برنامه تشخیصی ResApp به پلتفرم بهداشت از راه دور مراقبت از سالمندان تیم Health Teams می آیدResApp Health که در فهرست ASX قرار دارد، قراردادی دو ساله با Health Teams، یک پلت فرم دیجیتال مراقبت از سالمندان، امضا کرده است تا اپلیکیشن تشخیصی موبایل خود را در پلتفرم بهداشت از راه دور راه اندازی کند.

ResAppDx یک تست تشخیصی حاد تنفسی مبتنی بر اپلیکیشن است که از یادگیری ماشینی برای تجزیه و تحلیل صداهای سرفه و تشخیص بیماری‌های تنفسی استفاده می‌کند. این برنامه که برای استفاده در استرالیا و اروپا تأیید شده است، می تواند با بهداشت راه دور، بخش های اورژانس و تنظیمات مراقبت های اولیه ادغام شود.

انتظار می‌رود که اپلیکیشن تشخیصی در سه ماهه دوم سال بر روی پلتفرم نظارت بر مراقبت سالمندان تیم‌های سلامت معرفی شود.

چرا مهم است

تیم‌های سلامت که سال گذشته تأسیس شد، قصد دارد مشاوره‌های حضوری را تکرار کند و در عین حال ناکارآمدی راه‌حل‌های سنتی سلامت از راه دور را حذف کند. این گوشی پزشکی دیجیتال، گلو و گوش و سایر دستگاه های دیجیتال را ادغام می کند. ایجاد ارجاعات و اسکریپت های آنلاین را امکان پذیر می کند. ضبط و انتقال ایمن یادداشت ها به سایر ارائه دهندگان؛ و نمایش داده های بالینی و خلاصه سلامت. سیستم آن همچنین دارای صورت‌حساب Medicare و پرداخت‌های شکاف است.

“یکپارچه سازی ResAppDx بهترین کیفیت و نظارت از راه دور بیمار برای بیماری های تنفسی را امکان پذیر می کند و نتایج بالینی را برای دستیاران مراقبت های سالمندان بهبود می بخشد. ما از میزان دقت بالای ResAppDx برای بیماری های تنفسی مهم مانند ذات الریه و تشدید COPD که برای تشخیص زودهنگام حیاتی هستند بسیار هیجان زده هستیم. جاناتان کلاگ، مدیر عامل Health Teams گفت: در مراکز مراقبت از سالمندان.

روند بزرگتر

طی ماه‌های گذشته، ResApp به طور فعال وارد همکاری برای گسترش برنامه تشخیص تلفن همراه خود شده است. در ماه ژانویه، ResAppDx روی دو پلتفرم عمده سلامت از راه دور، Doctors on Demand در استرالیا و Alodokter در اندونزی فعال شد. در همان ماه، ResApp قراردادی سه ساله با استارت‌آپ Homify فیلیپین منعقد کرد تا برنامه تشخیصی خود را در اواسط سال بر روی پلت فرم دومی راه‌اندازی کند.

ResApp همچنین یک قرارداد توزیع سه ساله با Sanrai International مستقر در نیویورک امضا کرد تا ResAppDx را به کشورهای در حال ظهور برساند. این قرارداد شامل آفریقا، خاورمیانه، آمریکای جنوبی، آسیای جنوبی، آمریکای مرکزی و کارائیب می شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر