برخی از ما از ظاهر شدن Frosty the Snowman در باران های سرد نوامبر لذت می بریم و برخی از ما نه. – اخبار فناوری


از اینکه گوشت چرخ کرده دقیقاً چیست تا اینکه چه کسی از ماریا کری خواسته تا تعطیلات را خراب کند، چیزهایی وجود دارد که مغزها می خواهند بدانند. ما سوالات مهمی می پرسیم تا مجبور نباشید.

سوال داغ این هفته: «کریسمس در نوامبر». “خیلی زود، یا کافی نیست؟”

“در آن روزها، روزهای پیش از همه گیری، قبل از آتش سوزی زباله های جریان اصلی که ما اغلب سعی می کنیم از آن بالا برویم، قایق رانی بیلی باب تورنتون، سوک از سانتا بد، ستاره فصلی من بود. وقتی اندی ویلیامز و برل آیوز به حواس من به ماشینم حمله کردند اخم کردم. رادیو در نیمه های شب در میخانه ضرب المثل نشستم و از پدربزرگ پیرم جرعه جرعه جرعه می خوردم و خوشحالم که خبر خوش را به اشتراک می گذارم اما دو سال و نیم اخیر تنهایی، بارها و بارها، چرخ فلک های چرخ و فلک را به ارمغان آورده است. من شادی اندک و سرما و گرما و رمز و راز و مژده های عالی جوی بنابراین، اینجا در خیابان اصلی، ما برای بازی خیریه سالانه خود خرج می کنیم، با نوار چسب و نوارچسب زیاد بازی می کنیم، و من تمام تراشه های تعطیلاتم را می پردازم و شرط بندی می کنم. روی قرمز. حواسم را از لاته‌های شیرینی زنجبیلی و آدم برفی‌ها و ژاکت‌های احمقانه و بابانوئل‌های فانتزی در اطراف بخش بزرگ و بلند زنانه دور می‌زنند. وقتی در مورد حال و هوای جشن است، می‌گویم «Tis the Saison». ترقی خواه.”
– اورجینال استریت یا کریستن سورنسون، مدیر عامل بحرین آبگوازی

نزدیک به دو سال است که جوراب‌های من روی مانتو آویزان است. اولین باری که شنیدم I vs. “هر چیزی که حواس سالمندان را از رنج طاقت فرسا مرگ منحرف کند.”
استیون مک‌بین، خواننده گروه Black Mountain and the Pink Mountain Peaks

وووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو ۱/۱۲ از سال لول.هنوز میتونم بابا نوئل بازی کنم،بنابراین شاد کردن بچه ام جادویی داره…اما من به طور کلی آدم مرتبی نیستم.من در اوایل ۲۰ سالگیم در خرده فروشی و نانوایی کار میکردم. ، بنابراین من درد گوش دادن به موسیقی کریسمس را در تمام روز و به مدت دو ماه می دانم. من همه چیز را برای دیدن خانواده و دوستان و خوردن کلوچه های قندی بیرون می کشم، اما این کیف شخصی من نیست. برای لذت بردن. پس آره، من بیشتر از این نمی‌خواهم، اما شاید من فقط گرینچ هستم، زیرا وقتی بچه بودم، سگ ما رافائل – که به نام شخصیت TMNT نامگذاری شده بود – با ماشین برخورد کرد و مرد. در حوالی کریسمس.”
– کیت هورسلی کالسدونی

من از اول دسامبر طرفدار دکور بودم. “داشتن چراغ های روشن برای روشن کردن روزهای تاریک خوب است، اما اگر آنها را همیشه روشن کنیم، کسل کننده و تقریباً نامرئی می شود، که به نظر می رسد نقطه را شکست می دهد.”
– ایزابل دانلوپ از Merge Victorious

«به هامگ. هرگز نخواهید دید که من درخت کریسمس بگذارم یا در خانه‌ام چراغ‌های یخی آویزان کنم» تا زمانی که ماه با حرف «D» شروع شود. کریسمس در نوامبر؟ خب به هر حال ممنون اگرچه Costco سعی می کند ما را شستشوی مغزی دهد تا باور کنیم دیدن تزئینات کریسمس در فروشگاه ها در ماه سپتامبر طبیعی است، اما اینطور نیست. مثل اینکه هنوز هالووین نرسیده رفیق. در نهایت، اگر می خواهید درخت کریسمس و تزئینات تعطیلات خود را در ماه نوامبر بچینید، حداقل تا روز یادبود صبر کنید. به هر حال، این شجاعت نسل قبلی در کانادا است که به شما اجازه می دهد فصل تعطیلات را زود شروع کنید. بیایید قبل از جشن تولد بابانوئل به قهرمانان کشته شده خود احترام بگذاریم.”
تاد هنکاک، مجری پادکست TodCast

بیشتر

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر