برنامه های ترمینال عظیم ۱۵۰۰ صندلی SeaAH Wind به Teesside فاش شد – اخبار سرعت


تصاویر جدیدی از ترمینال غول پیکر ۳۰۰ متری SeaH Wind امروز فاش شد زیرا این پروژه پروژه را یک قدم جلوتر می برد.

طرح‌های ساختمان ۴۰ متری اکنون خط افق Teesside را دوباره تعریف می‌کند و در ارتفاع پل بی‌انتها استاکتون یا ده اتوبوس دو طبقه به اوج می‌رسد.

این تأسیسات، که بخشی از پورت آزاد Teesside است، در ۹۰ هکتار زمین در نزدیکی ۱۰۷ میلیون Teesworks South Bank Wharf واقع شده است. مساحت آن ۱.۱۳ میلیون فوت مربع، چهار برابر استادیوم ریورساید است و پس از تکمیل، بزرگترین مرکز در نوع خود در جهان خواهد بود.

بیشتر بخوانید: یک تاریخچه شرکت بزرگ که در آن SeAH در Teesside می تواند ۱۵۰۰ شغل ایجاد کند

این نیروگاه به بخش بادی فراساحلی خدمات می‌دهد و پایه‌هایی را تولید می‌کند که اساس توربین‌های بادی فراساحلی را تشکیل می‌دهند و ۱۵۰۰ شغل در زنجیره تامین ایجاد می‌کنند و ساخت و ساز را در ماه جولای آغاز می‌کنند. پس از روشن شدن، ۷۵۰ نقش دیگر ایجاد خواهد شد.

SeaAH Wind همچنین قرار است رویدادی را برای ملاقات با شرکت‌های زنجیره تامین محلی برگزار کند تا به آنها اطلاع دهد که چگونه درگیر شوند، به رهبری مشاوران ساخت‌وساز K2 Consultancy، در ۲۰ آوریل در Sedgefield Hardwick Hall.

بن هوشین، شهردار Tees Valley، گفت: “۲۰۲۲ سال ساخت و ساز ما است، و ما در حال بازسازی افق جدیدی برای Teesside هستیم – افقی جدیدی که به آینده و صدها شغل پردرآمد در تمیزتر، سالم تر و ایمن تر نگاه می کند. صنایع

بسیار عالی است که SeaAH Wind و مشاوران ساختمانی آن، K2 Consultancy، متعهد به استخدام کارگران محلی و استفاده از استعدادها و تامین کنندگان محلی برای ارائه تسهیلات هستند. اینها فقط تصاویر فانتزی نیستند، چند ماه دیگر به واقعیت تبدیل خواهند شد.

نورترن اکو: کارخانه جدید چگونه است؟کارخانه جدید چگونه است؟

“این گام اخیر بار دیگر ثابت می کند که این پروژه، همراه با سایر پروژه های نوآورانه در دست اجرا در Teesworks، پیشنهادات اصلی نیستند. آنها دستاوردهای بسیار واقعی هستند که در حال حاضر ساخته شده و به مردم محلی ارائه می شوند.

Gusung Lee، مدیر عامل و مدیر عامل شرکت SeAHSteel Holdings، گفت: «بعد از شناسایی یک رابطه کاری قوی‌تر و قوی‌تر، SeaAH Wind و Teesworks تصمیم گرفتند سفری طولانی را با هم آغاز کنند.

“من مطمئن هستم که بقیه کارها با حمایت TVCA و شرکای محلی ما بدون مشکل پیش خواهد رفت. آوردن اولین تاسیسات تولید اختصاصی در بریتانیا پروژه بسیار مهم و قابل توجهی برای صنعت انرژی بادی دریایی بریتانیا است. ما انجام خواهیم داد. هر آنچه می توانیم برای ایجاد نتایج قابل مشاهده در هر مرحله از توسعه.

مری لانیگان، رئیس شورای شهر ردکار و کلیولند گفت: «این نمونه دیگری از پیشرفت مثبت در منطقه ما است. از نظر اشتغال زایی و صنعت آینده در شمال شرق. ۱۵۰۰ شغل در زنجیره تامین و ۷۵۰ شغل پس از اتمام پروژه عدد بزرگی است و ما مفتخریم که به یک حوزه پیشرو در انرژی های پاک و تجدیدپذیر تبدیل شده ایم.

با آخرین اخبار در وب سایت ما به روز باشید یا ما را در فیس بوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام

همچنین می توانید صفحه اختصاصی فیس ساید Teesside را برای اطلاع از آخرین اخبار در این زمینه با کلیک بر روی اینجا دنبال کنید.

برای دریافت آخرین به روز رسانی اخبار از سراسر منطقه مستقیماً در صندوق پستی خود در خبرنامه ما مشترک شوید.

داستانی برای ما دارید؟ با میز خبر ما در [email protected] تماس بگیرید یا با شماره ۰۱۳۲۵ ۵۰۵۰۵۴ تماس بگیریدرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر