بایر اولین پلت فرم دیجیتال KSA را برای مدیریت فشار خون ریوی راه اندازی کردشرکت Bayer آلمان اولین “هاب دیجیتال” عربستان سعودی را برای بهبود مدیریت فشار خون ریوی (PH) راه اندازی کرده است.

مرکز دیجیتال AAN – بنا بر گزارش‌ها برای رسیدگی به شکاف‌های تشخیص و درمان بیماری در طول همه‌گیری کووید-۱۹ طراحی شده است – بر تسهیل ارجاع‌های مجازی برای بیماران و همچنین امکان تبادل دانش بین پزشکان اولیه و متخصصان و بیمارانشان تمرکز دارد.

حسین الحکیم، مدیر عامل و رئیس بخش تجاری گفت: «در بایر، تنها هدف ما بهبود زندگی مردم است و ما معتقدیم که تحول دیجیتال در مراقبت‌های بهداشتی این فرصت را به ما می‌دهد تا این کار را برای بیماران PH در پادشاهی انجام دهیم.» داروسازی در عربستان سعودی با داشتن یک مرکز متمرکز برای آگاهی، مشاوره و ارجاع، ما نه تنها می‌توانیم مدیریت روزانه PH را بهبود بخشیم، بلکه می‌توانیم پیشگیری را از طریق تشخیص زودهنگام و بررسی‌های مکرر در بین بیماران افزایش دهیم.

ما مشتاقانه منتظر ادامه حمایت خود از نوآوری مراقبت های بهداشتی در پادشاهی عربستان سعودی هستیم زیرا به تحقق چشم انداز ۲۰۳۰ نزدیک تر می شود.

زمینه بزرگتر

مرکز دیجیتال AAN که در پانزدهمین کنفرانس سالانه انجمن عربستان سعودی برای فشار خون ریوی (SAPH) رونمایی شد، یک همکاری مشترک بین بایر و SAPH است که نتیجه “جلسه کارشناسان برای بحث در مورد آینده درمان PH در پادشاهی” است.

این پلت فرم علاوه بر ارائه کلینیک های مجازی و تبادل دانش، همچنین به عنوان یک ثبت دقیق از بیماران PH در عربستان سعودی برای متخصصان پزشکی عمل خواهد کرد.

بیماران می توانند در طول نسخه بعدی این برنامه که بین آوریل و می سال جاری راه اندازی می شود، به هاب – موجود در اندروید و iOS – دسترسی داشته باشند.

در حال حاضر اطلاعات محدودی در دسترس عموم در مورد شیوع PH در پادشاهی وجود دارد. با این حال، یک مطالعه در سال ۲۰۲۰ نشان داده است که فشار خون شریانی ریوی (PAH) شایع ترین علت PH است، در حالی که بیماران در تشخیص جوان تر از سایر گروه ها بودند.

در رکورد

دکتر عبدالله آلدالان، رئیس SAPH گفت: «با اولویت مدیریت همه‌گیری کووید-۱۹، متخصصان ریه در دسترسی به بیماران PH و ارائه قابلیت‌های تشخیصی و درمانی مورد نیازشان با چالش مواجه شده‌اند. این امر نیازمند راه حلی دیجیتالی است که بتواند با نیازهای امروزی سازگار شود و در عین حال با برنامه ملی تحول سلامت همسو شود.

با اولین مرکز دیجیتالی کشور برای درمان PH، ما به دنبال رفع این چالش‌ها از راه دور، کاهش شکاف بین بیماران و پزشکان و ارتقای مدیریت PH به طور کلی در عربستان سعودی هستیم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر