بهترین رنگ های ریزش مو در سال ۲۰۲۲ برای خانم های خوش سلیقه!


رنگ مو پاییز 2022

در پاییز نه تنها آب و هوا تغییر می کند، بلکه تغییراتی در دنیای مد و زیبایی ایجاد می شود. در این فصل سرد و بارانی نه تنها به دنبال لباس های گرمتر با رنگ های زیباتر و شادتر هستید، بلکه می خواهید موهای خود را رنگ کنید. در این مقاله به ۶ رنگ موی سرد پاییز ۲۰۲۲ پرداخته ایم. رنگ مو پاییز ۲۰۲۲ به شما کمک می کند زیبا به نظر برسید.

رنگ مو پاییز ۲۰۲۲

مقاله مرتبط: ماندگاری رنگ مو را با ۵ نکته موثر افزایش دهید!

۱. بلوند کاراملی

این رنگ موی آزاد برای کسانی که بلوند گرم و کم رنگ را دوست دارند، اما نمی‌خواهند سبز شوند، مناسب است. دلیل جذابیت رنگ موی کاراملی نرم، زیبا و طبیعی بودن آن است. ته رنگ های گرم و روشن این رنگ به قسمت های مختلف صورت ظاهری نرم، بازیگوش و زیبا می بخشد. رنگ پوست کمک. با این رنگ بلوند کاراملی، فرقی نمی کند پوستتان روشن باشد یا تیره.

۲. شکلاتی تیره جزو رنگ موهای پاییزی ۲۰۲۲ است

در حالی که ماه های تابستان اغلب در رنگ های روشن تر استفاده می شود، پاییز در رنگ های تیره تر استفاده می شود. شکلات تیره بهترین رنگ برای سبزی های با پوست تیره در پاییز خواهد بود. رنگ موی شکلاتی یکی از رنگ های گرم است. اگر پوست روشنی دارید، این رنگ مو عالی است. می توانید از رنگ موی کاراملی شکلاتی یا شکلاتی نسکافه ای نیز استفاده کنید.

اینجا بخوانید: رنگ مورد علاقه شما در مورد شخصیت شما چه می گوید؟

۳. بلوند مرواریدی برای پاییز

اگر فکر می کنید رنگ مو کیم کارداشیان در مت گالا از مد افتاده است، نمی توانید اشتباه کنید. موهای بلوند مرواریدی هنوز هم محبوب ترین رنگ مو برای پاییز است. موهای بلوند مرواریدی دارای ته رنگ خنثی است که نه خیلی سرد است و نه خیلی گرم، به این معنی که می تواند با طیف وسیعی از رنگ های پوست مطابقت داشته باشد. اما باید هر دو هفته یکبار موهای خود را با یک درمان پروتئینی تقویت کنید تا از دو شاخه شدن موها پس از دکلره کردن جلوگیری کنید.

۴. رنگ موی پاییز ۲۰۲۲. چراغ قرمز

موهای قرمز نباید تیره یا روشن باشند. موهای قرمز روشن با موهای کوتاه و چتری هماهنگی کامل دارند.

لینک مرتبط: چگونه برای پوست زیتونی و چشم قهوه ای رنگ مو انتخاب کنیم؟

۵. کارامل قرمز پاییز ۲۰۲۲

اگر می خواهید موهای خود را رنگ کنید قرمز اگر روشن است می توانید این رنگ مو را امتحان کنید. موهای سبز از تافت های مسی-قرمز، به طور کلی قهوه ای و کاراملی تشکیل شده است.

۶. رنگ مو بلوند قارچی

شاید موهایتان تیره باشد، اما بد نیست از بلوند روی آن استفاده کنید. اگه موافقی پس بلوند قارچی تلاش این رنگ بلوند خنثی با چند هایلایت روشن تر است. این رنگ بسیار زیبا است و در روزهای پاییزی ظاهر شما را تغییر می دهد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر