به‌روزرسانی آنلاین هالووین GTA، Killer Clones را اضافه می‌کند – سپتامبر Mag


آخرین هفته جشن هالووین Grand Theft Auto Online لوازم آرایشی شبح وار، مبارزات کلون وحشتناک و افزونه ها را برای بازی حالت های هالووین اضافه می کند.

می توانید یک BF Weevil Custom را در Benny Original Motor Works خریداری کنید. تزئین شده با برگردان های شعله ای و ناودانی های سقفی. اگر وارد شوید و در ۳۱ اکتبر بازی GTA Online را انجام دهید، می توانید Sasquatch Outfit را به صورت رایگان دریافت کنید. اگر در این هفته وارد شوید، می توانید از حالت روز قیامت نیز ماسک مرگ دریافت کنید.

در حین رانندگی در اطراف لس سانتوس، ممکن است با اتومبیل های بدون راننده روبرو شوید یا توسط یک شخصیت خطرناک که دقیقاً شبیه شما به نظر می رسد تعقیب شوید. جزئیات کمیاب است، اما به نظر می رسد که اگر در دنیای باز آنلاین هستید، این احتمال وجود دارد که یک کلون قاتل شما را تعقیب کند. مراقب کلون اسلشر باشید.

برای بازی در حالت های هالووین می توانید ۲X GTA$ و RP کسب کنید. در روز داوری، تیم کوچکی از سوارکاران قدرتمند تیمی بزرگتر از هانتد را تعقیب می کنند. The Condemned این هفته به GTA Online بازگشته است. در این حالت بازیکن نفرین می شود و تنها با کشتن سایر بازیکنان می تواند نفرین را دور بزند. اگر یک دور از Condemned را کامل کنید، می توانید یک ماسک شیطان نارنجی و خاکستری بردارید. در بازی Come Out to Play، مسابقه‌دهنده‌ها سعی می‌کنند به خانه برسند، در حالی که شکارچیان غیرقانونی آنها را با موتورسیکلت‌ها و ATV‌های خود تعقیب می‌کنند. در Lost vs. جهنم، شما به تیمی از فرشتگان یا شیاطین ملحق می شوید و برای امتیازهایی روی نقشه هایی که هر ۶۰ ثانیه یک بار از شب به روز تغییر می کنند، رقابت می کنید. تجهیزات اسلحه نیز با زمان روز تغییر می کند.

همچنین می توانید ۲X GTA$ و RP در Alien Survivals، Slasher و Beast vs کسب کنید. Slashers علاوه بر سری Arena Wars. همچنین برای اقلام و اموال Arena War تخفیف هایی در نظر گرفته شده است.

برای زیبایی شناسی دیگر، می توانید با انجام هر کار فروش، یک کیف چت هالووین دریافت کنید. اگر در طول یک نبرد تجاری، محموله را با موفقیت تحویل دهید، می توانید ماسک محو شده مومیایی قدیمی یا ماسک سبز فرانک را دریافت کنید. مجموعه ای شگفت انگیز از ماشین های تخفیف دار در انتظار ماشین های لوکس و موتوراسپرت های لوکس. این هفته، می‌توانید شانس برنده شدن یک Albany Fränken Stange را در رنگ‌های Blazing Death در Diamond Casino & Resort داشته باشید.

جزئیات کامل رویدادهای این هفته را در وبسایت راک استار بخوانید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شدند.
در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر