رژیم لاغری سریع

بررسی واقعیت کووید – مسائل بهداشتی – بهبود سلامت و آموزش شخصی Los Altos


اوایل این هفته، به مصاحبه دکتر دیوید کاتز در پادکست MindBodyGreen گوش دادم. من از آن زمان به آن فکر می کنم (و دوباره به آن گوش می دهم). دکتر کاتز مدرک دکترای خود را از کالج پزشکی آلبرت انیشتین و دکترای خود را در بهداشت عمومی از دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه ییل دریافت کرد. دوره های دستیاری متوالی را در پزشکی داخلی و پیشگیرانه/بهداشت عمومی کامل کنید. همه اینها را می توان گفت، متخصصانی مانند دکتر کاتز تجربه عمیقی دارند و از علم برای تفسیر صحیح داده ها برای ارائه راهنمایی های معقول استفاده می کنند. اطلاعات بسیار خوبی به اشتراک گذاشته شد که من شما را تشویق می کنم که خودتان به پادکست گوش دهید!

زندگی در میان یک اپیدمی اطلاعاتی

در حالی که داشتم درباره اطلاعاتی که دکتر کاتز به اشتراک گذاشته بود فکر می کردم، با یک پست فیس بوک از یکی از دوستانم برخورد کردم که می گفت: “این بیماری تبعیض نمی گذارد.” اگرچه این ممکن است درست باشد یا نباشد، کووید-۱۹ ترجیح زیادی برای اینکه چه کسی بیشترین تأثیر را خواهد داشت دارد و این چیزی است که به اندازه کافی درباره آن صحبت نشده است. در اینجا مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

  • یک مطالعه در سال ۲۰۱۸ از UNC-Chapel Hill نشان داد که تنها ۱۲٪ از آمریکایی ها از نظر متابولیک سالم هستند.
    • سلامت متابولیک به عنوان «وزن طبیعی بدن و سطوح بهینه پنج عامل: گلوکز خون، تری گلیسیرید، کلسترول لیپوپروتئین با چگالی بالا، فشار خون و دور کمر بدون نیاز به دارو» تعریف شد.
    • همه این عوامل از مداخله در سبک زندگی سود می برند

اجازه دهید که در آن فرو رود – ۱۲٪ از آمریکایی ها سالم هستند، یعنی ۸۸٪ سالم نیستند. برخی کارشناسان معتقدند ۱۲ درصد آماری اغراق آمیز است!

  • بدترین موارد و پیامدهای COVID ارتباط نزدیکی با افراد مبتلا به بیماری مزمن دارد
  • مسئولیت‌های سلامتی طولانی‌مدت (شرایط مزمن) با گذشت زمان ایجاد می‌شوند، به درون شما نفوذ می‌کنند (پیش دیابت، فشار خون مرزی…)، در دید واضح پنهان می‌شوند، اما عملکرد سیستم ایمنی و التهاب را مختل می‌کنند و احتمال نتایج ضعیف را افزایش می‌دهند.
  • جامعه ما آنقدر از این تعهدات بهداشتی بلندمدت استفاده می کند که «عادی» تلقی می شوند.

سلامتی بد در آمریکا بزرگترین خطر است

به عبارت ساده، سلامت در آمریکا ضعیف است – ۶۰٪ مردم دارای بیماری های مزمن هستند – ۴۰٪ آمریکایی ها دو یا بیشتر دارند. اگر آمریکایی‌ها در مسیر توسعه این شرایط مشارکت داشته باشند، اندازه جمعیت در معرض خطر حیرت‌انگیز است. متأسفانه، اضافه وزن و داشتن سلامتی کمتر از حد ایده آل در ایالات متحده امری غیرعادی نیست، اما استثنا نیست.

دلایل خوش بینی

اگرچه این ممکن است ترسناک به نظر برسد، مهم است که به یاد داشته باشید که همه این شرایط می توانند به طور مثبت تحت تأثیر تغییرات سبک زندگی قرار گیرند. این اطلاعات ما را در صندلی راننده قرار می دهد، نه ویروس. دکتر کاتز به ما یادآوری می‌کند که «بسیاری از چیزهایی که ما را در برابر نتایج ضعیف آسیب‌پذیر می‌کند، در کنترل ماست و می‌توان آن‌ها را با دستورات بزرگی در چند روز تا هفته یا ماه تغییر داد». دکتر خوب بسیار واضح بود و ما اینجا در FiT کاملاً موافق هستیم – باید به این ویروس احترام بگذاریم زیرا در لحظه ای که این کار را نکنیم، کسی را که دوستش داریم می کشد. با این حال، ما می‌توانیم و باید هر روز و به هر طریق ممکن برای رسیدگی به تعهدات بهداشتی بلندمدت مرتبط با پیامدهای ضعیف گام برداریم. ویروس SARS-CoV-2 به هیچ جا سفر نخواهد کرد و واکسن ممکن است سال ها طول بکشد.

تهدید حاد کووید، مسئولیت های مزمن در سلامت آمریکا را برجسته می کند. هرگز زمان مهمتری برای فکر کردن در مورد همه راه هایی که می توانیم در ارتقای سلامت مشارکت کنیم وجود نداشته است. . دکتر کاتز می گوید.

کاهش سلامت در آمریکا برای چندین دهه یک مشکل بهداشت عمومی بوده است. کووید دلیل محکمی برای پرداختن به کاهش یکبار برای همیشه است. این یک پیشنهاد برد-برد است زیرا بهبود سلامت به طور قابل توجهی خطر پیامدهای ضعیف کووید را کاهش نمی دهد، اما به طور کلی، افراد سالم زندگی شادتری دارند. خواه با ادامه پناه گرفتن در محل احساس امنیت بیشتری داشته باشید یا با اقدامات احتیاطی مناسب راحت از دنیا خارج شوید، هرگز زمان بهتری نبوده است برای پرداختن به جنبه هایی از سبک زندگی شما که مانع از برخورداری شما از سلامت مطلوب می شود.

در مسیر درست قرار بگیرید

برنامه بهبود سلامت FiT سالهاست که از مشتریان در سراسر کشور حمایت می کند تا سبک زندگی خود را برای بهبود سلامت تغییر دهند. ما خوشحالیم که ارتقاء و گسترش این برنامه را از طریق مشارکت جدید با Dr. یومی آندو. ما با هم، برنامه‌ای را به مشتریان ارائه می‌دهیم که نظارت پزشکی، ردیابی بیومتریک و آموزش مداخلات سبک زندگی را برای کنترل پایدار و معنادار سلامتی خود ترکیب می‌کند. برای مراقبت از سلامت خود و بهبود کیفیت زندگی امروز اینجا را کلیک کنید!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر