بازیکن طبقه بندی شده به عنوان قهرمانان بازگشت قرمزها یک شگفتی برای سری جهانی پوکر – Singles 100 است


لیورپول بزرگترین شوک را در آخر هفته افتتاحیه فصل جدید WSL ایجاد کرد و قهرمان سه بار چلسی را در پرنتون پارک شمشیر کرد.

هر سه گل از روی یک ضربه پنالتی به ثمر رسیدند و فران کربی تقریباً بلافاصله پس از بازی افتتاحیه چرخید، قبل از اینکه کتی استینگل در نیمه دوم دو گل از فاصله ۱۲ یاردی برای لیورپول به ثمر رساند تا یک بازگشت غیرمنتظره را تکمیل کند.

گیلی فلاهرتی، بازیکن تازه وارد لیورپول، زمانی که در چلسی حضور داشت، یک بار شروع کابوس‌آمیزی در برابر تیم قدیمی‌اش داشت که گورو رایتین را به جای توپ صدا زد و در تلاش بود تا توپ را دفع کند. کربی سپس چشمان ریچل لاولز را نشان داد و به آرامی توپ را از تیرک دور به گوشه مقابل اصابت کرد.

سم کر فصل گذشته را با دو فریادزن به پایان رساند و تنها ۲۰ دقیقه بعد از بازی به دلیل وجود پرچم آفساید مشکوک به پاس کربی، از نمایش خیره کننده دیگری محروم شد. ارین کاتبرت نیز بلافاصله با یک نیمه والی مشابه از دست داد.

مایه تاسف بود که لیورپول به این ترتیب به چلسی برتری داد زیرا آنها در یک ریتم خوب قرار گرفتند و فرصت خوبی را از دست دادند وقتی مدافع جدید اما کویویستو پس از سکته عصبی نتوانست توپ برگشتی را دفع کند. به غیر از زسرا موسوویچ.

چلسی در مراحل پایانی نیمه اول یک حرکت تیمی واقعاً خوب انجام داد، اما عزم لیورپول برای ماندن در بازی زمانی آشکار شد که سری هالند و مسی بو کرنز خود را در مقابل دروازه نهایی کربی انداختند.

لیورپول در اوایل نیمه دوم ضربه سنگینی خورد که لین کایرنان که در حال مبارزه بود به دلیل مصدومیت مجبور به ترک مسابقه شد. اما قرمزها همچنان حاضر به تسلیم نشدند و بدون شک مستحق یک تساوی بودند. فلاهرتی که قبلاً یک پنالتی را از دست داده بود، ضربه را با چرخاندن توپ به بازوی دراز شده میلی برایت برنده شد. استنگل خوب ظاهر شد.

با رسیدن بازی به ۱۰ دقیقه پایانی، لیورپول در سطحی قرار گرفت که با توجه به گل های زیبا در ابتدای بازی هرگز انتظار نمی رفت. پرتاب های بلند مگان کمپبل تعویضی مشکلاتی را به وجود آورد و پنالتی دوم حاصل ضربات استینگل بود.

کادیشا بوکانان نتوانست او را بگیرد و قبل از گرفتن توپ یک پای آمریکایی را رها کرد. او خودش تکان داد و آن را برداشت و خونسردی یخی از خود نشان داد تا لیورپول را برتری دهد و تماشاگران میزبان را به سرزمین رویایی بفرستد.

نیما فهی مقابل باشگاه سابقش قوی بودنیما فهی مقابل باشگاه سابقش قوی بود

نیام فهی در برابر باشگاه سابقش قوی بود / داستان لوئیز / گتی ایماژ

GK: قوانین راشل – ۸/۱۰ – او خیلی راحت خودش را برای گل ابتدایی فروخت، اما در مورد خط خود نامشخص بود.

دفاع مرکزی: گیلی فلاهرتی – ۶/۱۰ – عدم آگاهی از محیط اطراف در هنگام افتادن پای در حال چرخش هنگام سواری. بعداً با برنده شدن یک ضربه پنالتی جبران کرد.

دفاع مرکزی: نیام فهی (C) – 8/10 – او چندین ضربه سر و دفع خوب به همراه یک تکل دیرهنگام در وقت اضافه زد. معلوم شد که این یک تجربه خوب و زنده است.

دفاع مرکزی: یاسمین ماتیوز – ۷/۱۰ – متوقف شد تا شمارش شود.

دفاع راست: اما کویویستو – ۷/۱۰ – به دلیل ارتکاب خطا در رسیدگی سریع به مجازات زودهنگام. خوب بود

CM: Missy Bo Kearns – 7/10 – خودتان را در تلاش و رقابت قرار دهید.

سانتی متر: Ceri Holland – 7/10 – شما یک رزرو اولیه دریافت کردید اما خیلی تلاش کردید تا بفهمید چلسی چه کاری می تواند انجام دهد.

دفاع چپ: تیلور هیندز – ۷/۱۰ – یک عملکرد طاقت فرسا، کارایی چلسی را در کناره ها محدود کرد.

RF: Leanne Kiernan – 6/10 – سطح زیادی از جلو را پوشش می دهد. زمانی که با مجروحان خلوت می کرد به شدت درد می کرد.

مهاجم: کیتی استینگل – ۸/۱۰ – به نظر می رسید از نبرد فیزیکی با بوکان لذت می برد. او توپ زیادی را از بازی باز ندید اما به خاطر پشتکارش با دو گل از روی نقطه پنالتی پاداش گرفت.

LF: Melissa Lovely – 5/10 – او سخت کار کرد اما تاثیر کمتری در بین سه تیم اصلی داشت.

SUB: مگان کمپبل (۵۷ دقیقه تا کیرنان) – ۷/۱۰

SUB: Rhiannon Roberts (71 دقیقه تا Koivisto) – 6/10

فرعی: ریچل فرنس (۷۲ دقیقه تا کایرنز) – ۶/۱۰

فرعی: یانا دنیلز (۷۲ دقیقه تا لاولی) – ۶/۱۰

SUB: کارلا همفری (۵ + ۹۰ برای استنگل) – N/A

کارگردان: مت ریش – ۹/۱۰ – او همه چیز را از نظر تاکتیکی درست انجام داد و بازیکنانش به وضوح برای این کار آماده بودند.

فران کربیفران کربی

فران کربی زودتر برای چلسی / لوئیس استوری / گتی ایماژ گلزنی می کند

GK: Zasera Mosovic – 5/10 – او در نیمه اول متزلزل به نظر می رسید.

دفاع راست: میلی برایت – ۵/۱۰ – او ممکن بود کمی از مجازاتی که برای او در نظر گرفته شده می دانست، اما می توانست استدلال های زیادی داشته باشد. بازویش بیرون بود.

دفاع مرکزی: قادیشه بوکان – ۵/۱۰ – او نتوانست استنگل را بگیرد و در تلاش برای این کار، دومین ضربه پنالتی بزرگ را به ثمر رساند.

دفاع مرکزی: ماگدالنا اریکسون (هافبک) – ۵/۱۰ – کاری که او روی توپ انجام داد هیچ ایرادی نداشت، اما با اینکه لیورپول در نیمه دوم بدنسازی بیشتری داشت، با مشکل مواجه شد.

دفاع چپ: نیام چارلز – ۷/۱۰ – او خود را در بالای جناح چپ قرار داد اما همچنین باید مطمئن می شد که کویویستو را دنبال می کند.

DM: سوفی انگل – ۶/۱۰ – پس از مصدومیت پرنل هاردر، او دیر به ترکیب اصلی اضافه شد.

هافبک راست: لورن جیمز – ۶/۱۰ – کیفیت آسان واضح بود، اما در مناطق برای آسیب رساندن به لیورپول کافی نبود.

سانتی متر: ارین کاتبرت – ۶/۱۰ – او در مالکیت توپ خوب بود اما نتوانست در یک سوم پایانی تاثیر زیادی بگذارد.

سانتی متر: فران کربی – ۷/۱۰ – یکی از آرام‌ترین پنالتی‌هایی را که احتمالاً می‌بینید به ثمر برسانید و رشته‌های خلاقانه را از نواحی مرکزی بکشید. البته نه در طول موج هم تیمی هایش.

LM: Riding Teacher – 6/10 – شارپ در دقیقه اول برای بردن چلسی از روی ضربه پنالتی. نزدیک به کر نواخته شد تا فضای بیشتری به چارلز داده شود.

مهاجم: سم کر – ۵/۱۰ – حرکت هوشمندانه، اما نه هر روز.

فرعی: ایو پریست (۷۰ دقیقه تا روشنایی) – ۵/۱۰

SUB: Joanna Ritting Kinnerd (70′ تا سواری) – ۵/۱۰

SUB: Jelena Kankovic (80 دقیقه برای اینگل) – N/A

SUB: بتانی انگلستان (۸۵ دقیقه تا جیمز) – N/A

کارگردان: اما هیز – ۶/۱۰ – او باید با یک تغییر لحظه آخری کنار می آمد و همه چیز خوب به نظر می رسید، اما او نمی توانست بهتر از برد انجام دهد.

مرد مسابقه: کیتی استنگل

اطلاعات بیشتر از جیمی اسپنسر، او را دنبال کنید توییتر و فیس بوک!رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر