“برخیز” – رحمت، نجات، آشتی و پیشرفت می تواند بشریت شکسته را التیام بخشد (لیست نیکوکاران اوکراینی)


با پایان هفته مقدس، چه مسیحی باشید یا یهودی یا هر یک از موارد فوق، گزارش سیم درست عید پاک، شگ سامیک و افکار مثبت را به همه تبریک می گویم.

در این یکشنبه عید پاک، میلیون ها مسیحی در سراسر جهان با تصدیق رستاخیز و معنای عیسی مسیح، عیسی را جشن می گیرند و جلال می دهند. اساس ایمان مسیحی برای هر یک از آنها را می توان در رستاخیز عیسی مسیح یافت. یعنی بدون رستاخیز، ایمان به فیض و رحمت نجات دهنده خدا تنها از طریق عیسی باطل است. هنگامی که عیسی از مردگان برخاست، الوهیت خود را به عنوان پسر خدا تثبیت کرد و در کفاره، نجات، آشتی، و نجات کار می‌کند. رستاخیز او نماد زندگی ابدی برای هرکسی است که به او ایمان دارد.

عید پاک گذشته، همه ما از Quaid بیرون آمدیم و خود را با تأثیرات دنیایی که برای همیشه در نتیجه همه‌گیری کرونا تغییر کرده بود، سازگار کردیم. اکنون با شروع جنگ در اروپای شرقی، بشریت بار دیگر به نقطه عطف دیگری روی آورده است. همه ما از تصاویر هولناک رنج، از دست دادن و ویرانی که همیشه با میدان های جنگ همراه است شگفت زده شده ایم. نابهنجاری روایات در خارج از کشور و در سواحل ما بحران پس از بحران را شکست داده و روح ما را تخلیه می کند. در چنین شرایطی، احساس سرگیجه، اضطراب و سردرگمی آسان است – حتی غرق شدن در خشم برای چیزی که آزار و اذیت و بی عدالتی بیهوده به نظر می رسد.

عیسی مسیح آخرین ساعات خود را با آزار و شکنجه سپری کرد. تلاش بسیاری از مسیحیان برای پذیرش این است که بی عدالتی نجات آنهاست. وضعیت انسانیت ما اکنون احیا خواهد شد، به اصطلاح. ما همان چیزی خواهیم بود که بعد از جنگ و تحولات سیاسی و اجتماعی رخ خواهد داد. ما نباید از آنچه قبلاً اتفاق افتاده است بترسیم یا غرق شویم. ترس شن روان است و تأثیر معکوس بر رشد تجربه زندگی دارد. شاگردان مسیح در قربانی و رستاخیز او تاکید بر تکیه بر او دیدند نه توقف. برای بسیاری از ادیان، این تداوم و تجلی اعتقاد به زندگی ابدی است. برای کسانی که آن وعده ایمان را ندارند – داستان رستاخیز عیسی می تواند به عنوان یک قیاس برای حرکت از طریق چیزی به طرف دیگر باشد – اما ما باید به حرکت خود ادامه دهیم و همیشه به جلو حرکت کنیم. در هر دو مورد یک سیستم گوارشی کامل وجود دارد که باید آن را تحمل کنیم. جست‌وجوی پاسخ یا یافتن معنا هرگز نباید تزلزل پیدا کند، بلکه باید به آغازی جدید تبدیل شود.

مردم اوکراین نیز از نو شروع خواهند کرد. آنها باید به انسانی که در حال بهبود و پیشرفت است تکیه کنند، نه یک انسان شکسته. این روزها یافتن یک موسسه خیریه قابل اعتماد برای ارائه کمک های بشردوستانه در این دوران بحران دشوار است. در زیر دو سازمان معتبر و موثر در گذشته معرفی شده اند. لطفا آن را در قلب خود پیدا کنید تا آنچه را که می توانید بدهید.

  • پروژه دینام این سازمانی است که سربازان سابق آموزش دیده را برای نجات کسانی که در کشورهای جنگ زده به دام افتاده اند می فرستد. سایت آنها را بررسی کنید و در اینجا کمک مالی کنید:
  • کیف سامری این سازمان کمک های بشردوستانه ارائه می دهد، اما همچنین بیمارستان های صحرایی با پرسنل و انبارهای کامل را راه اندازی می کند.

در گزارش سیم درست امیدواریم تعطیلات عید پاک به شما فرصت دهد تا در مورد آنچه در حال حاضر وجود دارد فکر کنید و آنچه در آینده است راه اندازی مجدد کنید. ولادت روحانیت سرشار از امید و آرامش و برکت باد.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر