برنامه جدید اوکراینی به ساکنان کمک می کند تا با تشدید حملات، هواپیماهای “کامیکاز” روسی را سرنگون کنند – اخبار بی بی سی


یک جعبه ابزار سلولی کاملاً جدید در اوکراین به جمعیت اوکراین کمک می کند تا با نیروی دریایی برای سرنگونی پهپادها و موشک های روسی هماهنگ شوند.

نسخه اندروید ابزار ePPO اکنون در دسترس است. اکنون هر شهروند اوکراین می تواند بخشی از حفاظت ضد موشکی و ضد هوایی در حریم هوایی ما باشد. پست الکترونیک

ساکنان اوکراین که این برنامه را دریافت می‌کنند می‌توانند هدف را شناسایی کنند، خواه موشک یا یک پهپاد انتحاری، تلفن خود را به سمت هدف ورودی گرفته و یک دکمه زرشکی را فشار دهند. سپس نیروی دریایی اوکراین این علامت را روی نقشه می بیند و از موقعیت آن به همراه تخصص راداری برای شناسایی و سرنگونی تهدید استفاده می کند.

مقامات اوکراینی در تلگرامی اعلام کردند: پهپادهای تهاجمی دشمن به زیرساخت‌های اساسی ما آسیب جدی وارد می‌کنند. آنها همچنین خطر بزرگی برای غیرنظامیان دارند: هواپیماهای بدون سرنشین انتحاری می توانند ده ها کیلوگرم مواد منفجره را حمل کنند و در هنگام اصابت یک موج شوک قوی ایجاد کنند.

با وجود تخریب یک سوم نیروگاه های اوکراین در یک هفته، نیروهای روسیه همچنان در حال عقب نشینی هستند.

این عکس بدون تاریخ که توسط بخش ارتباطات استراتژیک ارتش اوکراین منتشر شده است، لاشه یک پهپاد ایرانی را نشان می دهد که توسط کیف در نزدیکی کوبیانسک اوکراین سرنگون شده است.

این بدون تاریخ {تصویر} که توسط دپارتمان ارتباطات راهبردی نیروی دریایی اوکراین منتشر شده است، لاشه یک پهپاد ایرانی شهید را نشان می‌دهد که توسط کیف در نزدیکی کوبیانسک، اوکراین سرنگون شده است.
(بخش ارتباطات استراتژیک نیروی دریایی اوکراین از طریق AP)

علاوه بر این، نشریه رسمی به مردم اوکراین توصیه هایی در مورد یادگیری نحوه شناسایی و دفاع از خود در برابر سلاح های دریافت شده ارائه کرد.

این نشریه خاطرنشان کرد: با شنیدن چنین صدایی سعی کنید به طور مستقیم یک پناهگاه خصوصی را تجهیز کنید. از زیرزمین‌ها، زیرزمین‌های ساختمان‌ها، پارکینگ‌های زیرزمینی، راهروها استفاده کنید یا از قانون «دو بخش» پیروی کنید.

موشک های روسیه همچنان به نیروهای اوکراینی و تاسیسات آبی اصابت می کند

یک پهپاد روسی در جریان حمله هواپیمای بدون سرنشین روسیه که توسط مقامات محلی به عنوان پهپاد شهید-136 ساخت ایران در کیف اوکراین و در بحبوحه تهاجم روسیه به اوکراین مشاهده شد.  17، 2022.

در جریان حمله روسیه به اوکراین در کیف اوکراین در ماه اکتبر، یک پهپاد روسی در جریان حمله هواپیمای بدون سرنشین روسیه، که مقامات محلی معتقدند پهپاد شهید-۱۳۶ ساخت ایران است، دیده می‌شود. ۱۷، ۲۰۲۲.
(رویترز/رومن پتوشکف)

بر اساس گزارش ها، روسیه هواپیمای کامیکازه ساخت ایران را با سرعت فزاینده ای به فضا پرتاب می کند و تنها در روز دوشنبه ۲۸ حمله به اوکراین انجام داده است.

گزارش شده است که هر کدام ۵ پهپاد سرنگون شده است.

اعضای ارتش ایران «شاید» نیروهای روسی را برای استفاده از پهپادهای کامیکازه در اوکراین آموزش دهند:

ولادیمیر پوتین در کنار مردان لباس فرم صحبت می کند.

ولادیمیر پوتین در کنار مردانی با لباس نیروی دریایی صحبت می کند.
(عکس از پاول بدنیاکوف، اسپوتنیک، استخر کرملین از طریق آسوشیتدپرس)

بن طالبلو، یکی از اعضای ارشد بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها، این هفته به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «گسترش گسترده پهپادهای ایرانی همچنان نشان می‌دهد که بازیگران خطرناک در خاورمیانه در قرنطینه هستند.

در واکنش به ادعای همکاری ایران و اوکراین، کیف این هفته اعلام کرد که روابط دیپلماتیک خود را با ایران قطع خواهد کرد.

سرهی نیکی‌فوروف، سخنگوی دفتر ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین گفت: چنین اقداماتی از سوی ایران گامی علیه حاکمیت و تمامیت ارضی اوکراین و علیه زندگی و رفاه ساکنان اوکراین است. در آگهی

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر