بهترین چاقی بهترین مکمل های غذایی برای کاهش وزن


مصرف غذا در طول روز ، در بیشتر موارد ، تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن ما را تأمین نمی کند. به همین دلیل است که گاهی اوقات برای تأمین مواد مغذی بدن ، باید علاوه بر رژیم غذایی روزانه از مکمل ها نیز استفاده کنیم. مکمل های غذایی در واقع کپسول هایی هستند که می توانند حاوی ویتامین ها ، اسیدهای آمینه مختلف ، سایر مواد معدنی و آنزیم ها باشند. مکمل های غذایی همچنین می توانند با کاهش متابولیسم یا افزایش انرژی به کاهش وزن یا افزایش وزن کمک کنند.

مهمترین نکته در مورد مکمل های غذایی تأثیر و نیاز آنها است. در مجله پزشکی اپل ، انواع مکمل های لاغری اضافه چاقی را مرور می کنیم.

مکمل های لاغری چاقی

به طور کلی مکمل های چاقی را می توان بر اساس اجزای آن به دو گروه تقسیم کرد. برخی مکمل ها پروتئین مورد نیاز بدن شما را تامین می کنند و می توانند به شما در افزایش وزن کمک کنند. این مکمل ها مکمل های چربی هستند که با کمک به عضله سازی می توانند عملکرد بدن شما را بهبود بخشند. در واقع این پروتئین ها عوارض جانبی چاقی هستند.

مکمل های پروتئینی

پروتئین برای رشد بدن ، تقویت سیستم ایمنی و بهبود متابولیسم بدن بسیار مهم است. بنابراین ، مصرف پروتئین برای افرادی که پروتئین مورد نیاز خود را از گوشت دریافت نمی کنند ، بسیار مهم است. به همین دلیل است که بسیاری از ورزشکاران و افرادی که می خواهند وزن خود را افزایش دهند یا بدن خود را بهبود ببخشند ، مکمل های پروتئینی مصرف می کنند.

مکمل های چاقی و لاغری

مزایای مکمل های پروتئینی

مکمل های پروتئینی زیادی وجود دارد که می تواند به تامین تمام نیازهای پروتئینی بدن شما کمک کند. اسیدهای آمینه سازنده پروتئین تأثیر زیادی بر سطح پروتئین بدن شما دارند. هورمونها و بدن برای تولید مواد شیمیایی دیگر به پروتئین نیاز دارد.

  • مکمل های پروتئینی به شما احساس سیری می دهند و از پرخوری جلوگیری می کنند ، بنابراین می توانند به شما در کنترل وزن کمک کنند.
  • با توجه به بسیاری از مطالعات در مورد اثرات مکمل های پروتئینی ، می توان گفت که مکمل های پروتئینی برای عضله سازی بسیار مفید هستند.
  • مکمل های پروتئینی بعد از ورزش می تواند روند بهبود عضلات را تسریع کند.

تعدادی مکمل پروتئینی مانند آب پنیر و کازئین می توانند انواع اسیدهای آمینه یا پروتئین مورد نیاز بدن شما را تأمین کنند. مکمل های پروتئینی در دسته مکمل های استاندارد چاقی قرار می گیرند و معمولاً برای کسانی که مایل به افزایش وزن هستند توصیه می شود. این مکمل ها در دسته های مختلفی قرار می گیرند که برخی از آنها را بررسی می کنیم.

همچنین بخوانید: جایگزین مناسب قند – اریتریتول

پروتئین آن

پروتئین آن در واقع یکی از دو پروتئینی است که در شیر گاو یافت می شود. این پروتئین می تواند مهمترین پروتئین با نه اسید آمینه باشد که برای عضله سازی در بدن ضروری هستند. پروتئین آن از سه نوع تشکیل شده است که یکی از آنها انتخاب یکی است. انتخاب شما باید بر اساس میزان لاکتوز و پروتئین مورد نیاز شما باشد. این پروتئین می تواند با افزایش سرعت و بهبود عضله سازی به شما در افزایش وزن کمک کند.

کراتین

این مکمل پروتئینی می تواند به افزایش حجم ماهیچه ها کمک کند. مصرف کراتین باید در هفته اول بیشتر باشد تا روند بارگیری عضلات را تسریع کند. پس از یک هفته می توان میزان مصرف کراتین را تا یک چهارم کاهش داد.

گینر

گینرها همچنین مکمل های چاقی بدون عوارض جانبی هستند. همجنسگرایان سرشار از کربوهیدرات هستند ، انرژی و پروتئین و برای افرادی طراحی شده است که اشتهای زیادی ندارند ، اما تمایل به افزایش وزن دارند. گینرها می توانند تأثیر بسیار مثبتی بر روند افزایش وزن داشته باشند.

مکمل های مکمل Es بدون عوارض جانبی

پروتئین می تواند روند چاقی را تسریع کند و مکمل های پروتئینی امن ترین و بهترین راه برای جبران کمبود پروتئین در بدن هستند. بنابراین می توان گفت مکمل های پروتئینی بدون عوارض جانبی در دسته مکمل های چاقی قرار می گیرند. البته ، هرگز نباید بیش از حد پروتئین بخورید ، زیرا می تواند به کلیه های شما آسیب برساند.

استفاده از مکمل های استاندارد برای زنان نیز بی خطر است و می تواند کمک زیادی به افزایش وزن کند. بسیاری از مردان از تستوسترون برای عضله سازی و افزایش وزن استفاده می کنند که برای زنان توصیه نمی شود. در واقع می توان گفت عوارض جانبی آن بیشتر برای بدن زنان است ، نمی توان آن را مکمل چاقی بدون عوارض جانبی دانست.

چاقی اضافی و کاهش وزن

قرصهای افزایش وزن

قرص های دارویی دارویی توسط بسیاری از شرکت های دارویی و غذایی تولید می شوند. قرص های ضد بارداری توسط وزارت بهداشت تأیید نشده اند ، سازمان غذا و دارو مسئول کنترل این مکمل ها است. علاوه بر اطمینان از تأیید قرص های چاقی توسط سازمان غذا و دارو در زمان انتخاب ، باید اطلاعات کافی در مورد مواد تشکیل دهنده این قرص ها نیز بدست آورید. در حال حاضر لیستی از قرص های چاقی مورد تأیید وزارت بهداشت وجود ندارد ، بنابراین باید از طریق داروخانه خود درباره قرص های چاقی مورد تأیید سازمان غذا و دارو اطلاعات کسب کنید. سازمان غذا و دارو لیستی از قرص های تجویز شده و مکمل هایی را که می توانید برای آزمایش قرص های دلخواه خود استفاده کنید ، منتشر کرده است.

نکته مهم دیگر در خرید مکمل ها این است که مطمئن شوید مکمل ها برای جنسیت شما ساخته شده اند. مکمل های چاقی زنان حاوی مواد مختلفی هستند که در صورت عدم توجه به این موضوع می توانند صدمات جدی به بدن شما وارد کنند.

مکمل انسداد ES که عوارض جانبی دارد.

مکمل های es عمدتا از پروتئین ها ، کربوهیدرات ها تشکیل شده اند و مصرف آنها در دوزهای خاص ممکن است به بدن شما آسیب نرساند ، اما مصرف بسیاری از این محصولات می تواند صدمات جدی به بدن شما وارد کند. بنابراین ، توصیه می شود این مکمل ها را زیر نظر متخصص تغذیه مصرف کنید.

انواع مکمل های لاغری

مکمل های لاغری با توجه به مشکل شما طبقه بندی می شوند. مکمل های لاغری بدون عوارض جانبی نیستند ؛ در واقع ، آنها را می توان به دو دسته کلی تقسیم کرد: اشتهاآور ، محرک های متابولیک. توصیه می شود قبل از مصرف مکمل های کاهش وزن ابتدا یک بررسی کامل انجام دهید تا علت افزایش وزن خود را دریابید.

مکمل های لاغری بدون عوارض جانبی می تواند گیاهی باشد ، اما این که گیاهی مکمل لاغری است گیاهی را تضمین نمی کند که عوارض جانبی نخواهد داشت. می توانید مطمئن باشید که مکمل لاغری مورد نظر شما توسط سازمان غذا و دارو تأیید شده است.

همچنین بخوانید: ال کارنیتین چربی سوز است. با تکنولوژی روز دنیا L-Carnitine آشنا شوید

مکمل های پودر لاغری

این مکمل ها معمولاً همراه با رژیم غذایی توسط مربیان باشگاه یا متخصصان تغذیه برای تسهیل یا تسریع روند کاهش وزن توصیه می شوند. می توانید مکمل های پودر لاغری را از داروخانه خود تهیه کنید و از پزشک داروخانه خود بخواهید تا مکمل ها را تأیید کند :. توجه داشته باشید که قوی ترین مکمل های کاهش وزن می تواند عوارض جانبی زیادی برای بدن شما داشته باشد یا فقط تحت نظر متخصص تغذیه توصیه می شود. بنابراین قبل از مصرف هرگونه مکمل غذایی ، ابتدا با یک متخصص تغذیه مشورت کنید.

اخرین حرف

مکمل های لاغری و چاقی برای همه توصیه نمی شود. در بسیاری از موارد ، این مکمل ها استاندارد نیستند: می توانند تأثیر جبران ناپذیری بر بدن شما داشته باشند. در مرحله اول ، با مراجعه به پزشک ، بررسی برای اطمینان از عدم ابتلا به بیماری ، سپس تحت نظر متخصص تغذیه ، مکمل های لاغری را انتخاب کنید.

https://www.medicalnewstoday.com:

/ articles / 323093 # نحوه استفاده:

https://www.karger.com/Article/Abstract/448665:

دیدگاهتان را بنویسید