برای پلتفرم بهبود اختلال خوردن، امتیاز ۵۸ میلیون دلار را تجهیز کنیدشرکت مجازی درمان اختلالات خوردن Equip یک دور بودجه ۵۸ میلیون دلاری سری B را به رهبری گروه Chernin (TCG) اعلام کرد. Tiger Global، General Catalyst، F-Prime Capital، Optum Ventures، .۴۰۶ Ventures و Katie Couric Media نیز در این دور شرکت کردند.

این خبر تقریباً یک سال پس از آن منتشر می شود شرکت مستقر در سن دیگو سری A را با ۱۳ میلیون دلار به پایان رساند. این استارت آپ تا به امروز ۷۵ میلیون دلار سرمایه جذب کرده است.

به عنوان بخشی از اطلاعیه امروز، جسی جاکوبز از گروه چرنین و مری آن توسیو، رئیس سابق برایت هورایزنز، به هیئت مدیره پیوستند.

چکار میکند

Equip با تمرکز بر درمان اختلالات خوردن، بیماران را با یک تیم مراقبت مجازی پنج نفره تشکیل می دهد. این تیم شامل یک درمانگر، پزشک، مربی همتا، مربی خانواده و متخصص تغذیه است. این شرکت از درمان مجازی مبتنی بر خانواده (FBT) برای کمک به کودکان، نوجوانان و جوانان با اختلالات خوردن استفاده می کند.

این محصول در ۴۰ ایالت عرضه شده است و با ۱۰ شرکت بزرگ بیمه سلامت تجاری و همچنین با Medicaid کار می کند. تجهیز محصول خود را به عنوان راهی برای ارائه درمان در خانه، با همراهی اعضای خانواده در مدل مراقبت ارائه می کند.

این برای چه است

این شرکت قصد دارد از تزریق نقدینگی برای گسترش به تمام ۵۰ ایالت و گسترش پوشش بیمه ای خود استفاده کند. همچنین در حال کار بر روی یک محصول جدید است که انتظار می رود اواخر امسال عرضه شود.

عکس فوری از بازار

اختلالات خوردن در ایالات متحده رایج است. در واقع، تقریباً ۹ درصد از جمعیت ایالات متحده، یا ۲۸.۸ میلیون نفر در این کشور، در طول زندگی خود دچار اختلال خوردن خواهند شد. انجمن ملی بی اشتهایی عصبی و اختلالات مرتبط.

این انجمن خاطرنشان می کند که افراد رنگین پوست کمتر در مورد علائم اختلال خوردن توسط پزشک سؤال می شوند، با این حال آنها ۵۰ درصد بیشتر از نوجوانان سفیدپوست رفتارهای بولیمیک از خود نشان می دهند.

تعدادی از شرکت ها به دنبال استفاده از فناوری برای کمک به درمان اختلال خوردن هستند. رکورد بازیابی شرکت دیگری است که به دنبال استفاده از ابزارهای دیجیتال برای کمک به افراد مبتلا به اختلالات خوردن است.

این شرکت از CBT، ACT و DBT استفاده می کند. علاوه بر این، یک مطالعه کوچک در استرالیا نشان داد که ارائه درمان اختلال خوردن از طریق یک مدل مجازی منجر به نتایج مثبت و بررسی های با کیفیت بالا از سوی بیماران می شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر