بریتا مروین – سن، دارایی خالص، قد، بیوگرافی، شغل، متاهل – اخبار فوری BBC – 100 مجرد


بریتا مروین یک هواشناس و روزنامه نگار معتبر آمریکایی است. بریتا مروین در حال حاضر یکی از مجریان جریان هواشناسی در انجمن FOX است.

زندگی سابق

بریتا به دنیا آمد ۱۹ فوریه ۱۹۹۱ در سن آنتونیو، تگزاس. این هواشناس آمریکایی تبار متعلق به طالع بینی ماهی است. حالا، او ۳۳ سال پیش. او در یک خانواده نیروی هوایی بزرگ شد و تمام دوران کودکی خود را در لیتلتون گذراند.

علاوه بر این، پدرش، مایکل مروین، یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در Air Drive بود و در حال حاضر یک برنامه شخصی را در ناپا، کالیفرنیا اجرا می کند. مادرش، امی مروین، بر اساس شغل، یک پرستار بازنشسته بود.

او اکنون محصول مراقبت از پوست خود را به نام اپیدرمیکس عرضه کرده است. در مورد خواهر و برادرش، او یک خواهر به نام اشلی و یک برادر به نام الکس دارد.

تحصیلات

با این حال، او در دانشگاه استونی بروک تحصیل کرد و با مدرک لیسانس در علوم جوی فارغ التحصیل شد.

زندگی شخصی

از نظر وضعیت تأهل، ماروین یک خانم متاهل است. در اکتبر ۲۰۱۰، او با یک تیم سابق گارد ساحلی ایالات متحده عهد رد و بدل کرد. ملکه. او در کیپ می، نیوجرسی از او خواستگاری کرد.

علاوه بر این، آنها دارای سه فرزند، دو پسر و یک دختر هستند. آنها اولین فرزند خود، جکسون، در سال ۲۰۱۱، پسر دوم خود، هنری، در سال ۲۰۱۴ و دخترشان، لیلی رز، در ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۹ به دنیا آمدند.

بریتا مروین

توضیح عکس: بریتا مروین در کنار همسرش. منبع: زمان گزارش به تلویزیون

اشتغال

بریتا در مورد حرفه خود که یک روزنامه نگار و هواشناس است صحبت می کند. او هواشناس صبحگاهی برای CNBC و KCRA در کالیفرنیا و گزارشگر News 12 در نیوجرسی است. از آنجایی که او در چندین شبکه کار می کند، این دختر نامزد جایزه امی شد و هواشناس مجوز پخش دریافت کرد.

علاوه بر این، او قبلاً برای شبکه‌های بزرگ وابسته NBC از جمله Weather Plus، Weather Plus، CNBC World، CNBC Community و MSNBC کار می‌کرد. با این حال، او کار خود را به عنوان عضوی از جامعه KPRC 2 در سال ۲۰۱۴ آغاز کرد، جایی که در گروه ویژه هوای سخت خدمت کرد و اخبار KPRC 2 را در ژوئن ۲۰۲۱ ترک کرد.

در همان ۱۲ ماه، او به FOX Weather پیوست و در حال حاضر به عنوان پخش کننده صبحگاهی برای سرویس آب و هوای جریانی که از تبلیغات پشتیبانی می شود، خدمت می کند. علاوه بر این، او هواشناس شبکه NBC KPRC-TV در هیوستون بود.

در آنجا، او درجات را طی کرد تا هواشناس صبحگاهی ایستگاه شود. این حفاظت حیاتی در اطراف طوفان هاروی، و همچنین سیل و طوفان های گرمسیری که بر جهان تأثیر می گذارد، ارائه می دهد.

علاوه بر این، او به قدری نگران جامعه محلی بود که برای تشویق کودکان به دنبال کردن مشاغل STEM از کالج‌های هیوستون و مناطق اطراف بازدید کرد. او همچنین یک مدافع پرشور گروه اوتیسم است، زیرا او مادر یک کودک خاص است.

بریتا مروین

عنوان: بریتا مروین در Foxweather. منبع: اینستاگرام

تاییدیه های برند

تاکنون، هواشناس به طور علنی درباره اعتبارسنجی مدل صحبت نکرده است. بنابراین، جزئیاتی در مورد پذیرش مروین از کالاهای تولید کنندگان کاملاً متفاوت وجود ندارد.

اندازه گیری بدن

مروین است ۵ انگشت ۴ اینچ طول آن ۱.۶۳ متر و وزن آن قابل قبول است. علاوه بر این منافذ و پوستی سفید با چشمان آبی و موهای قهوه ای دارد. با این حال، هواشناس تصمیم گرفته است که اندازه گیری های فیزیکی خود را فاش نکند.

بریتا مروین

توضیح: بریتا مروین در حال لبخند زدن روی دوربین دیجیتال. منبع: اینستاگرام

رسانه های اجتماعی

هواشناس در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و غیره حضور دارد. تایید دارد توییتر اکانت BrittaMerwinWX با ۱٫۵۷ هزار فالوور، حساب اینستاگرام @brittamerwinwx با ۵٫۳۸ هزار فالوور و حساب فیس بوک با ۲٫۸ هزار فالوور.

ارزشش را ندارد

بریتا به ازای هر ۱۲ ماه کار خود به عنوان یک هواشناس و روزنامه نگار پرسود ۵۰۸۲۳ دلار درآمد دارد و نزدیک به ۶۰۰۰ دلار غرامت و پاداش دریافت می کند. بر اساس چندین منبع، تخمین زده می شود که ارزش وب نزدیک به ۱ میلیون تومان.

طرفداران بریتا مروین نیز دیده شده اند

بیشتر

هیچ سلبریتی متفاوتی کشف نشد!!!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر