بهترین مهمانی این هفته


چرا اینقدر مرموز؟ شیرینی زنجفیلی مورد علاقه همه، Ed Sheeran تور کنسرت آتی خود را اعلام کرده است: + – = ÷ x. دقیقاً یک استراتژی بازاریابی منطقی نیست. ناگفته نماند که او در سرتاسر جهان کاتبانی (از جمله این یکی) در مورد نحوه نوشتن ضریب می ساخت. مجموعه نمادها، همانطور که شیران می گوید، “ورز ورزشی” تلفظ می شود. من فکر می کنم همه چیز منطقی است وقتی در نظر بگیرید که آخرین آلبوم او = = بود. اگر علاقه مند به حضور در این نمایش هستید، ادامه مطلب را بخوانید، زیرا به زودی بلیط ها فروخته می شود. می توانید تا ۹ اکتبر برای پیش فروش تایید شده توسط طرفداران در وب سایت شیران ثبت نام کنید. این مهمانی در ۲۳ می ۲۰۲۳ در ورزشگاه NRG برگزار خواهد شد. با نگاهی به نمایش های نقطه ای، آنچه قرار است در این هفته اتفاق بیفتد، به شرح زیر است:
اعضای ۸ ۱/۲ Souvenirs از زمانی که در اواسط دهه ۱۹۹۰ در کلوپ کانتیننتال آستین سر و صدا ایجاد کردند، به بهبود ترکیب جاز خود ادامه دادند و در نتیجه “ادغام جامعه میخانه های اروپایی، راکابیلی، رپ و جاز” انجامید. مدافعان.» نام گروه ترکیبی از دو تا از بزرگترین تأثیرات آن، آهنگساز نینو روتا (که موسیقی متن فیلم را برای فدریکو فلینی نوشت. ۸ ۱/۲) جانگو راینهارت گیتاریست. آنها برای نمایش در Mucky Duck در روز پنجشنبه در هیوستون خواهند بود.
جوجه ها شنبه در غرفه سینتیا وودز میچل بازگشتند. خانم‌ها قسمت «دیکسی» از نام گروه خود را حذف کرده‌اند تا از هر گونه بوی نژادپرستی جلوگیری کنند، اما بقیه تقریباً یکسان است: آهنگ‌های موفق فراوان، حضور شگفت‌انگیز در صحنه، و جذابیت.
استیوی نیکس ۷۴ ساله است (زمان به کجا می رود؟)، اما او هیچ نشانه ای از کاهش سرعت نشان نمی دهد. Edge of 17 او عصر یکشنبه در غرفه سینتیا وودز میچل توقف می کند، بدون شک برای لشکریان از طرفداران وفادارش. کلاه بلند؟ بررسی می کند. توری مشکی؟ بررسی می کند. روسری؟ بررسی می کند. و اگر واقعا جاه طلب هستید، ممکن است بخواهید یک کبوتر بال سفید با خود ببرید. اوه، عزیزم، اوه اوه
رپر Lil Nas X سه شنبه ها در ۷۱۳ Music Hall است. ناس در پوستش راحت است، یک همجنس‌باز که مدتی بیرون رفت و اخیراً یک دامن (دامن مربی، مد روز) روی صحنه پوشید. اخیراً از او نقل شده است که “احساس می‌کردم دارم جوان‌ترم را رها می‌کنم. ناس همچنین به اندازه‌ای آزاد بود که به تماشاگران بفهماند که چرا مجبور شد یک برنامه اخیر در آتلانتا را برای استراحت اضطراری دستشویی متوقف کند. این همان جزئیاتی است که من می‌گویم. من به اینجا می‌روم، اما ناس کثیفی‌ها را پاک کرد.» روی میکروفون خود در حین برگزاری جشن جشن، شاید در مرز TMI. وقتی در هیوستون بود، امیدواریم که ناس به توصیه‌های والدین جهانی خود توجه کند، «تو باید قبل از رفتن می‌رفتی. ”رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر