بانوی اول اوکراین از آمریکایی ها خواست که به درد ما عادت نکنند. – و بیشو تک


با طولانی شدن جنگ در اوکراین، بانوی اول از ایالات متحده برای “حمایت عظیم” آن تشکر کرد – اما همچنین به آمریکایی ها هشدار داد که فریب تیترهای تلخ را نخورند.

اولنا زلنسکا، همسر ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین، به ABC News گفت: «در غیر این صورت، ما در خطر یک جنگ بی پایان هستیم، چیزی که ما دوست نداریم ببینیم.» “به درد ما عادت نکن.”

نزدیک به چهار ماه از حمله روسیه به اوکراین می گذرد. جنگ کشور را ویران کرد و حدود ۴۱۶۹ غیرنظامی از جمله ۲۶۸ کودک را کشت. گزارش‌های جنایات ادعایی روسیه که منجر به شکنجه یا اعدام غیرنظامیان شد، جهان را شوکه کرد.

و هیچ پایانی در چشم نیست. خانم زلنسکا که از فوریه با فرزندانش مخفی شده است، می گوید که پسر نه ساله اش دائماً می پرسد که جنگ چه زمانی به پایان می رسد.

او گفت: «متاسفانه من فکر نمی‌کنم هیچ اوکراینی بتواند به این سؤال پاسخ دهد.

در همین حال، ایالات متحده و سایر دموکراسی های غربی در حمایت از اوکراین متحد شدند، تجهیزات نظامی تهیه کردند و تحریم های سنگینی را علیه نخبگان روسیه اعمال کردند. خانم زلنسکا در مصاحبه ای با ABC از حمایت وست تشکر کرد.

کمی بعد از اینکه آژیر مکالمه را قطع کرد، گفت: «این واقعاً مهم است زیرا احساس می‌کنید تنها نیستید.

به ویژه، خانم زلنسکا گفت که تحت تاثیر سفر غیرمنتظره جیل بایدن به کشور در ماه گذشته قرار گرفته است.

خانم زلنسکا گفت: “بالاخره توانستم او را چهره به چهره ببینم و این حرکت بسیار شجاعانه ای بود که او انجام داد.” او به کشوری در حال جنگ آمد و مردم اوکراین از او بسیار قدردانی کردند.”

بانوی اول ایالات متحده در روز مادر وارد اوکراین شد و یک شاخه گل به خانم زلنسکا تقدیم کرد.

بایدن در آن زمان گفت: «من فکر کردم مهم است که به مردم اوکراین نشان دهم که این جنگ باید متوقف شود، این یک جنگ وحشیانه است و مردم ایالات متحده در کنار مردم اوکراین هستند.

طی چهار ماه گذشته، خانم زلنسکا گفت که خوشحال است که جهان شاهد شجاعت مردم اوکراین – به ویژه زنان اوکراینی است.

او گفت: من همیشه معتقد بودم که زنان اوکراینی بهترین هستند و واقعاً به رفتار زنان اوکراینی در طول جنگ افتخار می کردم. اکنون، من به این واقعیت افتخار می کنم که تمام جهان چهره واقعی زنان اوکراینی را دیده است.

خانم زلنسکا می گوید راه حل تسلیم نشدن به خواسته های روسیه است.

او گفت: “شما نمی توانید بخش هایی از زمین خود را واگذار کنید.” مثل دست کشیدن از آزادی است، حتی اگر قلمروها را در نظر بگیریم، متجاوز به همین جا بسنده نمی کند. او همچنان به فشار آوردن ادامه می دهد، او همچنان به برداشتن گام های بیشتر و بیشتر به جلو، حملات بیشتر و بیشتر علیه سرزمین های ما ادامه می دهد.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر