با تاکید بر انتقال و اشاعه فناوری های نوین دفاعی به عنوان موتور محرکه سایر صنایع کشوربه گزارش میدانی پارلمانی ایرنا از روابط عمومی مرکز پژوهش های شورای اسلامی، تفاهم نامه همکاری مشترک مرکز پژوهش های شورای اسلامی و وزارت دفاع و پشتیبانی از نیروهای موشه امروز (شنبه ۵ شهریور) امضا شد. ۱۴۰۱) با حضور محمدباقر قالیباف رئیس شورای اسلامی و در حاشیه بازدید از نمایشگاه آخرین دستاوردهای وزارت دفاع با امضای بابک نگداری رئیس مرکز تحقیقات وزارت دفاع. شورای اسلامی و محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح.

گزارش شده است که محمدباقر قالیباف، رئیس شورای اسلامی شهر قبل از امضای این قرارداد، تلاش های امروز وزارت دفاع و نیروهای مسلح را تضمینی برای جلوگیری از جنگ های آینده دانسته است.به بخش عمومی و دولت، که ما نیازمند یک پل ارتباطی روشن و هموار هستیم که مرکز پژوهش های مجلس بتواند در این زمینه کمک کند.

لازم به ذکر است که تفاهم نامه همکاری مشترک بین مرکز پژوهش های شورای اسلامی و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به منظور تقریب و همکاری مشترک و یکپارچه به منظور ایجاد درک همه جانبه از امکانات و توانایی ها. حمایت از مناطق علاوه بر مسائل و چالش های حوزه دفاعی و استفاده از توانمندی ها. تخصص و نخبگان احزاب به منظور تدوین و نهادینه سازی راهکارهای بهینه برای حل مشکلات در قالب نقش قانون گذاری و نظارتی برای احزاب تکمیل شده است. شورای اسلامی.

شایان ذکر است هدف از امضای این قرارداد همکاری مشترک در تهیه و تدوین پیش نویس طرح ها و طرح های تقنینی در قالب کارگروه های دوجانبه تخصصی در موضوعات کارشناسی و پژوهشی است.

همچنین در این مراسم دو طرف بر ضرورت انتقال و رواج فناوری های نوین دفاعی به عنوان موتور برای سایر صنایع کشور تاکید کردند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر