بن افلک در نقش بتمن در Aquaman 2 – Single Best 100 بازمی گردد


بن افلک بتمن است
عکس: کلاژ

به نظر می رسد که یک بروس وین کافی نبود. جیسون موموآ بازیگر نقش آکوامن در Aquaman 2 در پستی اینستاگرامی تایید کرد که بن افلک در قسمت بعدی دی سی نقش بتمن را بازی خواهد کرد. این اولین باری است که افلک بعد از لیگ عدالت در نقش بتمن بازی می کند.

موموآ همراه با عکسی با افلک در پشت صحنه Aquaman 2 نوشت: “بروس و آرتور با هم همکاری کردند. من تو را دوست دارم و دلم برایت تنگ شده است.”

با تایید بازگشت بن افلک، نه تنها دو بتمن، بلکه سه بتمن همزمان روی صفحه نمایش ظاهر خواهند شد. مایکل کیتون نقش بتمن را برای اولین بار پس از بازگشت بتمن در فیلم آینده Batgirl بازی خواهد کرد و رابرت پتینسون نیز در ادامه فیلم محبوب Batgirl نقش بتمن را بازی خواهد کرد. بتمن مت ریوز است.

کیتون و افلک قبلاً برای حضور در فلش به توافق رسیده‌اند که انتظار می‌رود همان فریبکاری‌های چندجهانی را که طرفداران دنیای سینمایی مارول دوست دارند در فیلم‌های دی‌سی ببینند، به ارمغان بیاورد. اگرچه بتمن پتینسون بخشی از DCEU نیست، اما این موضوع مانع از ساخت اسپایدرمن های بیشتر توسط مارول نشده است. اکنون فقط کیانو ریوز برای تکمیل کوارتت مورد نیاز است.

سه سال پیش افلک گفت که بتمن بودن را رها می کند. او گفت که لباس و لباس خود را بعد از اولین قسمت از فلش آویزان خواهد کرد. اما به عنوان یک Batarang در حال پرواز، Batfleck اکنون یک مدار را تکمیل کرده است و به نظر می رسد که او موافقت کرده است که در فیلم های DC بیشتری ظاهر شود.

رابطه افلک با دی سی فراز و نشیب های خود را داشته است. او برای اولین بار بعد از لیگ عدالت رفت و در مصاحبه ای با اینترتینمنت ویکلی به مت دیمون گفت: “من به دلایل مختلف دوران بسیار بدی را با لیگ عدالت گذراندم.” اما اکنون به نظر می رسد که در Aquaman 2، بن افلک بازیگر بیشترین فیلم خواهد بود. اکنون تنها چیزی که نیاز داریم JLo است. زن گربه

Aquaman و The Lost Kingdom در تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۲۳ اکران می شوند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر