بدون وزن بدون مشکل – بهبود سلامت و آموزش شخصی Los Altos


ماهر، توانمند و متعهد، کلماتی هستند که ما برای توصیف مشتریان، مربیان و دیگرانی که ترجیح داده‌اند سلامت و رفاه خود را در محل خود اولویت‌بندی کنند، استفاده می‌کنیم. با توجه به محدودیت پارک‌ها، سواحل و سایر مکان‌ها برای فعالیت بدنی و محدودیت تجهیزات ورزشی موجود در خانه، حفظ انگیزه می‌تواند دشوار باشد. همانطور که در مورد بازگشت به روال معمول خود متعجبیم، شاید خیال پردازی کنیم، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که وضعیت فعلی خود را بهبود بخشیم و وضعیت فعلی خود را بالا ببریم.

افزایش قدرت و تناسب اندام زمانی اتفاق می‌افتد که «تقاضای تحمیلی» بدن را وادار به سازگاری می‌کند – این به عنوان اصل SAID (سازگاری‌های خاص با خواسته‌های تحمیلی) شناخته می‌شود. برای پیشرفت و حتی حفظ قدرت، الزامات تحمیلی باید تغییر کنند – ما این کار را از طریق دستکاری وضعیت بدن یا زوایای مفصل، تغییر در تعداد تکرارها و ست ها، با تغییر بار و دستکاری سایر متغیرها انجام می دهیم. چه به این دلیل که اکثر خرده فروشان این اشکال سنتی مقاومت را می فروشند یا سایر چالش ها، آنهایی که در خانه ورزش می کنند برای انجام کار به اشکال جایگزین مقاومت روی آورده اند – بطری های گالن، کوزه های مواد شوینده لباسشویی، کوله پشتی، و کیسه های مملو از کتاب. این‌ها گزینه‌های عالی هستند، اما استفاده از آن‌ها می‌تواند ناخوشایند و دشوار باشد – اگر این ویدیوی شکست‌های تمرین خانگی را ندیده‌اید، برای خنده خوب است. در حالی که همه اینها در یک لحظه گزینه های عالی هستند، Empack به راحتی برای حمل و نقل در دسترس است، بارهای مختلفی را ارائه می دهد و به طور خاص برای استفاده به عنوان هالتر، دمبل یا کتل بل طراحی شده است و به کاربران این امکان را می دهد تا با خیال راحت به طیف وسیعی از وسایل مقاومت اضافه کنند. حرکات بسته به وزنی که در مخازنی که ۱۵ پوند آب یا ۲۱ پوند شن را در خود جای می دهند، اندازه های مختلفی وجود دارد. بزرگترین Impaq دارای ۴ کمد است. اگر تا به حال حرکات مقاومتی سنتی با تزریق آب را امتحان کرده باشید، موافقید که ناپایداری آب بعد کاملاً جدیدی به آن اضافه می کند.

علاوه بر تایید ما از این محصول این است که ذخیره‌سازی آن آسان است و برای سفر با آن مناسب است – کابینت‌های خالی فرو می‌روند تا به‌طور فشرده نگهداری شوند و خود کیف می‌تواند به عنوان چمدان دستی استفاده شود – بله، ما می‌توانیم روزی دوباره سفر کنیم! Empack تعدادی جعبه را مشخص می‌کند، که مهم‌ترین آنها کمک می‌کند تا تمرین‌هایتان را متنوع، ایمن و سرگرم‌کننده نگه دارید، در حالی که ما همچنان در محل خود را پوشش می‌دهیم. با استفاده از کد FIT20 20% تخفیف برای خرید خود دریافت کنید!

همانطور که ما همچنان به دنبال راه‌هایی برای در ارتباط ماندن با عادت‌ها و روش‌های قبل از همه‌گیری خود هستیم، شما را تشویق می‌کنیم در مورد آنچه به شما کمک می‌کند انگیزه مراقبت از خود را حفظ کنید فکر کنید. اگر می‌خواهید شکل جدیدی از مقاومت را اضافه کنید یا به رژیم تمرینی جدید خود مقاومت اضافه کنید، توصیه می‌کنیم یک Empack را در نظر بگیرید زیرا ممکن است پاسخی باشد که به دنبال آن هستید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر