«بتمن» برادران وارنر سه چهارم میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی فروش کرد.


بربنک، کالیفرنیا – (سیم تجاری) –برادران وارنر حفظ کرده است Pictures of Batman با فروش سه چهارم میلیارد دلاری در باکس آفیس جهانی جایگاه خود را به عنوان پرفروش ترین فیلم سال چه در عرصه داخلی و چه در سطح بین المللی حفظ کرده است. دیدگاه جدید و قدرتمند کارگردان مت ریوز از ابرقهرمانان نمادین جهانی در D.C، که امتیاز بالایی از منتقدان و تماشاگران به دست آورده است، ۳۶۵ میلیون دلار در داخل و ۳۸۶ میلیون دلار در سطح بین المللی به دست آورده است و همچنان قوی است. این اعلامیه امروز به برادران وارنر اعلام شد. توسط جف گلدشتاین، مدیر توزیع داخلی، و اندرو کربس، مدیر توزیع بین المللی. تصاویر.

گلدشتاین در بیانیه‌ای گفت: «واکنش‌های باورنکردنی که در سینماهای سراسر کشور دیده‌ایم، گواهی بر قدرت ماندگار این ابرقهرمان نمادین دی‌سی و اشتهای زیادی برای تجربه‌های سینمایی عالی است». ما به همه دست اندرکاران رسیدن به این نقطه شگفت انگیز تبریک می گوییم.

کربس اضافه کرد که «بتمن» در هر سطحی اجرا داشته است و تحسین منتقدان و جمعیت زیادی را در هر بازار در سراسر جهان به دست آورده است. ما به این فیلم بسیار افتخار می کنیم و بسیار خوشحالیم که هنوز در همه جا با بینندگان روبرو است.

برادران وارنر تقدیم می کند. «بتمن» ساخته مت ریوز با بازی رابرت پتینسون در نقش دوگانه کارآگاه شهر گاتهام هوشیار و میلیاردر منزوی بروس وین.

بیش از یک سال در خیابان ها در حالی که بتمن (رابرت پتینسون) ترس را در جنایتکاران ایجاد می کند و بروس وین را به سایه های شهر گاتهام می کشاند. با چند متحد قابل اعتماد – آلفرد (اندی سرکیس)، ستوان. جیمز گوردون (جفری رایت) – در میان شبکه های فاسد مقامات شهری و افراد مشهور، این فرد منحصر به فرد خود را تنها مظهر انتقام در بین هموطنانش معرفی کرد.

هنگامی که یک قاتل نخبه با مجموعه ای از توطئه های سادیستی شهر گاتهام را هدف قرار می دهد، یک سری سرنخ های مرموز بزرگترین کارآگاه جهان را برای بررسی دنیای اموات می فرستد، جایی که او با شخصیت هایی مانند سلینا کایل (زوی کراویتز)، اوز، ملقب به پنگوئن، ملاقات می کند. چهره ها (کالین). فارل)، کارمین فالکون (جان تورتورو) و ادوارد نشتون / مستعار ریدلر (پل دانو). همانطور که شواهد به خانه نزدیک می شوند و مقیاس توطئه های مجرم شروع می شود، بتمن باید روابط جدیدی را ایجاد کند، مجرم را افشا کند و سوء استفاده از قدرت و فسادی را که برای مدت طولانی گریبانگیر شهر گاتهام بوده است، به دست عدالت بسپارد.

به همراه رابرت پتینسون (“Tenet”، “The Lighthouse”) در نقش بازیگران مشهور گاتهام، زوئی کراویتز (“دروغ های بزرگ کوچک”، “جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد”). پل دانو (“عشق و رحمت”، “۱۲ سال بردگی”)؛ جفری رایت (“زمانی برای مردن نیست”، “وست ورلد”)؛ جان تورتورو (ترانسفورمرز، توطئه علیه آمریکا)؛ پیتر سارسگارد (“هفت باشکوه”، “بازجویی”) در نقش گاتهام د گیل کولسون. جیم لاوسون (“خداحافظ عشق”) به عنوان نامزد شهرداری بلا رئال. با اندی سرکیس (“سیاره میمون ها”، “پلنگ سیاه”)؛ و کالین فارل (“آقایان”، “حیوانات شگفت انگیز و کجا آنها را پیدا کنیم”).

ریوز (فرانچایز سیاره میمون ها) فیلمنامه ای به کارگردانی ریوز و پیتر کریگ است که بر اساس شخصیت های دی سی ساخته شده است. بتمن توسط باب کین با بیل فینگر ساخته شده است. دیلن کلارک (“سیاره میمون ها”)، ریوز، مایکل ای. اوسلان، والتر هاماده، شانتال نونگ وو و سایمون امانوئل به عنوان تهیه کنندگان اجرایی حضور داشتند.

گرگ فریزر، کارگردان فیلمبرداری نامزد جایزه اسکار (“Dune” و “The Lion”) از جمله عوامل خلاق پشت صحنه فیلم بود. جیمز چینلوند، طراح تولید «سیاره میمون‌ها» برای تدوین‌گر ریوز و ویلیام هوی. ویرایشگر تایلر نلسون (“حافظه”)؛ و ژاکلین طراح مد برنده اسکار (۱۹۱۷، زنان کوچک، آنا کارنینا). موسیقی این آهنگ توسط مایکل جیاسینو آهنگساز برنده جایزه اسکار ساخته شده است (فیلم های فعلی «مرد عنکبوتی»، «دنیای ژوراسیک»، «جنگ ستارگان» و «بالا»).

برادران وارنر تقدیم می کند. شکل ۶هفتم و آیداهو / محصول دیلن کلارک، فیلم «بتمن» مت ریوز. این فیلم توسط برادران وارنر توزیع شده است. در سراسر جهان. تصاویر.

«بتمن» توسط MPA به دلیل محتوای خشن و آزاردهنده، محتوای مواد مخدر، زبان قوی و برخی محتواهایش، رتبه PG-13 را دریافت کرده است.

انتشارات مطبوعاتی عمومی را می توان دانلود کرد:
https://mediapass.warnerbros.com

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر