بهترین ها را بسوزانید. شمع های موم زنبور عسل


روز دیگر در مغازه غذاهای سالم با دوستم بودم ، در راهروها سفر می کردم ، وقتی او پرسید: خوب ، باید اعتراف کنم که او در آنجا لکنت زبان داشت. شنیده بودم که شمع های موم زنبور عسل بهتر از نمونه های پارافینی خود می سوزند ، اما دقیقاً نمی دانستم چرا. اوهههه خیلی لمس کننده – من نمی توانستم صبر کنم تا به انتهای این مورد برسم. با کمی تحقیق ، من اطلاعات واقعاً تکان دهنده ای پیدا کردم که مطمئناً شایسته یک وبلاگ بود…

قبل از توضیح اینکه چرا شمع های موم زنبور عسل تا این حد بالا هستند ، اجازه دهید به شما توضیح مختصری در مورد جنبه های بد جایگزین بدهم.

منشاء پارافین
بیشتر شمع هایی که خریداری می کنیم از موم پارافین هستند. پارافین یک محصول جانبی نفت است که از تولید سایر فرآورده های نفتی متداول مانند گاز ، روغن ، روسازی و غیره به جا مانده است. این ماده سپس با یک سفید کننده 100٪ قوی سفید می شود تا دیوکسین های سمی قبل از “جامد” شدن ایجاد شود. پارافین با استفاده از مواد شیمیایی سرطان زا مختلف.
شرکت های تولید کننده شمع موم پارافین می خرند ، سپس سایر مواد شیمیایی بافت ، رنگ های مصنوعی و عطرهای مصنوعی را اضافه می کنند.

وقتی عطرهای مصنوعی سوزانده می شوند ، فلوروکربن های سمی و سایر آلاینده ها را تولید می کنند. استنشاق این فلوروکربن ها به گیرنده های بینی ما آسیب می رساند ، که بو را تشخیص می دهند ، او به مدت طولانی با “فرسوده شدن” توانایی کلی حس بویایی شما را کاهش می دهد. این یکی از دلایلی است که به نظر می رسد بسیاری از مردم به شمع هایی با بوی قوی (یا خوشبو کننده های مصنوعی) و غیره نیاز دارند تا رایحه ای مطبوع داشته باشند.

آخرین و مطمئناً کم اهمیت ، هزینه غیر مستقیم سوزاندن سوخت پارافین در خانه شما انتشار لجن است که دیوارها ، مبلمان و پرده های شما را پوشش می دهد ، حداقل از همه ، ریه ها و پوست شما. این یک حقیقت اثبات شده است که پارافین با رایحه های مصنوعی و سایر افزودنی ها باعث سردرد ، واکنش های آلرژیک ، سینوس و مشکلات ریوی می شود. افرادی که مشکلات تنفسی دارند نباید شمع های پارافینی بسوزانند و همچنین افرادی که می خواهند از این مشکلات جلوگیری کنند.

امیدوارم این کار کمی خطرات پارافین را برای سلامتی شما ، خانه و محیط شما روشن کند. حالا بگذارید شما را با خواص باورنکردنی موم زنبور عسل آشنا کنم.

موم مورد علاقه زنبور عسل
سوزاندن شمع های موم زنبور عسل برای شما بهتر است: محیط به دلایل زیادی. نخست ، سوزاندن موم زنبور عسل یونهای منفی تولید می کند که با جذب آلاینده ها به همان روشی که آهن ربا مواد آهنربایی را جذب می کند ، به هوای تنفس ما سود می رساند. یونهای منفی به یونهای دارای بار مثبت متصل می شوند که به گرد و غبار ، پشم ، کپک و سایر آلودگی های هوا می چسبند. پس از اتصال ، یونهای مثبت وزن می شوند و یونها و آلاینده ها با تمیز کردن یا تمیز کردن آنها روی زمین می افتند. نتیجه. سوزاندن موم در واقع هوای شما را تمیز می کند.

شمع های موم زنبور عسل بهترین انتخاب برای محیط زیست هستند ، زیرا مواد مورد استفاده 100٪ تجدید پذیر است ، در حالت خام نیازی به سفید شدن یا هیدروژن ندارد. تولید پارافین (منبع تجدید ناپذیر) ، حتی موم نخل سویا ، شامل مداخله شیمیایی برای تبدیل مواد اولیه به موم و سپس موم است. این بدان معناست که موم زنبور عسل انتخاب بهتری برای محیط زیست است ، زیرا پردازش آن حداقل است ، نیازی به مواد شیمیایی ندارد و محصول نهایی کاملاً زیست تخریب پذیر است.

شما می توانید بدون ترس از آلودگی ، موم را در یک اتاق بدون تهویه بسوزانید. در واقع ، بسیاری از مردم می گویند روشن کردن شمع در اتاق خواب به مدت حدود 30 دقیقه قبل از خواب باعث خواب راحت تری می شود. موم زنبور ضد حساسیت است ، برای محیط زیست ، حساسیت ها ، حساسیت ها ، حتی برای افراد مبتلا به آسم مفید است. برای تمیز نگه داشتن هوای خود تا حد امکان ، فقط به یاد داشته باشید که قبل از هربار استفاده از فتیله خود را بریده و شمع را با فرو بردن آن در حوضچه شمع خود خاموش کنید ، زیرا هر دوی این محصولات از ایجاد دود جلوگیری می کنند.

در نهایت ، کیفیت نور طلایی ساطع شده از شمع های موم زنبور عسل توسط همتایان پارافینی آن بی نظیر است. موم زنبور عسل به دلیل نقطه ذوب زیاد موم ، علاوه بر ساطع شدن طیف نوری یکسان ، نسبت به پارافین روشن تر و روشن تر می سوزد. چقدر شگفت انگیز است!

هزینه کل

برای پاسخ به سوال دوستم. اگرچه ممکن است مقدار اولیه بیشتر از شمع های پارافینی به نظر برسد ، اما موم زنبور عسل بسیار طولانی تر ، دو تا پنج برابر بیشتر از شمع های دیگر می سوزد. موم زنبور عسل دارای نقطه ذوب بسیار بالاتری نسبت به پارافین است که در واقع بالاترین نقطه ذوب هر شمع است ، بنابراین بسیار کندتر می سوزد. هزینه سوزاندن فقط یک پنی است ، موم زنبور عسل بسیار مقرون به صرفه تر از پارافین در طول زمان است.

شمع های موم زنبور عسل را می توانید در بازارهای کشاورزان ، فروشگاه های مواد غذایی سالم ، البته به صورت آنلاین خریداری کنید. شمع های موجود در این پست وفادار به کیفیت سنتی شرکت آمریکایی The Beeswax Co. از شرکت هستند آنها به صورت بین المللی تحویل داده می شوند ، من آنها را به شدت توصیه می کنم.

هر کجا که شمع خود را خریداری می کنید ، مراقب تقلید باشید. به دنبال موم با روکش 100٪ خالص باشید ، که مومی است که از مهر و موم هر سلول عسلی به دست می آید. برخی از شرکت ها موم زنبور عسل خود را با پارافین ، نخل یا شمع سویا برش می دهند – آنها هنوز آنها را شمع های “موم زنبور عسل” می نامند ، بنابراین برچسب ها را بخوانید. همچنین ، مطمئن شوید که پارچه از الیاف طبیعی (مانند پنبه یا کنف) ساخته شده باشد ، حاوی سیم فلزی (که گاهی اوقات ممکن است حاوی سرب باشد) و عطرهای مصنوعی یا رنگهای شیمیایی به آن اضافه نشده باشد. موم خالص زنبور عسل باید بوی عسل بدهد و رنگ طبیعی و طلایی داشته باشد.

بسوز ، بچه بسوزان!

دیدگاهتان را بنویسید