بن استوکس در اولین روز عجیب خود در حال تست تصادف برای کاپیتان است – Tex Cracker


LV اول = تست بیمه لرد (روز اول)
نیوزلند ۱۳۲: پاتس ۴-۱۳، اندرسون ۴-۶۶
انگلیس ۱۱۶-۷: کراولی ۴۳; بولتن ۲-۱۵
انگلیس ۱۶ بار دوش گرفت
کارت امتیازی

هر زمان که همه چیز تغییر کند، همان‌طور باقی می‌ماند.

از آنجایی که تماشای منظم انگلیس تمرینی پوچ است، آنقدر برای این مهمانی خاص بود که چند ساعت دیگر نیوانگلند و انگلستان قدیمی در لردها خواهند بود.

نه کاپیتان بن استوکس و نه مربی براندون مک کالوم به اندازه کافی ساده لوح نبودند که باور کنند بولینگ ۱۳۲ نیوزلند یک راه حل فوری برای تیمی است که تنها یکی از ۱۷ تست قبلی خود را برده بود.

اما حتی آنها باید از این که چقدر سریع مقیاس کار پیش رو را نشان می دهند شگفت زده شوند.

از ۹۲-۲ تا ۱۰۰-۷ در ۲۸ بوش، یک تصادف خیره کننده حتی با استانداردهای بریتانیا. تنها چیزی که از این آشفتگی کم می کند این است که مت پارکینسون، جانشین ضربه مغزی اش، روز را در منچستر با اسکورت پلیس در میانه به عنوان شماره ۱۱ انگلیس آغاز کرد و به جای جک لیچ بدشانس فراخوانده شد.

بدون شک سرگرم کننده بود، بریتانیایی ها به قول خود عمل کردند تا در این پنج روز پس از بحران فروش ملی لردها، به طرفداران کریکت تحویل دهند.

همچنین روش جدیدی برای پرداخت قیمت های نجومی بلیط بود، در تلاش برای کاهش ارزش هر چیزی برای روز سوم به بعد.

یک پنی برای افکار کاپیتان سابق جو راث.

در نیمه دوم انگلستان، آنها تمام گلدان را بازی کردند و همه را بردند – زمانی که او کاپیتان بود به ندرت این کار را می کردند – فقط در آن زمان مانند وندال های بی پروا، که در تمام طول روت مسئول بودند، بله، آنها انجام دادند.

اول از همه، بریتانیا در بهره برداری از جنبش پیشنهادی اولیه عالی بود. علاوه بر ارائه ۶ کارت، هیچ اجمالی از عملکرد استوکس در زمین مشاهده نشد، عمدتاً به این دلیل که همه چیز طبق برنامه پیش می رفت.

در واقع، شاید جالب باشد که ببینیم چگونه استوکس و مک کالوم از شر اسب‌های جنگی قدیمی جیمز اندرسون و استوارت خلاص شدند، زیرا روث مجبور بود از اسب‌های جنگی به‌طور قابل توجهی بلندتر در انظار عمومی استفاده کند تا توپ را در طول خاکستر پرتاب نکند.

براندون در سالن بولینگ گفت: “بیش از حد روی نرخ های اقتصادی تمرکز نکنید، من یک سهم می خواهم، بیایید سعی کنیم هرچه سریعتر ویکت های بیشتری به دست آوریم.” بیایید به این ذهنیت بپردازیم که همانطور که در اوایل این هفته گفتیم به کجا می توانم بروم، به جای اینکه بیش از حد تدافعی باشید، یک لغزش اضافی یا یک پای کوتاه دارید.

این ممکن است منطقی باشد، یا ممکن است چیزی نباشد، اما اولین سرنخ ها این است که مک کالوم و استوکس دستور انجام دادند.

شما فقط می توانید حدس بزنید که آنها به قربانیان چه گفتند. اگر صحبت از این بود که «به هر تعداد که می‌خواهی شوت بزن، چون این تیم تماماً به دنبال بیرون راندن بزرگ از صندوق عقب است»، دستورالعمل دیگری بود که به طور کامل رعایت شد.

در واقع، مک کالوم مشتاق بود به این نکته اشاره کند که او انتظار نداشت انگلستان به تکنیکی دست یابد که سریعترین رکورد قرن و بیشترین لانگز را در کریکت تست داشته باشد.

مک کالوم هفته گذشته پس از ورود به بریتانیا گفت: “من هرگز نمی خواهم کسی مانند من بازی کند.” “گاهی اوقات با ناامیدی زیادی همراه است.”

ناامیدی در اینجا با این واقعیت تشدید شد که ماهیت فروپاشی انگلستان بسیار آشنا بود.

زک کراولی پس از یک بازی عالی، مانند نسخه کمی بهتر از جیمز وینس، به یک لبه رسید؟ بررسی می کند. آیا پاپ اول، نابه جا، شبیه مردی است که اسکیت می کند؟ سرپیچی چیزهایی که بعد از بیرون رفتن روت از بین می روند؟ به طور طبیعی

حتی کاپیتان استوکس مریض شد و آنقدر دور شد که خفاش یک زیپ متفاوت بود.

استوکس در مورد اینکه تیم انگلیس چگونه باید باشد قاطعانه است.

او چهارشنبه گفت: «می‌خواهم همه تحت رهبری من احساس آزادی کنند.

او همچنین حاضر بود انگلیس قبل از یافتن راهی برای بهبودی، درد بیشتری را تحمل کند، حتی اگر انتظار نداشت اولین شکست به این سرعت و به طور چشمگیر اتفاق بیفتد.

استوکس افزود: واضح است که من و براندون راهی برای بهبود تیم می بینیم، اما این یک شبه اتفاق نمی افتد.

اگر همه چیز خوب پیش نمی رود، باید در مورد نحوه برخورد با مسائل و زبانی که استفاده می کنیم بسیار هوشمند باشیم.

اکنون، چالش فوری این است که این نظریه را عملی کنیم، تا بریتانیا را به آزمونی برگردانیم که باید آن را کنترل کند، اما در خطر جدی از دست دادن است.

این اولین پرواز استوکس با قطار هوایی بود که پیشینیانش آن را وارونه انداختند.

اندرو استراوس برنده جایزه Ashes در استرالیا شد، اما با پیام های متنی کوین پترسن تحریف شد تا به سلطنت او پایان دهد. اولستر کوک با پیروزی در هند شروع کرد و در سراسر کشور با شکست به پایان رسید. روث بهترین خزنده جهان شد اما نتوانست جلوی غرق شدن کشتی بریتانیایی را بگیرد.

استوکس با یک عروسک سالم وارد زندگی می شود. او که در فینال جام جهانی T20 برای چهار مسابقه متوالی شکست خورده بود، تقریباً یک شبه در بریستول کار خود را از دست داد، اخیراً پدرش را از دست داد و از بازی تابستان گذشته استراحت کرد.

با توجه به آنچه که او پشت سر گذاشته است، او باید در موقعیت خوبی برای مقابله با مشکلات کاپیتان انگلیس باشد، حتی اگر همه جانبه باشد.

روز اول در لردز مانند یک کاپیتان تصادفی انگلیس بود.

استوکس امیدوار است که چیز عجیب تر از این نباشد، اما او می داند که فراز و نشیب ها تازه شروع شده اند.

درباره بنر iPlayer BBCدرباره BBC iPlayer Postscript

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر