بهترین خدمات VPN بریتانیا در سال ۲۰۲۲ – سپتامبر Mag


شما به دنبال بهترین VPN در انگلستان خدمات در سال ۲۰۲۲؟ خوب، شما به جای درست آمده اید. چه بخواهید در حین سفر به خارج از کشور با BBC iPlayer آشنا شوید، چه بخواهید حریم خصوصی و ردپای اینترنت خود را در بریتانیا حفظ کنید، ما انتخابی از شش ارائه دهنده داریم که به خوبی به شما خدمات می دهند.

برای روشن بودن، وقتی به بهترین خدمات VPN انگلستان اشاره می کنیم، در مورد ارائه دهندگان VPN صحبت می کنیم که سرورهایی در داخل انگلستان دارند. شرکت های ذکر شده در این مقاله در بریتانیا مستقر نیستند، زیرا همه بازیگران اصلی در جای دیگری قرار دارند. به طور کلی، اکثر ارائه دهندگان خدمات VPN از راه اندازی کسب و کار خود در بریتانیا اجتناب می کنند زیرا قوانینی دارد که در مورد حفظ حریم خصوصی داده ها تهاجمی تلقی می شوند، که وقتی کل حریم خصوصی کسب و کار شما در خطر است، چیز خوبی نیست.

انتخاب برتر ما ExpressVPN است، اما هیچ ارائه دهنده VPN دیگری همه جعبه ها را علامت نمی زند. برای اطمینان از داشتن گزینه‌های مناسب برای نیازهای متنوع شما، توصیه‌های خود را بر اساس ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن‌ها، مانند فهرست جداگانه سریع‌ترین و بهترین VPN‌ها، تقسیم کرده‌ایم.

انتخاب های ما برای بهترین VPN در انگلستان خدمات به شرح زیر است:

بهترین VPN برای انگلستان: ExpressVPN.  تصویر لوگوی شرکت را نشان می دهد.

۱. بهترین VPN برای انگلستان

ExpressVPN این یک سرویس VPN عالی ارائه می دهد که ما فکر می کنیم برای هر کسی که می خواهد از طریق سرورهای انگلستان متصل شود بهترین است. چندین سرور در مکان‌های مختلف در سراسر لندن دارد و آدرس‌های IP را مرتباً به‌روزرسانی می‌کند و خطر مسدود شدن سرورها توسط وب‌سایت‌ها و خدمات آنلاین را کاهش می‌دهد.

علاوه بر این، ExpressVPN از سیستم TrustedServer استفاده می کند، به این معنی که سرورها هرگز نمی توانند هیچ داده ای در مورد فعالیت های شما در دامنه های اینترنتی بنویسند. اگر به خصوص در مورد حریم خصوصی آنلاین خود نگران هستید، این خبر خوبی است. تنها نقطه ضعف واقعی ExpressVPN قیمت آن به تنهایی برای پنج اتصال همزمان است، اما جدای از آن، این یک گزینه عالی است.

ویژگی های ExpressVPN
مکان ها بیش از ۳۰۰۰ سرور در ۹۴ کشور
سرویس رفع انسداد شده است Netflix، Amazon Prime Video، BBC iPlayer، Hulu، YouTube
دوره آزمایشی رایگان آزمایش رایگان وجود ندارد
تضمین بازگشت پول ۳۰ روز
اتصالات همزمان ۵
پشتیبانی از روتر آره

بهترین VPN انگلستان: دسترسی به اینترنت خصوصی.  تصویر لوگوی شرکت را نشان می دهد.

۲. بهترین VPN ارزان در انگلستان

اگر انتخاب اول ما کمی گران بود، شاید دسترسی به اینترنت خصوصی با توجه به اینکه یکی از گزینه های اقتصادی تر است خدمات بهتری به شما ارائه می دهد. در یک معامله انحصاری برای خوانندگان PCGN، می توانید سه سال پوشش (با سه ماه دیگر رایگان) با ۷۹ دلار دریافت کنید که در هنگام تقسیم فقط ۲.۰۳ دلار در ماه است.

با سرورهای منچستر، لندن و لیورپول، این گزینه خوبی برای هر کسی است که به VPN در بریتانیا نیاز دارد. در همین حال، دارای ویژگی مسدود کردن تبلیغات داخلی و توانایی شما برای داشتن حداکثر ده اتصال همزمان است که این را به یک بسته بسیار قدرتمند تبدیل می کند. اگر تا به حال خواستید به خارج از بریتانیا متصل شوید، ۳۵۰۰۰ سرور نیز برای انتخاب وجود دارد.

ویژگی های دسترسی به اینترنت خصوصی
مکان ها بیش از ۳۵۰۰۰ سرور در بیش از ۷۸ کشور
سرویس رفع انسداد شده است نتفلیکس، بی بی سی آی پلیر، دیزنی +، هالو، یوتیوب
دوره آزمایشی رایگان آزمایش رایگان وجود ندارد
تضمین بازگشت پول ۳۰ روز
اتصالات همزمان ۱۰
پشتیبانی از روتر آره

بهترین VPN در انگلستان: CyberGhost.  تصویر لوگوی شرکت را نشان می دهد.

۳. بهترین جریان VPN برای انگلستان

آیا در درجه اول به دنبال VPN انگلستان هستید تا بتوانید iPlayer BBC را در خارج از بریتانیا تماشا کنید؟ (دکتر باحال است، اینطور نیست؟) و شاید قدردان شادی های دیگر سرویس های پخش هم باشیم؟ خوب، ما توصیه می کنیم CyberGhost به عنوان بهترین VPN برای پخش.

این به طور گسترده ای با اکثر سیستم عامل های پخش اصلی سازگار است و دارای ۷۰۰ سرور بریتانیا است که در لندن، برکشایر و منچستر واقع شده اند. همچنین دارای ۴۵ روز ضمانت بازگشت پول است، به این معنی که یک ماه و نیم کامل فرصت خواهید داشت تا مطمئن شوید که با هر سرویس پخشی که ممکن است بخواهید از آن استفاده کنید، به خوبی کار می کند.

ویژگی های CyberGhost
مکان ها بیش از ۷۴۰۰ سرور در بیش از ۹۱ کشور
سرویس رفع انسداد شده است نتفلیکس، آی پلیر بی بی سی، دیزنی +، هولو، پرایم
دوره آزمایشی رایگان یک روز بدون کارت
تضمین بازگشت پول ۴۵ روز
اتصالات همزمان ۷
پشتیبانی از روتر آره

بهترین VPN برای انگلستان: NordVPN.  تصویر لوگوی شرکت را نشان می دهد.

۴. سریعترین VPN انگلستان

اتصالات بد اینترنت هیچ چیز مانند تاخیر یا بافر کردن، تجربه آنلاین شما را خراب نمی کند و ما آن را توصیه می کنیم NordVPN برای کسانی که در بازار سریعترین VPN در انگلستان هستند. در حین استفاده از VPN، عموماً اعتقاد بر این است که اتصال شما را کند می کند، در برخی موارد، در واقع می تواند سرعت آن را افزایش دهد. هنگامی که از پهنای باند زیادی استفاده می کنید، ارائه دهندگان خدمات اینترنت (ISP) اغلب به طور مصنوعی پهنای باند شما را کاهش می دهند، اما آنها تنها زمانی می توانند گلوگاه ایجاد کنند که علت خرابی اتصال را بفهمند. VPN می تواند ترافیک شما را پنهان کند و از کند کردن ISP شما جلوگیری کند.

NordVPN بر روی OpenVPN آزمایش شده است، با سرعت متوسط ​​دانلود سرور ۶۵.۷۹ مگابیت در ثانیه، که بسیار سریعتر از بسیاری از رقبای خود است. صحبت از سرورها شد، بیش از ۴۰۰ مورد از آنها در بریتانیا وجود دارد، و اگر مطمئن نیستید که از کدام یک استفاده کنید، NordVPN یک ابزار مفید در وب سایت خود دارد تا به شما کمک کند مطابق آنچه دارید پیمایش کنید. به سرور صحیح برنامه ریزی برای انجام دادن

ویژگی های NordVPN
مکان ها ۵۳۰۸ سرور در ۶۰ کشور
سرویس رفع انسداد شده است Netflix، Amazon Prime Video، BBC iPlayer، Hulu، YouTube
دوره آزمایشی رایگان آزمایش رایگان وجود ندارد
تضمین بازگشت پول ۳۰ روز
اتصالات همزمان ۶
پشتیبانی از روتر آره

بهترین VPN انگلستان: Surfshark.  تصویر لوگوی شرکت را نشان می دهد.

۵. بهترین VPN بریتانیا برای چندین دستگاه

برای کسانی که به دنبال محافظت نه تنها از حریم خصوصی آنلاین خود، بلکه از حریم خصوصی کل خانواده خود هستند، Surfshark ارائه دهنده ترجیحی خواهد بود. این یکی از معدود ارائه دهندگان VPN است که به مشتریان خود اجازه می دهد تا از طریق تعداد نامحدودی دستگاه به طور همزمان متصل شوند، که آن را برای خانواده های پرجمعیت ایده آل می کند.

این دارای ۳۶۰ سرور در لندن، گلاسکو، ادینبورگ و منچستر است، بنابراین گزینه های زیادی برای هر کسی که به یک هات اسپات در بریتانیا نیاز دارد وجود دارد. حتی یک نسخه آزمایشی رایگان ۷ روزه از VPN را ارائه می دهد و به شما زمان زیادی می دهد تا مطمئن شوید قبل از وارد کردن جزئیات کارت شما هر کاری را که نیاز دارید انجام می دهد.

ویژگی های Surfshark
مکان ها بیش از ۳۲۰۰ سرور در ۶۵ کشور
سرویس رفع انسداد شده است Netflix، Amazon Prime Video، BBC iPlayer، Hulu، YouTube
دوره آزمایشی رایگان ۷ روز
تضمین بازگشت پول ۳۰ روز
اتصالات همزمان نامحدود
پشتیبانی از روتر آره

بهترین VPN انگلستان: PureVPN.  تصویر لوگوی شرکت را نشان می دهد.

۶. خصوصی ترین VPN بریتانیا

اگر مانند ماهی که به آب نیاز دارد به حریم خصوصی خود نیاز دارید، آن را کنار بگذارید PureVPN ظاهر. مانند همه ارائه دهندگان دیگر در این لیست، خط مشی عدم ورود به سیستم را دارد، با این تفاوت که با ارائه خود به ممیزی منظم شخص ثالث، پول خود را در محل ثابت می کند که از ماجراجویی های آنلاین مشتریان خود اطلاعی ندارد. .

البته، سرورهایی در بریتانیا نیز دارد (واقع در لندن و منچستر)، بنابراین برای هر کسی که نیاز به اتصال از طریق آن منطقه دارد، خوب است. همچنین ارائه‌دهنده دیگری است که یک هفته آزمایشی رایگان ارائه می‌دهد، به این معنی که می‌توانید قبل از تصمیم‌گیری برای تعهد، مدتی با آن زندگی کنید. به عنوان آخرین گیلاس روی کیک، به شما امکان می دهد از ده اتصال همزمان استفاده کنید که یک درب نسبتا سخاوتمندانه است.

ویژگی های PureVPN
مکان ها ۶۵۰۰+ سرور در ۷۸+ کشور
خدمات قابل دسترسی نتفلیکس، بی بی سی آی پلیر، دیزنی +، هالو، یوتیوب
دوره آزمایشی رایگان ۷ روز
اتصالات همزمان ۱۰
پشتیبانی از روتر بله، اما فقط در PPTP و OpenVPN

ما این لیست را با مطالعه دقیق مزایای منحصربفرد ارائه دهندگان مختلف VPN با سرورها در بریتانیا گردآوری کرده ایم. در حالی که فکر می کنیم ExpressVPN به طور کلی بهترین گزینه است، همچنین می دانیم که ممکن است برای همه مناسب نباشد، بنابراین ما این پنج ارائه دهنده دیگر را برای پیش بینی نیازهای خوانندگان مختلف خود گنجانده ایم.

اگر بودجه کمی دارید، راهنمای ما برای بهترین معاملات رایگان VPN و VPN را بررسی کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر