بر اساس یادداشت های ساتبی، فروش خانه های لوکس ونکوور کاهش یافته است


بازار املاک و مستغلات در ونکوور در حال خنک شدن است و املاک لوکس نیز از این قاعده مستثنی نیست.

یک شرکت متخصص در خانه های گران قیمت گزارش داد که فروش خانه هایی به ارزش بیش از ۴ میلیون دلار در این شهر در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ نسبت به سال قبل ۱۴ درصد کاهش یافته است.

گزارش ساتبیز بین المللی املاک و مستغلات کانادا، دارایی های مستقل، زیرمجموعه و مالکیت را پوشش می دهد.

به گفته این آژانس، این کاهش به دلیل دو عامل است.

یکی اینکه خریداران باهوش تر هستند و دوم اینکه گزینه ها در بازار محدود است.

Sotheby’s گزارش می دهد که “در حالی که جنگ های مناقصه داغ در همه انواع آپارتمان های زیر ۳ میلیون دلار رایج است، خریداران بالقوه کالاهای لوکس اکنون به خوبی به اطلاعات و اطلاعات بازار مجهز هستند.”

خریداران همچنین “به طور فزاینده ای نگران قیمت ملک هستند که بسیار بالاتر از استانداردهای فعلی است و از سناریوهای بسیاری که ارائه می دهند خسته شده اند.”

ساتبیز گفت: «در نتیجه، علیرغم تقاضای مصرف‌کننده قوی و موجودی محدود، املاک لوکسی که در مقایسه با همسایگان خود قیمت‌های بیش از حد بلندپروازانه دارند، بعید است که چندین پیشنهاد ارائه کنند و در معرض خطرات بازار افزایش یافته‌اند.

در مورد خانه های تک خانواده، قیمت بازار برای این نوع ملک بیش از ۴ میلیون دلار است که «تعدیل شده برای سه ماهه اول سال ۲۰۲۲».

ساتبیز گزارش داد که فروش این دسته از املاک و مستغلات در ونکوور نسبت به سال گذشته ۱۳ درصد کاهش یافته است، “زیرا موجودی شهرهای کوچک باعث شده تقاضای مصرف کننده برآورده نشده باشد.”

تصویر در ونکوور بخشی از وضعیت ملی است که در گزارش ساتبی در چهارشنبه، ۱۳ آوریل ارائه شده است.

به طور کلی، افزایشی در بازار آپارتمان در کانادا وجود دارد زیرا این شرکت به “احیای شهری” در دنیای پس از COVID-19 اشاره می کند.

دن کوتیک، مدیرعامل و مدیر عامل ساتبی: «در تمام شهرهای بزرگ کانادا، امسال شاهد فروش گسترده و تقاضای مصرف‌کننده در بازار آپارتمان‌های لوکس بوده‌ایم که هیچ شکی در مورد بازگرداندن اعتماد مصرف‌کننده و سرمایه‌گذار به مرکز شهر و بازار تمام شهری باقی نگذاشته است». او گفت.

در ونکوور، این شرکت گزارش داد که بازار آپارتمان “در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ بر بازار اصلی املاک و مستغلات تسلط داشت.”

فروش کاندوم های لوکس بیش از ۴ میلیون دلار افزایش یافته است که ۸ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

به طور کلی، فروش ۱ میلیون دلاری کاندوم نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۵ درصد افزایش یافت و به ۵۵۹ دستگاه در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ رسید.

این رقم نشان دهنده ۳۸ درصد از کل فروش بیش از ۱ میلیون دلاری شهر در این دوره است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر