با افزایش دما تا ۲۱ درجه سانتیگراد، بریتانیا گرمتر از ایبیزا خواهد بود


با افزایش دما تا 21 درجه سانتی گراد-SurgeZirc انگلستان، بریتانیا گرمتر از ایبیزا می شود
با افزایش دما تا ۲۱ درجه سانتیگراد، بریتانیا گرمتر از ایبیزا خواهد بود

پیش‌بینی‌ها پیش‌بینی می‌کنند که دمای هوا در این هفته در بریتانیا به ۲۱ درجه سانتی‌گراد می‌رسد که باعث گرم‌تر شدن آن از ایبیزا می‌شود.

پیش بینی می شود دمای هوا طی چند روز آینده به طور پیوسته افزایش یابد و در روز پنجشنبه با گرم ترین روز هفته به اوج خود برسد.

نقاط توریستی مانند ایبیزا، کرت و سن تروپز ملایم‌تر از بریتانیا خواهند بود و دما در اکثر نقاط این کشور به ۲۰ درجه می‌رسد.

علیرغم گرما، بعید است دمای هوا از ۲۳.۴ درجه سانتیگراد که ماه گذشته در پارک سنت جیمز لندن ثبت شد، که گرم ترین روز سال تا کنون بود، فراتر رود.

همچنین ممکن است بخواهید: اتحادیه اروپا ۱۷۰ میلیارد دلار به آفریقا قول می دهد، قاره بیشتر می خواهد

دمای بین دوشنبه و چهارشنبه در ولز و بخش‌های مرکزی و جنوبی انگلیس در ولز و بخش‌های مرکزی و جنوبی انگلستان در بالای سنین نوجوانی و دمای پایین ۲۰ درجه خواهد بود، در حالی که شرق اسکاتلند ممکن است به ۱۹ درجه سانتی‌گراد (۶۶.۲ فارنهایت) برسد.

اما در بخش‌هایی از ایرلند شمالی، شمال انگلستان و اسکاتلند ابر و بارش‌های پراکنده خواهد بود.

“پنجشنبه در سراسر کشور شاهد افزایش سن نوجوانان خواهیم بود، بخش هایی از جنوب شرقی تا ۲۱ درجه سانتیگراد افزایش می یابد، با احتمال بیرونی ۲۲ درجه سانتیگراد در مناطقی که آفتاب بیشتری وجود دارد.

“بنابراین یک طلسم گرم در انتظار بسیاری است، اما انتظار نور خورشید و آسمان آبی را که در ماه آوریل دیدیم را نداشته باشید.”

بر اساس گزارش اداره هواشناسی، فشار بالا در جنوب بریتانیا و فشار پایین در شمال وجود دارد.

پیش‌بینی‌ها پیش‌بینی می‌کنند که بسیاری از مناطق از روز جمعه و تا آخر هفته خنک‌تر خواهند شد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر