بهترین مکمل برش عضلات


بهترین مکمل های بدنسازی برای عضله سازی | برای قطع عضلات چه مکمل هایی باید مصرف کنیم؟

مکمل ها گلوله های جادویی برای کاهش چربی نیستند ، اما می توانند با رژیم غذایی سالم و برنامه ورزشی به کاهش وزن کمک کنند. قبل از هر چیز مطمئن شوید که رژیم غذایی شما به موقع است. شما باید مطمئن شوید که غذای تمیز ، سالم و مغذی می خورید. هنگامی که مطمئن شدید رژیم غذایی بهینه است ، می توانید تمرین خود را به پایان برسانید. عضله برای سوزاندن توده عضلانی مورد نیاز است. این قسمت دوم معادله است و مطمئن شوید که کافی است تمرینات قلبی چه می کنید (سطح فعالیت شما بستگی به متابولیسم ، نوع بدن ، سطح فعالیت و غیره دارد). وقتی به آموزش خود اختصاص می دهید ، آماده آخرین قسمت پازل هستید. بهترین مکمل های بدنسازی برای عضله سازی.

برای قطع عضلات چه مکمل هایی باید مصرف کنیم؟

آیا بدن باریک در باشگاه بدنسازی رشد می کند یا در آشپزخانه؟ خوب ، هر دو مکان ضروری است. کاهش وزن و کاهش وزن به معنی ترکیبی از چربی اضافی و عضله سازی است ، بنابراین بسته به سطح آمادگی جسمانی شما ، این کار ممکن است مدتی طول بکشد. برش ماهیچه به معنای کاهش درصد چربی بدن و حفظ توده عضلانی بیشتر است. این امر به دلیل وجود مقدار بسیار کم چربی در بدن ، باعث می شود ماهیچه های شما به طور قابل توجهی از طریق پوست قابل مشاهده باشند. درصد چربی بدن برای برش بدن باید در محدوده 6 تا 10 درصد باشد. چربی برای اندامهای حیاتی مهم است. بنابراین ، میزان چربی کمتر از 6 for برای مدت طولانی توصیه نمی شود. برای یافتن درصد چربی بدن ماهیچه آب بدن آب و درصد وزن استخوان می توانید از آزمایش ترکیب بدن استفاده کنید.

مولتی ویتامین

گزارش هیئت تغذیه مسئول (تغذیه مسئول) بهترین مکمل های بدنسازی برای دوره جداسازی ماهیچه ها نشان داده است که.

استفاده مداوم از مولتی ویتامین ها (ترجیحاً مواد معدنی) و سایر مکمل های غذایی (مانند کلسیم یا اسید فولیک) تأثیر مثبت متوسطی بر طیف وسیعی از مسائل مربوط به سلامتی داشته است. “


البته ، بدون رژیم گرفتن ، گاهی اوقات برخی از مواد مغذی اولیه ای را که معمولاً از غذاهایی که از رژیم غذایی خود حذف می کنید دریافت می کنید ، دریافت نمی کنید.

مکمل BCAA برای برش عضلات: جداسازی

احتمالاً می دانید که اسیدهای آمینه بلوک های سازنده پروتئین هستند. وقتی یک غذای پروتئینی می خورید ، به اسیدهای آمینه زنجیره ای کوتاه تجزیه می شود که بسیار کوچک هستند و می توانند جذب جریان خون شوند. این اسیدهای آمینه طیف گسترده ای از تأثیرات را بر بدن دارد ، از ساخت بافت گرفته تا ترمیم و تولید مواد شیمیایی که به مغز ما اجازه می دهد با تمام توان کار کند ، و به شما انرژی لازم برای افزایش تمرینات همزمان را می دهد. فرآیند نیز از نظر علمی ثابت شده است که آمینو اسیدهای شاخه ای (BCAAs) به سرعت در حال بهبود و افزایش تولید ATP و افزایش حجم سلول ، جلوگیری از خستگی ، جلوگیری از ورود تریپتوفان به مغز ، افزایش است. سنتز پروتئین به عملکرد سیستم ایمنی بدن و سلامت دستگاه گوارش کمک می کند. عروق را تحریک کنید ، که می تواند منجر به جذب بهتر پروتئین و جذب و افزایش سطح هورمون رشد شود.

حتما بخونید. مکمل های چربی سوزی

BCAE یکی از بهترین مکمل های بدنسازی برای سوزاندن ماهیچه ها و چربی است ، زیرا به جلوگیری از کاتابولیسم (از دست دادن اندازه عضلات) و حفظ توده عضلانی حتی در غیاب کالری کمک می کند. فقط بدانید که این مکمل ها برای دوره عضله سازی برای افزایش انرژی ، بازسازی ماهیچه ها و تنظیم سیستم ایمنی بدن معجزه می کنند.

پروتئین آن بهترین مکمل برای خشک کردن و برش بدن است

پروتئین موجود در آن بلوک های لازم را برای تولید اسیدهای آمینه به بدن می دهد که از آنها برای ساختن بافت ماهیچه ای استفاده می شود. مطالعاتی وجود دارد که پروتئین آن را با منابع دیگر مقایسه می کند.

آنها دریافتند که این نوع پروتئین دارای ترکیب کاملی از اسیدهای آمینه کل – غلظت مناسب – برای عملکرد مطلوب بدن است. مهمتر از همه ، مصرف مداوم پروتئین همراه با ورزش منجر به عضله سازی مداوم می شود.

اگر تناسب اندام خود را جدی می گیرید ، از مکمل های پروتئینی خودداری نکنید. به همین دلیل ، بازار پروتئین می تواند مکانی هیولایی و قریب به اتفاق باشد. اما نگران نباشید! اگر در حال تلاش برای ساختن عضله در هنگام سوزاندن چربی (یا حداقل حفظ توده عضلانی) هستید ، ممکن است این سال مطرح شود. برای قطع عضلات چه مکمل هایی باید مصرف کنیم؟ پروتئین جدا شده بهترین گزینه است. دو دلیل برای آن وجود دارد.

  1. ارائه بیش از 90 درصد پروتئین در هر وعده پروتئین جدا شده
  2. این یک پروتئین کامل با همه 9 اسید آمینه ضروری است

پروتئین ها از بیست آمینو اسید تشکیل شده اند که 11 مورد از آنها ضروری و 9 مورد دیگر ضروری هستند. اسیدهای آمینه اصلی اسیدهایی هستند که بدن قادر به تولید آنها نیست. این بدان معناست که آنها به منابع نیاز دارند. بنابراین ، آنها از منابع غذایی یا در دنیای امروز با مصرف مکمل ها تأمین می شوند. پروتئین V جدا شده یک پروتئین کامل است زیرا حاوی همه 9 اسید آمینه ضروری است. آنها همچنین دارای درصد بسیار بالایی از پروتئین در هر وعده هستند ، به این معنی که شما گرمای خود را روی پرکننده ها یا کربوهیدرات ها هدر نمی دهید. مکمل پروتئینی آن باعث رشد بافت ماهیچه ای بدون چربی می شود. و در مورد کاهش وزن ، این دقیقاً همان چیزی است که شما باید به دنبال آن باشید. مطالعات نشان داده است که پروتئین آن باعث کاهش چشمگیر وزن در مکمل های فعال می شود ، درصد چربی بدن را کاهش می دهد ، فیبرهای عضلانی بدون چربی را تقویت می کند.

حتما بخونید. راهنمای جامع مکمل های چربی سوزی

گلوتامین

مطالعات نشان می دهد که سطح گلوتامین پس از ورزش شدید تا 50 درصد کاهش می یابد. از آنجا که بدن به گلوتامین به عنوان سوخت سلولی برای سیستم ایمنی متکی است ، مطالعات علمی نشان می دهد که مکمل گلوتامین می تواند تجزیه عضلات را به حداقل برساند ، متابولیسم پروتئین را بهبود بخشد و یکی از بهترین مکمل های بدنسازی برای تن ماهیچه ها است. از آنجا که بدنسازان هنگام ورزش از گلوتامین زیادی استفاده می کنند ، سیستم ایمنی بدن به شدت به این اسید آمینه وابسته است. اگر بدن توانایی ماهیچه ها در استفاده از گلوتامین را در جاهای دیگر مانند انتقال نیتروژن یا حفظ سیستم ایمنی بدن از بین ببرد ، کاتابولیسم یا تجزیه ماهیچه ها می تواند رخ دهد. مکمل گلوتامین البته برای حفظ ماهیچه مهم است نه از دست دادن آن.

چربی سوز فرایند برش را تکمیل می کند

ترموژنیک ها افزودنی هایی هستند که به معنای واقعی کلمه چربی سوز هستند (“ترمو” از کلمه “آتش” گرفته شده است). چندین روش وجود دارد که نشان می دهد چگونه ترموژنز به از بین بردن چربی کمک می کند.

  • آنها به خوبی متقاعد شده اند که بافت چربی سفت باز می شود و به چربی اجازه می دهد تا به جریان خون نفوذ کرده و به منبع مفید انرژی در حین ورزش تبدیل شود.
  • Thermogenics ، همانطور که از نامش پیداست ، به افزایش دمای بدن شما در داخل کمک می کند ، بنابراین بدن شما گرم می شود و در نهایت کالری بیشتری در پایان روز می سوزاند.

ورزش L- آرژنین / اکسید نیتروژن را تقویت کنید

اکسید نیتریک گردش خون را کنترل می کند و پیام ها را بین سلول های عصبی و. این واقعیت که اکسید نیتریک جریان خون را افزایش می دهد باید برای بدنسازان جالب باشد ، زیرا افزایش جریان خون به رساندن مواد مغذی بیشتر به ماهیچه ها و در نتیجه افزایش ماهیچه ها در هنگام استرس کمک می کند. مکمل های آرژنین اخیراً به دلیل توانایی آنها در تولید آرژنین نیتریک اکسید ، حذف رادیکال های آزاد ، نمایش سلول های ماهیچه ای ، ترشح هورمون رشد ، حمایت از کلسترول سالم و افزایش متابولیسم چربی رایج شده است. آرژنین همچنین به دلیل توانایی در اتساع عروق خونی و سنتز پروتئین ، برای رشد ماهیچه ها مهم است.

افزودن یکی از این مواد به گشاد شدن عروق (“پمپ”) کمک می کند و در نتیجه اکسیژن و مواد مغذی را به سلول ها افزایش می دهد. داشتن کمی کافئین در مکمل (اگر به مواد محرک حساس نیستید) نیز می تواند به انرژی کمک کند. اکسید نیتریک (NO) یک گشاد کننده عروق است. ماده ای که به شل شدن ماهیچه های پوشاننده شریان ها کمک می کند و به شما اجازه می دهد تا بیشتر باز شوید. این باعث افزایش جریان خون و کاهش فشار خون می شود. دلیلی وجود دارد که چاقی با فشار خون بالا مرتبط است. در واقع ، چندین دلیل احتمالی وجود دارد که باعث می شود بافت چربی تمایل به تجمع در شریان ها داشته باشد. این فشار زیادی به قلب وارد می کند زیرا باید خون را در جهت کمتر از جهت ایده آل فشار دهد.

حالا تصور کنید که راه را گسترده کرده اید. این همان کاری است که اکسید نیتریک انجام می دهد ، خواه شریان های شما سالم باشند یا نباشند. تقویت کننده های اکسید نیتریک مکمل هایی هستند که به طور طبیعی تولید این ترکیب را در بدن افزایش می دهند. وقتی خون به راحتی وارد عضلات می شود ، اولین چیزی که در مورد تقویت کننده های اکسید نیتریک به آن توجه می کنید پمپاژ باور نکردنی در حین ورزش است. مطالعات نشان داده است که NO می تواند تحمل فرد را نسبت به ورزش با افزایش جریان خون در حین ورزش افزایش دهد. تقریباً می تواند ظرفیت تمرین شما را افزایش داده و پویایی تمرین شما را تغییر دهد.

منیزیم بهترین مکمل بدنسازی است

به نظر من ، این یکی از با ارزش ترین مکمل های موجود در بازار است. دو روش اصلی وجود دارد که منیزیم می تواند به عنوان یک واحد عمل کند مکمل برای دوره برش عمل:

  1. با کاهش خستگی عضلانی بالا با افزایش استقامت بدنی
  2. کیفیت خواب خود را بهبود بخشید تا بدن شما بتواند بهبود یابد این کار را روز بعد انجام دهید

منیزیم یک ماده معدنی است که در بدن انسان در سراسر جهان یافت می شود. این عنصر شیمیایی است که آن را ضروری می کند. در واقع منیزیم در هر سلول بدن شما یافت می شود. بنابراین ، می تواند نقش مهمی در سلامتی و رفاه شما ایفا کند. آنچه نگران کننده است این است که از هر دو ایرانی یک نفر منیزیم کافی دریافت نمی کند. ظاهر فوق العاده ای ندارد. منیزیم در بیش از 300 فرایند بیوشیمیایی در بدن نقش دارد. این به تولید انرژی ، ساخت پروتئین ، جلوگیری از بیماری های قلبی کمک می کند ، و حتی نشان داده شده است که عملکردهای مغزی مانند یادگیری و حافظه را تحریک می کند.

دلیل دوم برای لیست منیزیم تأثیر عمیق آن بر عادات خواب است. منیزیم گلیسینت ، به ویژه ، نشان داده است که به تولید ملاتونین (ماده شیمیایی اصلی بدن) ، افزایش زمان خواب و کاهش خواب “صبح زود” کمک می کند. اگر تا به حال سعی کرده اید یک سبک زندگی سالم جدید را شروع کنید ، می دانید که بدن و ذهن شما بعد از هفته اول چقدر احساس خستگی می کند. کلید بهبود طولانی مدت این است که مطمئن شوید می توانید در پایان هر روز بهبود پیدا کنید و هیچ چیز بهتر از یک خواب خوب شبانه نیست.

حتما بخونید. بهترین مکمل های چربی سوز و حجم را همزمان افزایش می دهند

مکمل ال کارنیتین برای برش عضلات و جداسازی

ال کارنیتین یک اسید آمینه است که اغلب برای کسانی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند توصیه می شود ، اما همچنین به دلیل تأثیر مثبت آن بر عملکرد مغز توصیه می شود. کاهش چربی چیزی است که باعث می شود این مکمل بسیار مورد استفاده قرار گیرد بهترین مکمل های بدنسازی برای حجم ماهیچه ها معلوم است که دلیل خوبی دارد. یک مطالعه دو گروه از ورزشکاران را مقایسه کرد. یک گروه قبل از تمرین صبح 2 گرم ال کارنیتین با قند بالا مصرف کردند و گروه دوم فقط کربوهیدرات مصرف کردند. نتایج نشان داد که گروهی که از ال کارنیتین استفاده می کردند 55 درصد چربی بیشتری را در حین ورزش سنگین سوزاندند. از دیگر مزایای این چربی سوز می توان به کاهش درد عضلات ، بهبود سریعتر بعد از ورزش و مقاومت بهتر در برابر خستگی اشاره کرد. بهترین راه برای مصرف ال کارنیتین ، کربوهیدرات است. مطالعات نشان می دهد برای اینکه ال کارنیتین وارد سلول های ماهیچه ای شود ، سطح انسولین باید به میزان قابل توجهی بالاتر باشد ، جایی که باید برای بهترین نتایج بدست آید.

برای مشاهده مقالات مربوط به این مقاله ، به صفحه آن بروید مکمل های بدنسازی و برای مشاهده سایر مقالات در صفحه وبلاگ کیمیاگری دیدن.

دیدگاهتان را بنویسید