.

برندگان تالار مشاهیر DCD 2022

جایزه ویلیام جی

دیوید ی اچ لوی، سانتی متر

جامعه ساز (The Community Builder به خیرینی اعطا می شود که حمایت مداوم از خود نشان داده اند.)

عالیجناب مارگارت مک کین، سی سی، ONB

جایزه نسل بعدی ساندرا فهر (جایزه نسل بعدی ساندرا فهر به هنرمندی زیر ۴۰ سال داده می شود که تاثیر قابل توجهی داشته باشد).

رادنی دیزایر

Trailblazers (تجلیل از رقصندگان کانادایی که این شکل هنری را ایجاد کردند.)

آلیسون ساتکلیف، کی آرمسترانگ، و خواهران گالوی از خیابان جونز، N.L

بیشتر

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر